Jump to content
Dogomania

bułgaria


bizab

Recommended Posts

[B]narisowa[/B] - mam wrażenie, ze z roku na rok jest u nich gorzej z organizacją, rok wcześniej ringi były całkiem przyzwoite i sędziowie też się zgadzali, może dlatego że wtedy mieli nadzór nad wystawą była sędzina z Francji, która nadzorowała klubówke terierów, której ovzywiście w rozpisce na stronie bułgarskiej też nie było, ale w katalogu ujęli wszytskie teriery z trzech swoich wystaw.Opłaty widze pozostawili w spokoju, bo nas zaskoczyli zmiana kwoty na drugiej wystawie.Ale widze że ogólnie wystawy podobały się, trzeba przyznać że jeżeli połączy sie wystawy i urlopowanie, to jest całkiem fajnie.
My też planujemy pojechać, ale może za dwa lata, narazie nie ma z kim już wcale nie wspominając o braku "za co"...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cockermanka']Wszystko zależy od funduszy i baaardzo wielu innych spraw....:roll:
Ale z chęcią bym pojechała,bo uwielbiam Bułgarię-byłam kilkanaście razy (sporo lat temu) i mam super wspomnienia ... chyba muszę grać w totolotka :evil_lol:[/quote]
To może razem zaczniemy grać w totka??:evil_lol: (czasem gram w zdrapki- najwiecej udalo mi sie wygrac 2zl:diabloti: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zebra'][B]narisowa[/B] - mam wrażenie, ze z roku na rok jest u nich gorzej z organizacją .Ale widze że ogólnie wystawy podobały się, trzeba przyznać że jeżeli połączy sie wystawy i urlopowanie, to jest całkiem fajnie.
[/quote]
a ja myślałam, że w tym roku było lepiej. jak słyszałam opowieści o ubiegłorocznych wystawach, to spodziewałam się, że będzie gorzej. a teraz to mieli reflektory już naszykowane! ringi były ogrodzone! w sekretariacie nie było bałaganu! chyba jednak troszkę się poprawili. a co do urlopowania, to bułgaria nie zrobiła na mnie większego wrażenia(może za mało jeździliśmy w ciekawe miejsca, ale moje towarzystwo wolało byczyć się na plaży). za to w rumunii się zakochałam!!! co do kwestii finansowej, to pomijając koszty wystawy nie wyszło nawet drogo. noclegi po 8 euro od osoby, pies i parking za free, ceny w skorpiłowcach jak w polsce, niektóre produkty ciut taniej, (wino i piwo dużo tańsze) niektóre ciut droższe, ale bez przesady. podstawa żywienia to zupy chińskie, wino i arbuzy. na wieczorną obiadokolację wychodziło ok. 15 zł na osobę. ponieważ zabrałam 6-osobową ekipę, wyszło po ok. 500 zł na paliwo od pary, ale sporo jeździliśmy po rumunii, trochę po bułgarii, plus do tego ok. 60 km w jedną stronę na wystawy. jak się zaplanuje wyjazd wcześniej, to finansowo można sobie jakoś poradzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']A Staffordshire bull terrier???
Bede wdzieczna ;)

pozdr.[/quote]
były american staffordshire terrier:suczka w juniorach FAITER DEITI BORN TO WIN z rosji, suczka w otwartej FAITHERCHARMING SMILE z rosji, suczka w championach FAITER RUSSIAN CELEBRATION z rosji, suczka w championach z bułgarii - OLIMPIA OF ANGEL'S STAFF , pies w klasie otwartej AXE PURE TEMTATION DU 13 EME ANGE z francji, pies w championach KREDO FESTA VIGOROUS MAN z ukrainy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']były american staffordshire terrier:suczka w juniorach FAITER DEITI BORN TO WIN z rosji, suczka w otwartej FAITHERCHARMING SMILE z rosji, suczka w championach FAITER RUSSIAN CELEBRATION z rosji, suczka w championach z bułgarii - OLIMPIA OF ANGEL'S STAFF , pies w klasie otwartej AXE PURE TEMTATION DU 13 EME ANGE z francji, pies w championach KREDO FESTA VIGOROUS MAN z ukrainy[/quote]
Czyli Staffordshire bull terrierow nie bylo...hmmm no to ciekawe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-Magda-']Narisowa, czy mogę prosić o duże pudle? (standard poodle/ grand caniche)
Ania.[/quote]
czarna suczka w kl. pośredniej SAMARCANDA SOMETHING SPECIAL FOR JASENAK adres tylko internetowy podali, biała sunia w kl. baby JASENAK WORLD WIDE, w kl, pośredniej suczka też biała MARTINA'S LA CHICA WALZ z ukrainy, biały pies w klasie otwartej - PRINCE GREZ ZIRKA ANTARES z ukrainy

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Czy ktoś się wybiera do Bułgarii końcem sierpnia 2008?? Jestem zainteresowana wyjazdem. Na chwilę obecną wystawa ma się odbyć w Bansko, ale jak wiadomo zmieniają co jakiś czas. Niestety nie mamy transportu i chętnie się podłaczymy pod ekipę. 1 osoba + 1 suczka w wieku młodzieńczym

Link to comment
Share on other sites

juz są ogłoszenia na zapisy na siemnice tym razem varna-albena
zeszły rok był dla nas przychylny
czempionat macedoni ,bułgarii, i gran czempion bułgarii,
jestesmy ładniejsi i bardziej doświadczeni moze uda nam sie powalczyc o coś wiecej????

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='bizab']juz są ogłoszenia na zapisy na siemnice tym razem varna-albena
zeszły rok był dla nas przychylny
czempionat macedoni ,bułgarii, i gran czempion bułgarii,
jestesmy ładniejsi i bardziej doświadczeni moze uda nam sie powalczyc o coś wiecej????[/quote]

Gdzie są te dane????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...