Jump to content
Dogomania

Weterynarz - Łódź (karma Royal Canin Hepatic, cena powala z nóg)


Rufus_Łódź

Recommended Posts

cześć
czy ktoś miał do czynienia z lecznicą pod koniem w Łodzi, mam psiaka, który został podrzucony (raczej wrzucony przez ogrodzenie na posesje), po wstępnych badaniach okazało się, że ma chorą wątrobę wynik ALT=462 i polecił mi bym kupił Royal Canin Hepatic (a tak naprawdę to psiak ma jeść tą karmę do końca życia), w sumie lekarze zdarli ze mnie naprawdę dużą kasę :-( a jeszcze ta cena za karmę b. wysoka czy ktoś z Was może kupował kiedyś karmę weterynaryjną przez internet?, czy jest jakieś zagrożenie że karma zamówiona przez neta nie będzie taka sama jak w lecznicy? znalazłem firmę która sprzedaje takie karmy w Łodzi przez internet, cena jest korzystna - [url]http://www.lauhau.pl/index.php?url=produktopis&kat=3&pkat=79&id=1238[/url] - co myślicie o tym?
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

niestety z polecaniem lecznicy to ciężko, mam "na koncie" dwie zaledwie. ale myślę, że warto odwiedzić klinikę weterynaryjną na gdańskiej 81, pracuje tam kilku lekarzy, więc wspólnymi siłami powinni coś dopomóc :) lecznicy pod koniem nie znam za dobrze, ale po jednym doświadczeniu sprzed lat tam nie wrócę.

Link to comment
Share on other sites

byłem kiedyś na Lewej z kotem i nigdy już tam nie wrócę, ponieważ:
po 1 - dużo ludzi,
po 2 - mało miejsca,
po 3 - jedna konkretna osoba, która zna się na leczeniu zwierząt to Maciej Zakrzewski, a cała reszta to pomocnicy :-(
po 4 - podejście doktora do zwierząt :-( (czułem się jak na wyścigach, raz do jednego stołu a za chwilę do drugiego i znowu powrót i tak w kółko, paranoja)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...