Jump to content
Dogomania

bułgaria


bizab

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z noclegu po drodze raczej rezygnujemy, mamy 4 kierowców, więc myślę, że dojedziemy na zmianę bez problemu. co do składu to na razie jedzie 6 osób, ale może się coś zmienić. domki mamy od 19 lipca.jakbyś coś wiedziała na temat opłat i zgłoszeń daj znać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='bizab'][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cbe8fa3625b33f5f.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/333/cbe8fa3625b33f5fmed.jpg[/IMG][/URL][/quote]

piekne widoki :lol:

wybiera sie ktos do VELINGRADU?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='bizab']Administrator Uznał To Jako Reklama ???????????????????????????????
TryLko Czego ??????????????????
NIE MOZNA WIDOKOW FOTOGRAFI NAZW ADRESÓW STRON I WOGÓLE NICZEGO
BO NAWET WKLEJAŁAM STRONY BUŁGARSKIE
ALE TO TEZ REKLAMA
I TO ZWIAZKU BUŁGARSKIEGO . MORZA CZARNEGO I POWIETRZA.[/quote]


Dla mnie to lekka paranoja :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bizab']Administrator Uznał To Jako Reklama ???????????????????????????????
TryLko Czego ??????????????????
NIE MOZNA WIDOKOW FOTOGRAFI NAZW ADRESÓW STRON I WOGÓLE NICZEGO
BO NAWET WKLEJAŁAM STRONY BUŁGARSKIE
ALE TO TEZ REKLAMA
I TO ZWIAZKU BUŁGARSKIEGO . MORZA CZARNEGO I POWIETRZA.[/quote]
Twoje posty nie były moderowane. Jedyne zmiany są Twojego autorstwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']a ja mam pytanie czy ktoś posiada jakiekolwiek informacje o wystawie w Velingradzie? Terminy zgłoszeń, opłaty, cokolwiek :roll:[/quote]
najlepiej do nich napisać i zapytać. wystawa w varnie jest w lipcu i nadal nie wiadomo kto będzie sędziował. opłaty mi podali mailem, płatne na wystawie, nie opłaca się biegać do banku i wysyłać im kasę, bo taka sama opłata obowiązuje niezależnie kiedy zgłaszasz i gdzie płacisz.a miejsce wystawy 3 raz uległo zmianie, więc lepiej zapytać jakieś 1,5 miesiąca przed wystawą co i jak.

Link to comment
Share on other sites

dobry, ja zauważyłam, że jak wysyłam w czwartki to szybko dają odpowiedź, a jak w inne dni to albo nie odpisywali, albo przypominało im się po 2 tygodniach. nie wiem na czym to polega? może w czwartki albo w piątki tam jest czynne biuro, albo jest osoba, co po angielsku umie czytać i pisać?

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do nich po rosyjsku ;) I dostałam właśnie odpowiedź :multi:
Przysłali mi zgłoszenie na email, które mogę wypełnione im odesłać :p

Termin zgłoszeń na Velingrad jest do 08.08.2007 a wystawa ma się odbywać w kompleksie turystycznym Tsigov Chark niedaleko od Velingradu.

Bardzo miła pani Julia napisała mi również, że aby pies mógł zdobyć championat Bułgarii musi zdobyć 2 CACe; dodam tylko że jest jeden CAC na płeć i jeden CACIB na rasę ;)

Niestety informacji o opłatach już nie dostałam, żeby na raz za dużo informacji nie mieć ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

POTWIERDZAM
Jade z piatku na niedziele o 1 w nocy
wszystko gotowo
wakacyjna przygoda sie zaczyna
wystawy oczywiscie też bedą i to 3 plus parada
czeka mnie fajna przygoda i zabawa
rezultaty sa wazne ale nie dla mnie
liczy sie przedewszystkim mile spedzony czas i poznanie nowych ludzi

bo mój piesek juz zdobył wszystko !!!!
oddał serce swojemu panu którego sciagnął z wózka inwalidzkiego i nauczył od nowa chodzic
- czy jest jakaś nagroda czy tytuł który by adekwatny dla jego wyczynu
staramy sie jak mozemy odwzieczyc się jemu chodzby odrobinke
:terazpol: :terazpol: :terazpol:

[quote name='narisowa']podnoszę temat, wyjeżdżam w niedzielę, czy ktoś z dogomaniaków oprócz mnie i bizaba jedzie do varny?[/quote]
CHYBA MY TYLKO TAM BEZIEMY

ja juz gotowa do wyjazdu odliczam godziny

do miłego spotkania w bułgarii

ja juz gotowa

MY JESTEŚMY GOTOWI

w sobote w droge

my jesteśmy gotowi
za 24 godz start

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

no to wróciliśmy i się chwalimy: przywieżliśmy 4 championaty - bułgarii, macedonii, bałkanów i grand championa bułgarii. na wystawie 21 lipca naris zdobył BISA!!!, a na krajówce macedonskiej res bisa wystawy. na wystawach psów niewiele - ok. 300.mam katalogi, więc jakby ktoś chciał służę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...