Jump to content
Dogomania

Gustaw -w ds w Radomiu. Powodzenia mały!


martka1982

Recommended Posts

5 lutego spędziłam z Gustawem wspaniały wieczór. Leżeliśmy razem w łóżku i wspominałam piękne osiem lat współnego życia....Gucio był taki słabiutki.Opowiadałam gdzie razem byliśmy, ile ludzi go poznało, z iloma pieskami fajnymi się bawił, głaszcząc po główce. Był opatulony w ręcznik jak maleńkie dziecko i patrzył na mnie tak ciepło i taki miał fajny czarny mokry nosek. Był taki spokojny i szczęśliwy z powodu tulasów i przytulasów. Leżeliśmy tak cztery godziny. O 23-ej położyłam go na jego różowej miękkiej poduszce i przykryłam pomarańczowym kocykiem, że tylko jego kształtną główkę było widać.

6 lutego rano znalazłam Gucia przed poduszką na chodniczku. Bez kocyka. Zimnego. Martwego.....

Nigdy Gucia nie zapomnę. Bardzo, bardzo kochałam tego pieska... Dla mnie to był najpiękniejszy i najgrzeczniejszy pies na  świecie, moja miłość od pierwszego zobaczenia go w ogłoszeniach prawie 9 lat temu....

 

Wybaczcie, nie mogę dalej pisać, bo łzy leją mi się z oczu....

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja też dopiero tu dotarłam. Współczuję ale byl kochany i odszedł spokojnie.

Ja mam 14-letnią dużą sunie i też już bliżej jak dalej bo coraz słabiej chodzi, ma starczy zanik mięśni ale dopóki daje radę robię wszystko, żeby jeszcze pożyła.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, dwbem napisał:

Ja też dopiero tu dotarłam. Współczuję ale byl kochany i odszedł spokojnie.

Ja mam 14-letnią dużą sunie i też już bliżej jak dalej bo coraz słabiej chodzi, ma starczy zanik mięśni ale dopóki daje radę robię wszystko, żeby jeszcze pożyła.

 

Podobny obraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...