Jump to content
Dogomania

Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie


giselle4

Recommended Posts

dobrze ciocie, wierze Wam naprawdę...

nie mam powodu żeby Wam nie wierzyć, zobaczyłam inne wątki podopiecznych michell czytałam wasze wypowiedzi, patrzyłam na rozliczenia zdjęcia cioci waranska itd.
Wszystko się zgadza, nie podobają mi się rozliczenia bo są dla mnie troche nie jasne, ale każdy ma swój sposób i jeżeli Wy się w tym ogarniacie to ok.
O Daszę chodzi o to że została odebrana na stacji i bardzo śmierdziała, chodzi o odpowiedz dlaczego? Wątpie aby ciocia Wiola to sobie wymyśliła bo i po co??? po to aby michel zaszkodzić? wątpie mieszkają daleko od siebie więc o konkurencji nie ma tu mowy szczególnie że wiolka jest za pół darmo...
mi chodzi o Kesha, nie wiem czy mnie pamiętacie ale wkleiłam link z zeszłego roku z marca. Ja wtedy i dziś chce się dowiedzieć dlaczego Kesh miał mi być pokazany w schronie a nie uMichell i dlaczego tam został po zamknięciu schronu???

to mi się w głowie nie mieści, to są proste odpowiedzi, gdyby Gisell mi rok temu powiedziała : słuchaj ziober michell jest chora nie chce gości przyjedź do mnie do pracy do schronu bede mieć kesha to go zobaczysz, ok nie było by problemu, jestem człowiekiem mogę to zrozumieć.

natomiast nie rozumiem waszej postawy, dlaczego nie oczekiwałyście odpowiedzi tylko razem z gisell milczałyście, do dziś nie wiem dlaczego rok temu miała miejsce taka sytuacja....
przez to ze odpowiedzi nie dostałam i ze widziałam go za zamkniętymi bramami schronu smiałam twierdzić że jest on tam do dzisiaj.

a teraz proszę o adres hotelu michell, moze byc na pw

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eh, no widzisz - po części masz odpowiedz. Ja milczałam bo doskonale wiedziałam, że wyjazd Kesha do schronu był jednorazowy, nie zaniepokoiłam się tą sytuacją. I prawdę mówiąc, nie zaprzątałam sobie tym głowy. Przeczytałam wyjasnienia Giselle i "poleciałam" dalej...na inne wątki.
Szczególnie, że znam pdt i robiłam tam zdjęcia, choćby i Kesha.
Woziłam mojego Rastiego, widziałam Kesha.
Itd, itd.

Co do adresu, jeśli tylko któraś z Was będzie chciała się wybrac w nasze okolice, pokieruje Was do Michelle - adresu nie znam dokładnego - znam dojazd. Ale, podaje nr tel 501 161 217 - dzwońcie, pomogę Wam dojechac.
Podobnie np. ze schronem w Uciechowie, adresu nie znam, znam dojazd.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze ja od siebie cos dodam,prosze mnie nie prosic o wsparcie finansowe na watkach,gdzie przebywaja osoby co tak wielce kochaja czteronogow,a w strone Michelle i Giselle zemsta i nienawiscia pluly.Amok zamyka granicy przyzwoitosci i zabiera energie,ktorej moze zabraknac w najgorszym dla nas momencie.Gdzie trzeba bedzie stoczyc walke o ZYCIE.Wiem co pisze,bo cieszy mnie kazda podarowana chwila,oj jak umie ja docenic.
Kesh tylko w duchu przeklina,ze nikt czytajac z zewnatrz ten watek go nie zaadoptuje,a przeciez dobro jego wszystkich nas interesuje?
Zapewniam,bo bylam w odwiedzinach,psy kochane,szczesliwe i maja przestrzen,niech im zazdroszci ta 5 w dwoch pokojach.Jeszcze raz Michelle i Giselle dziekuje i zycze samych przyjaciol w zyciu bez WROGOW.Oczywiscie przepraszam za bledy ortograficzne.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie Marinko, znamy się z tylu wątków, tyle udało nam się zdziałać dzięki wrażliwości i miłości do tych bezbronnych istot. A przecież w grupie siła! Nie niszczmy siebie wzajemnie :( Tyle jeszcze psów czeka na pomoc człowieka :/

Tymczasem zapraszam na bazarek na rzecz Lisia, musimy zakupić karmę dla nerkowców.
Przy okazji, jeśli ktoś ma resztki takiej karmy i zechciałby odstąpić Lisiowi - proszę o PW :)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240757-Książkowo-dla-LISIA-do-29-marca-2013-godz-22-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

A ja jeszcze przypomne naszego bohatera. Sceneria słoneczna, zielono...czujecie promienie słońca? Bardzo mi ich brakuję a u nas wciąż sypie śnieg :/

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/215/dsc0792w.jpg/"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/677/dsc0792w.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/204/dsc0816h.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8551/dsc0816h.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Tak, mojego autorstwa. Łatwo zrobić ładne zdjęcie, gdy model wdzięczny :) Np. Bastuś mnie kompletnie ignorował, hehhee
Marinka, byłam przed chwilą u Thomasa, jestem bezradna i nawet nie wiem co pisać. Czy mnie się tylko wydaję, czy sukcesywnie przybywa bezdomnych, porzuconych psów?
Pamiętam Kesha jak trafił do schroniska...Chudy, zrezygnowany, porzucony - jednakże, w oczach miał miłość do człowieka, która płonęła... Ktoś to zignorował i wyrzucił psa jak śmiecia :(

Link to comment
Share on other sites

Giselle, trudno się nie zgodzić z Twoim ostatnim postem.

Ja również wyciągnęłam wnioski po nadrobieniu dogomaniackich zaległości i zrozumiałam o co tak naprawdę chodzi. Nie odniosę się więcej do żadnych absurdów, szkoda mojego czasu, jak również innych dogomaniaków, którzy będą musieli przebrnąć przez przydługawe posty.

Proszę aby wszyscy, którym los Kesha nie jest obojętny zrobili chociaż jedno ogłoszenie (!), zwiększając tym samym szansę na znalezienie domu. Ot, tyle w temacie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Proszę aby wszyscy, którym los Kesha nie jest obojętny zrobili chociaż jedno ogłoszenie (!), zwiększając tym samym szansę na znalezienie domu. Ot, tyle w temacie...[/QUOTE]
Nic dodać ni ująć, Ode mnie już Kesh ma:) bo stale mu odnawiam na kilku portalach, wstawię tu z tablicy.pl gdyby ktoś przejęty jego losem chciał skorzystać z tekstu i zdjęć:)
[URL]http://tablica.pl/oferta/kesh-miniaturka-boksera-szuka-domu-ID1p4pJ.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#006400][B]Witam

Po raz kolejny watek został zmoderowany.

Dla wszystkich dogo-cioteczek tak zbulwersowanych moderacją ich radosnej twórczości wklejam Regulamin Forum[/B][/COLOR]


[quote]

[B][U][COLOR=darkred]I. ZASADY OGÓLNE.[/COLOR][/U][/B]

1. Regulamin obowiązuje wszystkich zarejestrowanych użytkowników niniejszego forum dyskusyjnego, które znajduje się pod adresem Dogomania.pl.

2. Użytkownik, który zarejestrował się na forum, akceptuje jednocześnie wszelkie warunki regulaminu łącznie z jego kolejnymi zmianami i logując się zobowiązuje się do ich bezwzględnego przestrzegania.

3. Wszelkie publikowane na forum komentarze i posty to prywatne opinie użytkowników. Administratorzy oraz moderatorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść tych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie regulamin, prosimy o zawiadomienie moderatorów lub administratorów forum Dogomania.


[B][U][COLOR=darkred]II. UŻYTKOWNICY:[/COLOR][/U][/B]


[B]1. KONTO[/B]

a) Każdy użytkownik ma prawo do jednego konta (nicka) na forum. Używanie jednocześnie dwóch kont jest zabronione i grozi usunięciem obydwu. Założenie nowego konta (nicka) jest dozwolone tylko w przypadku rezygnacji z poprzedniego i za zgodą Admina. Jeżeli korzysta się z czyjegoś konta (w przypadku posiadania jednego komputera) należy podpisać się własnym nickiem lub inicjałami.

b) Zabronione jest użyczanie konta osobom zbanowanym. Zachowanie takie skutkuje banem, proporcjonalnym do bana osoby, której konta użyczono.

c) Gdy zachodzi podejrzenie, że konta zostały założone po to, aby łamać regulamin lub wprowadzać zamieszanie będą usuwane bez ostrzeżenia.


[B]2. ZAKAZ[/B]

a) spamowania *
- wielokrotne posty o tej samej treści (linki, zdjęcia, kartki świąteczne, pisanie niechcianych wiadomości na priv) - jest spamem.

b) trollowania *
Uciążliwe spamy i posty mające na celu trolling będą usuwane – w razie niesłabnącego uporu spamodawcy czy trolla – wraz z autorem.

c) obrażania moderatorów i administratorów forum Dogomania. Każde takie działanie będzie karane natychmiastowym banem.


[B]3. OPINIA, KRYTYKA[/B]

Jeśli chcesz przedstawić opinię na temat kogoś/czegoś, niech będzie to opinia oparta na Twoich osobistych doświadczeniach, poparta dowodami, a także podpisana Twoim imieniem i nazwiskiem. Każda inna jest niewiarygodna. Krytyka anonimowa będzie usunięta, wobec czego zastanów się zanim zaczniesz kogoś krytykować z imienia i nazwiska lub w sposób jednoznacznie identyfikujący. Publikowanie danych osobowych i teleadresowych, a także prywatnych wiadomości innych osób jest zabronione.


[B]4. TEMATY[/B]

a) Powielanie tematów - zanim rozpoczniesz nowy wątek sprawdź za pomocą wyszukiwarki u góry strony czy dany temat już był poruszany. Powtarzające się wątki będą usuwane lub łączone – chyba, że moderator zadecyduje inaczej.

b) Tytuły wątków - jeśli rozpoczynasz nowy wątek, zatytułuj go w sposób czytelny i zrozumiały, by inni użytkownicy wiedzieli, czego temat dotyczy, w przeciwnym razie będzie usunięty.

c) Umieść swój post w odpowiednim podforum tematycznym.


[B]5. POSTY[/B]

a) Zabrania się pisania postów o treści:
- obraźliwej
- niecenzuralnej
- niezgodnej z prawem
- stanowiących reklamę, ofertę matrymonialną, oraz ofertę kupna–sprzedaży – nie dotyczy ofert znajdujących się w dziale Bazarek.

b) Posty pisane przez jednego użytkownika, jeden pod drugim, będą łączone, chyba ze moderator zadecyduje inaczej. Nie dotyczy fotoblogów.

c) Nadużywanie emotikonek, dużych liter, kolorowych czcionek – jest zakazane – uciążliwe posty będą moderowane lub usuwane.

d) Kolor zielony jest zarezerwowany dla moderatorów.

e) Pisząc na forum przestrzegaj zasad ortografii i pisowni języka polskiego!

f) Funkcja podgląd – skorzystaj zanim wyślesz posta – pozwoli Ci ona wyłapać ewentualne braki, literówki i błędy. Jeśli jednak nie skorzystałeś z opcji „podgląd” a w poście są błędy itp. – skorzystaj z opcji "edit" w prawym, dolnym rogu Twojego postu.


[B]6. ZDJĘCIA[/B]

a) Maksymalny rozmiar zdjęcia/grafiki to 640x640 pikseli. Większe wstawiamy w formie linka. Mimo zainstalowanego skryptu zmniejszającego zdjęcia moderatorzy będą zamieniać na linki te, które przekraczają regulaminowy rozmiar.

b) Nie cytuj już zamieszczonej fotki. Jeśli jednak jest to niezbędne, to cytowane zdjęcie zamieniaj na link.

c) W jednym poście może znajdować się maksymalnie 5 zdjęć.

d) Pomiędzy zdjęciami zrób odstęp, aby fotografie nie zlewały się ze sobą.
Fotki, które łamią regulamin będą usuwane lub zamieniane na linki.
Jeśli masz problem z określeniem wielkości obrazka – mod pomoże.


[B]7. PODPISY[/B]

a) Maksymalne 500x100 pikseli (w skład podpisu wchodzą banery wraz z tekstem)

b) Zakazane są podpisy ruchome/animowane *

c) Podpis, jako część składowa postu podlega regulaminowi. Z jednym wyjątkiem: w podpisie mogą znajdować się treści, linki, które normalnie uznane zostałyby za reklamę. Nie wolno jednak reklamować serwisów, których adresy zostały zablokowane przez administratorów. Wygląd podpisu musi jednak w tym przypadku wciąż odpowiadać powyższym ustaleniom.


[B]8.GALERIE[/B]

a) FOTOBLOGI
- jeden użytkownik może utworzyć jedną galerię
- w tym dziale galerie tworzą użytkownicy,którzy posiadają kilka psów różnych ras oraz inne zwierzęta

b) GRUPY FCI oraz GRUPA "Extra"
- na grupach galerie tworzą użytkownicy, którzy posiadają psy rasowe lub w typie rasy oraz kundelki
- użytkownicy, którzy nie chcą mieć galerii na Fotoblogach a posiadają kilka psów różnych ras, mają do wyboru jedną wspólna galerię na wybranej przez siebie grupie lub dla każdego psa osobną, na grupie do której jest przyporządkowany


[B]9. LINKI[/B]

Jeśli znalazłeś ciekawą stronkę i chcesz się nią podzielić z innymi – większość działów na forum posiada „linkownie” zgodne z tematyką danego działu. Jeśli nie jesteś pewien, czy dany link nie będzie poczytany za reklamę – skorzystaj z pomocy moda – napisz do niego PW. Wyjątek stanowią linki do ogłoszeń, gdzie psy oddawane są za symboliczną złotówkę. Niemniej, celowość umieszczenia ich należy uzgodnić z moderatorem działu Psy w Potrzebie.


[B]10. PRAWA AUTORSKIE[/B]

a) Wstawiając zdjęcia, avatary lub inne materiały, należy pamiętać o prawach autorskich i nie wstawiać nic, co jest zastrzeżone lub bez zgody właściciela.

b) Pisząc wiadomość na forum wyrażasz zgodę na jej publikację na łamach serwisu Dogomania. Jednocześnie deklarujesz, że masz świadomość, że wysłana wiadomość staje się częścią serwisu i jej usunięcie w przyszłości może być niemożliwe.

c) Usuwanie z wątku postów lub fotek jest zabronione. Powoduje to nieczytelność tegoż wątku i będzie karane punktami lub banem w zależności od strat jakie będą poczynione w wątku.


[B]11. FORA O RASACH[/B]

Fora o rasach mają pierwszeństwo przed specjalistycznymi – jeśli więc na przykład na forum rasy pojawi się informacja o wystawie klubowej, na forum o rasie pozostanie.


[B]12. [/B][B]PROBLEMY LUB PYTANIA DOTYCZĄCE DZIAŁANIA FORUM, MODEROWANIA[/B]

a) Zgłaszamy moderatorom lub administratorom na PW. Zanim zgłosisz problem/pytanie zajrzyj do FAQ u góry strony.

b) Zgłaszamy funkcją "raportuj zły post"

c) Swoją prośbę / problem zgłaszaj TYLKO do jednego moderatora. Jeśli w ciągu 12 h nie otrzymasz odpowiedzi – dopiero wtedy pisz do innego moderatora. Zgłaszanie jednego problemu kilku moderatorom naraz powoduje bałagan i niepotrzebne zamieszanie.

d) Wątpliwości i uwagi dotyczące sposobu moderowania zgłaszamy wyłącznie na PW moderatora odpowiedzialnego za dany dział, Margo, Admina lub Pogotowia Moderatorskiego.
Posty z uwagami dotyczącymi sposobu moderowania będą usuwane. Nieprzestrzeganie tej zasady będzie skutkowało punktami karnymi lub banem.

e) Przypadki, których nie można rozstrzygnąć zgodnie z regulaminem oraz bany dla użytkowników, będą rozpatrywane indywidualnie i rozstrzygane większością głosów moderatorów.

f) Poza w/w punktami obowiązuje na forum przestrzeganie zasad netykiety (zbiór zasad przyzwoitego zachowania w Internecie, swoista etykieta obowiązująca w Sieci)

Celowe łamanie powyższego regulaminu, będzie karane przyznaniem użytkownikowi punktów karnych, banem czasowym lub dozywotnim. 10 punktów karnych jest równoznaczne z otrzymaniem bana na miesiąc.


[B][U][COLOR=darkred]II. MODERATORZY[/COLOR][/U][/B]


[B]1. Moderator ma prawo[/B]

a) bez powiadomienia autora zarządzać wątkami, postami i podpisami które łamią regulamin,są nie akceptowane przez Administrację forum oraz są źródłem konfliktów i sporów między użytkownikami.

b) banować użytkownika, który w jakikolwiek sposób narusza godność osobistą moderatora, obraża go i podważa autorytet.


[B]2. Moderator może:[/B]

a) usuwać posty,wątki i podpisy

b) edytować (moderować) posty

c) łączyć wątki

d) dzielić wątki

e) przesuwać wątki

f) blokować (zamykać) wątki

g) zwracać uwagę użytkownikowi na niewłaściwe zachowanie

h) brać czynny udział w interesujących go dyskusjach. Poza pełnioną funkcją jest użytkownikiem jak wszyscy.


[B]2. Moderator ma obowiązek[/B]

a) przestrzegać niniejszego regulaminu

b) usuwać z postów treści obraźliwe, niecenzuralne lub niezgodne z prawem

c) poinformować Administratora forum o rażącym lub nagminnym naruszaniu regulaminu, netykiety lub prawa.


[B]3. Moderator nie ma obowiązku:[/B]

a) wdawać się w dyskusje na temat podjętych decyzji.

b) zabawiać się w archeologa i przekopywać stare wątki. Może to zrobić w miarę chęci i czasu.

c) spędzać na forum 24 h na dobę. Moderator poza pełnioną funkcją ma swoje prywatne życie, więc nie oczekuj, że będzie dyspozycyjny 24 h 7 dni w tygodniu.


[B]4. Moderator nie ma możliwości:[/B]

a) aktywować kont nowych użytkowników

b) zmieniać nicka

c) łączyć kont

d) naprawiać problemów natury technicznej

e) uaktywniać opcji abonamentu dla użytkowników

f) dzwonić ze swojego telefonu do użytkowników w celu ustalania
szczegółów, wyjaśniania konfliktów


[B][U][COLOR=darkred]III. ADMINISTRATOR[/COLOR][/U][/B]


[B]1. Administrator ma prawo:[/B]

- w zasadzie do wszystkiego


[B]2. Administrator ma obowiązek[/B]

- w zasadzie żaden



[COLOR=darkred][B][U]ZAŁĄCZNIKI DO REGULAMINU OGÓLNEGO:[/U][/B][/COLOR]

[B]1. Regulamin PwP:[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/announcement.php?f=99"]Regulamin PWP i zasady ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ ! ! ![/URL]

[B]2. Regulamin Bazarku:[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/112101/"]Nowy REGULAMIN Bazarku[/URL]


[B][U][COLOR=darkred]WYJAŚNIENIA[/COLOR][/U][/B]

[U]* SPAM[/U] – to niechciane elektroniczne wiadomości niezgodne z omawianym tematem. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo. Istotą spamu jest rozsyłanie dużej liczby informacji komercyjnych o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość
mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:
1. treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy,

2. odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości,

3. treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.


[U]* TROLLING[/U] - Termin "trolling" pochodzi od ang. Trolling for fish - metoda łowienia ryb, ponieważ troll "zarzuca haczyk", poruszając kontrowersyjny temat, często niepotrzebnie, aby wywołać kłótnię.


[U]* PODPISY ANIMOWANE[/U] - Pod pojęciem podpisów animowanych rozumiane są te zawierające animowane gif'y lub pliki flash, których animacja trwa dłużej niż 3 sekundy lub/i jest zapętlona. [/quote]



[COLOR=#006400][B]Jak dla mnie możecie się dalej bawic w "ratowanie piesków" ...
... ale zgodnie z tym Regulaminem.


Pozdrawiam.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

to co w ganianego?
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi5877/ede369f40024984f51444b1b/sdc14054[/IMG]

dawaj ucho ,twoje ładniejesze
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi4796/14066b02000eab3951444b1b/sdc14065[/IMG]


zostaw piłeczke
teraz ja sie liczę
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi7391/3881a7570002410051444b1b/sdc14061[/IMG] [IMG]http://www.pneumot.pl/images/zdjecia/luka/BANEREK_M7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

teraz bedziesz moim koniem
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi690/f6dd83c1000f938551444b1b/sdc14064[/IMG]

masz łaskotki na szyjce?
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi18009/2e4c61140019e9af51444b1b/sdc14062[/IMG]

my tylko tak zartujemy ze sie gryziemy
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi10213/f48dc79f0029180d51444b1b/sdc14055[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...