Jump to content
Dogomania

15- letni Onek z alergią, wyniszczeniem i spondylozą porzebuje DT i leczenia


BERKANO

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hope pieniążki na: podkłady, pieluszki, leki przeciwbólowe, leki na głębokie i trudno gojące się rany były by zbawieniem.
Dziadek nam się sypie :-(

Ale nadal pięknie wygląda i trzyma się życia, jak rzep psiego ogonka.

Dzisiejszy Reksiu:

[IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/1108x832q90/834/g2f4.jpg[/IMG]

[IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/1108x832q90/593/eavu.jpg[/IMG]

Atulku, dziękuję za Twoją pomoc:loveu:
Zaraz zaksięguję Twoje 50zł, mój ty Aniele

Link to comment
Share on other sites

[B]BERKANO[/B], bez pytania mianowałam Cię skarbnikiem- mam u siebie 2 bazarki, nie chce nic pokręcić ;)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251102-Staro%C5%9B%C4%87-mo%C5%BCe-by%C4%87-pi%C4%99kna-cho%C4%87-aby-tak%C4%85-by%C4%87-mog%C5%82a-potrzeba-troszk%C4%99-grosza-)?p=21890582#post21890582[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Hope za pomoc. Najpóźniej pojutrze wlejdę na te bazarki, bo ostatnio jestem przyćpana lekami przeciwbólowymi i niezbyt kontaktuję.

MDK- DZIĘKI WIELKIE I SERDECZNE!

b-b Reks jest około 17-18 letnim staruszkiem, tak od miesiąca już leżacym, więc nie ma bata, żeby był w doskonałej formie.
Póki jest w Nim chęć życia i radość w oczkach, to nie ma mowy o uspaniu. Zarówno Jego opiekunka, tak i ja przez kopę lat zajmowałyśmy się opieką nad staruszkami (ja siedziałam w dobermanach) i wiemy, kiedy zaczyna sie TEN ból, na który nie pomogą już leki przeciwbólowe i pojawia się konieczność pomocy w Odejściu.

Jesteśmy nastawione, że to może się wydarzyć w każdej chwili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']BERKANO...a może by poprosić Skarpetę Owczarkową o pomoc? jak sądzisz?[/QUOTE]
Aniu spróbować nie zaszkodzi a tu każdy grosz się przyda.

Przez Twoje zaproszenie na bazarek tu zajrzałam - znowu! - i tak jak pisałam pomyślę nad chociaż małym bazarkiem dla chłopaka. Ale to dopiero w weekend albo w przyszłym tygodniu.
Coś zrobię to jest pewne tylko fanty muszę znowu wyżebrać.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wspaniałe kobiety :loveu:

Nie pogniewajcie się, ale nie chcę prosić o pomoc skarpetę, ponieważ uważam, że jest wiele bardziej potrzebujacych psiaków, które powinny z tej pomocy skorzystać.
A ja minusy z własnej kieszeni pokrywam i wcześniej czy później ten minus sobie dobazaruję. A jak mi na jedzenie braknie to wtedy będzie znak, że muszę przystopować z jedyną radością mojego żywota- kupowaniem książek (które zresztą na moich bazarkach sprzedaję).

Póki co, poza rozliczeniem wysyłam opiekunce Reksia co miesiąc troszkę więcej pieniążków (z moich oszczędności) na drobne wydatki higieniczne. A jak uda mi się przekonać do podróży męża to przekaże opiekunce kilka worków z drobnym węglem, którym pali dziadkom w sypialni podczas zim.

Sorki za błedną stylistykę, ale pływam :-/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Co tu się gniewać?
Tylko podziwiać za niesioną pomoc temu biedakowi :)
A ma on może wydarzenie na FB?
Zdrowia życzę bo czytam, że coś nie teges.
a co to dopadło za choróbsko?[/QUOTE]
Grypsko kochaną BERKANO dopadło :( no i tak bardziej na stałe serduszko szwankuje :( ale za to-jaaaakie opowiadania pisze !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wzruszyłyście mnie tym, ze jesteście takie kochane :placz:

Ja od dwóch tygodni cierpię przez dentystę, który mnie cudownie uzdrowił :-/ Od kiedy zachorowała mi szyja (jakieś 10 lat temu) to nie czuję bólów zebów- obojetnie, jak byłyby zmasakrowane czy z korzeniami na wierzchu- ja niczego nie czułam.
A teraz robię sobie mostek (bo juz stara baba jestem ;-)) i coś mi ten człek zrobił, ze nagle każdą dziurkę czuję...
Albo to jest wina Kościoła, który stoi centralnie przed gabinetem???
A tera kolejny ketonalik i za pół godzinki lecim do sadysty na kolejną sesję :angryy:
A w dooopie mam to całe uzdrawianie!

hope ukaże się, ale jakieś problemy z drukiem się pojawiły.
Jak wydadZą, to na pewno Was poinformuję ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Grypsko kochaną BERKANO dopadło :( no i tak bardziej na stałe serduszko szwankuje :( ale za to-jaaaakie opowiadania pisze !!!!![/QUOTE]
No proszę :)
A czy gdzieś można poczytać?

Matko sadysta i kiełki z nerwami na wierzchu.
już mnie boli to czego dawno nie ma :D

Zdrowia życzę:)

Link to comment
Share on other sites

trafiłam z zaproszenia na bazarek, wspomóc nie dam rady ale targam ze sobą sygnaturkę i zachęcam do zawnioskowania o pieniążki na podkłady, leki i co tam potrzebne. Możliwa kwota do otrzymania to 120 zł (zwrot po 6 tygodniach 30 zł). Może zawnioskować każdy, niekoniecznie deklarowicz. Polecam! (w razie czego pytajcie :) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']można-jak znajdę link, to podrzucę :)[/QUOTE]
No to czekam :)

[quote name='sharka']trafiłam z zaproszenia na bazarek, wspomóc nie dam rady ale targam ze sobą sygnaturkę i zachęcam do zawnioskowania o pieniążki na podkłady, leki i co tam potrzebne. Możliwa kwota do otrzymania to 120 zł (zwrot po 6 tygodniach 30 zł). Może zawnioskować każdy, niekoniecznie deklarowicz. Polecam! (w razie czego pytajcie :) )[/QUOTE]
Dzięki Moniko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...