Jump to content
Dogomania

Restauracja w dzielnicy Roppongi szczytem okrucieństwa wobec zwierząt?


Kasiass

Recommended Posts

Witajcie, w internecie natknęłam się na opis pewnej "restauracji", zresztą przeczytajcie sami...


[B]Restauracja w dzielnicy Roppongi[/B]
I ostatnia restauracja, której istnienia nie jestem w stanie do końca potwierdzić. Podobno znajduje się w tokijskiej dzielnicy Roppongi i jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych restauracji na świecie.
Ta ekluzywna restauracja nie ma nazwy i wstęp mają tylko nieliczni. Ceny dań wahają się pomiędzy 2 000 – 8 000 USD (!!!). Aby móc się tu stołować, należy najpierw uzyskać członkowstwo klubu, którego głównym warunkiem jest roczny przychód przekraczający 175 000 USD.
Jeśli ktoś kocha jedzenie, to tu może je kochać dosłownie. Zanim danie zostanie podane do stołu, klienci tej restauracji mogą uprawiać miłość ze zwierzęciem (kura, świnia, pies, lub koza), z którego ma być zrobiona zamówiona potrawa. Tak więc – po skonsumowaniu związku czas na konsumpcję dosłowną.
Restauracja nie ujawnia wielu detali na swój temat, ale zapewnia, że zwierzęta są po stosunku dokładnie myte.

Myślicie że to coś naprawdę funkcjonuje?? Bo ja nawet nie jestem wyobrazić że ktokolwiek mógłby w taki sposób zarabiać krzywdząc zwierzęta...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...