Jump to content
Dogomania

Warsztaty agility z Holendrem - Kees Stoel


Zielsko

Recommended Posts

Wszystkich serdecznie zapraszamy na warsztaty agility z holenderskim sedzia, trenerem i zawodnikiem Keesem Stoel.

[url]http://www.keesstoel.nl[/url]

Warsztaty odbeda sie 3-4.03.2007 w Malej Hali w Pruszkowie.

Rozklad zajec:

A - 9:00 - 10:00
B - 10:00 - 11:00
C - 11:00 - 12:00
D - 12:00 - 13:00

13:00 - 15:00 Przerwa

A - 15:00 - 16:00
B - 16:00 - 17:00
C - 17:00 - 18:00
D - 18:00 - 19:00

max. 20 psow

Cena: 250zl

Zgloszenia prosimy przesylac mailem na adres: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Jak było ogłoszenie to następnego dnia wysłałam bo musiałam z kimś to uzgodnic. Moze dlatego, ze dwie osoby wpisałam w zgłoszniu... ;)
Czekamy na następne seminarium :eviltong:

Pomyliło mi się, myślałam saJo, ze wysłałaś po tym jak było ogłoszone, ze nie ma miejsc :oops:

Czekam moze coś się zwolni ;)

______

Ja mam takie pytanie, bo chyba uda mi się przybyć. Czy mógłby ktos po mnie na dworzec zawitać bardzo prosze, bo z Łodzi nie ma bezpośredniego pociągu do Pruszkowa ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bardzo dziękuję organizatorom za te warsztaty. Ciesze się, że na nich byłam. Kolejne doświadczenie i kolene informacje, dla mnie bardzo cenne. Dla Oxy wielka porcja socjalizacji imprezowej. Myślałam, ze się zmęczyła i będzie grzecznie spała, ale juz w połowie drogi do domu miała ochotę pobrykać.
Zaplecze gastronomiczne, jak zwykle palce lizać.

Proszę o więcej takich szkoleń

Link to comment
Share on other sites

Uczył patrzenia na psa klatka piersiową, jak biegniesz po łuku w prawo, to prowadzisz psa prawa ręką, "zapraszasz" do pokonania przeszkody, jesteś w ciągłym kontakcie. Nie wyprzedzac psa, bo strąca lub przechodzi pod tyczką (Oxa), biegnij z psem lub wysyłaj do przodu. Preferował zmiany za psem, ale przed też ćwiczyliśmy jednak z prowadzeniem psa wewnętrzną ręką. Strefy - nauka przez targetowanie.
Każdego traktował indywidualnie, mało teorii, sporo biegania

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...