Jump to content
Dogomania

Estonia 2-3.06.2007 - International Dog Show "Winner 2007",


musia

Recommended Posts

będę pamiętać Alu. Muszę tylko skalkulować koszta, bo potem europejska jest. I mogę nie wydolić.

1) Klub z krajówka - 2 dni
2) Estonia
3) Zagrzeb

Wszystko w obrębie 3 tygodni.

A wy to w niedzielę grupę 5 macie. No i sama nie wiem czy wystawiałabym Opusa czy ktoś by mi go wystawił.

Ale bardzo bym chciała jechać
Na opłaty zgłoszeniowe - to mam - tyle, że przejazd !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oprocz tego, że Pani sekretarz rzuciła z tekstem, że nie mamy po co przyjeżdżac (w sensie Polacy) bo nam w Estonii nikt wygrywac nie pozwoli :diabloti: i tym, że na stacji benzynowej nas potraktowano gorzej niż źle- to super.:mad: Kibel był fantastyczny! No takiego syfu to ja nigdzie nie widziałam :crazyeye: Mam uraz i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Ja z wystaw w Estonii jestem zadowolona. Przed wystawa w Parnu zmarl mi zgloszony pies. Na wystawie dostalam zwrot pieniedzy. natomiast takiego zwrotu pieniedzy nie udalo mi sie uzyskac w Krakowie. oprocz tego mam BIS JUNIOR z Estonii:lol: Ja powinnam byc na wystawie w Tallinie

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo, każdy ma inne dosiwdczenia. Moze to sprawka konkurencji, ktorej juz wczesniej zalezlismy za skore ?
Ja zato zakochalam sie w Lotwie, gdzie nocowalismy, wspanialy kraj, ludzie mili, okolice piekne.
W Estonii dobila mnie ta pustka, jedziesz i jedziesz i nic, ani baru, ani stacji...:mad:

Link to comment
Share on other sites

A mi łotwa najgorzej sie podoba z krajow baltyckich. Na łotwie drogi sa w tak samo kiepskim stanie jak w Polsce. Drogi sa poprowodzone przez miasta. W Valmierze w hotelu nie czytala sie zadna karta :angryy: , eurami nie chcieli przyjac :angryy:, łatow nie mialam dosc, musialam jechac na Statoil i zaplacic eurami zeby wydali w łatach i dopiero wtedy zaplacic za hotel.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...