Jump to content
Dogomania

*** podlaska S K A R P E T A na pilne wydatki **** ZAPRASZAMY ****


kaszanka

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']czy wplacajácy odzyskali swoje pieniádze?[/QUOTE]
Ja nie doczekałam się zwrotu. Najpierw była to kwota 170zł (do końca lipca 2011), a potem jeszcze 127 zł, czyli razem [B]297 zł.[/B] [COLOR=#ff0000]Czekam na zwrot do końca sierpnia. [/COLOR][B]Zamierzam odzyskać te pieniądze.
[/B]Były przeznaczone na psy, nie na robienie komuś na złość!

Link to comment
Share on other sites

ja również nie odzyskałam 30 zł pisałam do kaszanki na FB stwierdziła,że zrobiła przelew zwrotny ja nic nie otrzymałam więc poprosiłam by sprawdziła na jakie konto wysłała moje pieniądze (bo zamknęłam w 2 bankach swoje konto) a nie pamiętałam z jakiego robiłam przelew po dziś dzień cisza.Może kaszankę też trzeba postraszyć policją i paragrafami jak dogomaniaczkę i szybko zwróci pieniądze?????

Link to comment
Share on other sites

Trzeba tylko pójsc na policjé i zlozyc zeznania, pokazac im kopie z banku - transakcje na konto kaszanki, podac im dane osobowe zlodzieja i za miesiác dwa mozecie sie spodziewac zwrotu :) my tak odzyskalsmy zawlaszczone peiniádze fundacyjne przez dostawcé karmy (karmy nie wyslal ale kasé i owszem, zatrzymal).

Link to comment
Share on other sites

A ja uważam, niestety, że pieniędzy żadnych nie odzyskacie. kaszanka powie,że to za hotelowanie u niej suni. mam nadzieję,że się mylę. Szkoda,że kaszanka nie może się wypowiedzieć w tej sprawie bo dostała bana. A rozmawiał ktoś w ogóle z nią bezposrednio?

Link to comment
Share on other sites

skoro za hotelowanie to powinna jakieś podatki chyba płacić prawda? zresztą pieniądze nie były przekazywane jej za hotelowanie. w przelewach dziewczyny chyba pisały, że to na skarpetę? no i jest ten wątek,który wyraźnie mówi na co był zbierane pieniądze. Są też wpisy kaszanki.
więc czy jej się to podoba czy nie to pieniądze oddać musi. teraz ona ma zdecydować czy odda sama czy policja i prokurator ma ją do tego przekonać.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='jaanna019']Coś marnie to zwracanie idzie. Tyle kasy a ona wpłaca co miesiąc po kilka złotych.[/QUOTE]

wiesz zrobiła przelewy zwrotne,które sądzę ,że są nadal na jej koncie bo coś za szwankowało a ONA nie bardzo łapie w czym rzecz.Potwierdziłam wcześniej swoją wpłatę bo mi przedstawiała potwierdzenie przelewu ale nie przedstawiła potwierdzenia zaksięgowania tegoż przelewu więc sprawdziłam ponownie konto i z przykrością mówię,że nie mam tych moich cholernych 30 zł.Nie mam już siły się z nią wykłócać a co mi nagadała na FB to.... :crazyeye:....asika5 tylko wie.......POWIEM TYLKO,ŻE TO BARDZO DZIWNA OSOBA.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='psi']czy już odzyskałyście kasę od [B]kaszanki[/B] bo ja nadal nie mam swoich 30 zł[/QUOTE]

Oczywiście, że nie:shake:. Na adwokata jej się pewnie przydała...
Załamka, jak to można zabrać sobie kasę i mieć wszystkich i wszystko w d...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...