Jump to content
Dogomania

Od kiedy rozpoczyna się hodowlanke?


Sukóru

Recommended Posts

Jeśli taki temat już był to przepraszam ale nie znalazłam i jeśli napisałam nie w tym miejscu to też przepraszam ale niewiedziałam gdzie.

Wiem że hodowlanke rozpoczyna się od 15 miesiąca ale mój pies 7 sierpnia miał równo 15 miesięcy i 7 sierpnia byliśmy na wystawie i czy ocena z tej wystawy liczy się na reproduktora? A i jeszcze jedno czy z wystaw na których mój pies osiągną MŁ.CH to te same wystawy liczą się na reproduktora czy muszą to być inne wystawy?

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

[quote name='Sukóru']Wiem że hodowlanke rozpoczyna się od 15 miesiąca ale mój pies 7 sierpnia miał równo 15 miesięcy i 7 sierpnia byliśmy na wystawie i czy ocena z tej wystawy liczy się na reproduktora? [/QUOTE]

Musi być 15 miesięcy i 1 dzień, więc jeśli 7 sierpnia pies skończył 15 miesięcy, do hodowlanki liczyłaby się ocena dopiero z 8 sierpnia.

[QUOTE]A i jeszcze jedno czy z wystaw na których mój pies osiągną MŁ.CH to te same wystawy liczą się na reproduktora czy muszą to być inne wystawy?[/QUOTE]

Liczą się, o ile zostały uzyskane po ukończeniu piętnastu miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...