Jump to content
Dogomania

L2HGA u staffikow


ola i zoe

Recommended Posts

  • Replies 655
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sebastian Książk']W związku z faktem, iż wszyscy zainteresowani potencjalnym wykorzystaniem w hodowli naszego kochanego psa Magnetic Boy Buldożer/ZUZOLKA wymagają coraz częsciej wyników badań pod kątem L2HGA i HC, i z faktem że nasz pies oprócz wspaniałego, utwierdzonego w trzech pokoleniach ruchu jest psem który przekazuje równiez mój ulubiony kolor/ciemną stronę mocy:loveu:/, postanowiłem stanąć na wysokości zadania i poddać psa badaniom. Psu została pobrana krew w klinice pana dr.Baczyńskiego w Słupsku, po badaniu dr. kwitował swoim podopisem i pieczęcią kliniki.
Badania zostały wysłane, oczekujemy wyniku.
Pozdrawiam.[/quote]

:evil_lol: dowcipasek z Ciebie ;)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę Sebastian :cool2: a widać znajomości zaowocowały błyskawicznym wynikiem :multi: tak mnie własne zastanawiało dlaczego badanie trwa dwa tyg, skoro DNA izoluje się ok. 1,5 godziny, PCR trwa max 4 godziny i elektroforeza kolejną godzinkę ([SIZE=1]a wypadałoby żeby mieli już nowsze, szybsze metody niż te, które ja pamiętam sprzed 10 lat[/SIZE]) :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMFI']Bardzo się cieszę Sebastian :cool2: a widać znajomości zaowocowały błyskawicznym wynikiem :multi: tak mnie własne zastanawiało dlaczego badanie trwa dwa tyg, skoro DNA izoluje się ok. 1,5 godziny, PCR trwa max 4 godziny i elektroforeza kolejną godzinkę ([SIZE=1]a wypadałoby żeby mieli już nowsze, szybsze metody niż te, które ja pamiętam sprzed 10 lat[/SIZE]) :roll:[/QUOTE]

Szczerze mówiąc nie wiem czy to szybko, bo jak tak liczę to prawie dwa tygodnie od dostarczenia krwi.
Amfi jak czytam te wszystkie Twoje symbole to myślę że śmiało Tobie mogłem zlecić badania;):lol: ja to znam dwa, H2o i C2H5OH;) i naprawdę do siebie pasują:multi::evil_lol:
Pozdrawiam.

Hihi a znajomość aż tak szybko nie owocuje żeby mieć takie chody:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sebastian Książk'][CENTER][SIZE=5][B]Magnetic Boy Buldozer[/B] - [B]This dog is[/B] [COLOR=red][B]CLEAR of L2HGA & HC[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]



[CENTER][B]GRATULUJEMY WYNIKU :multi::multi::multi: [/B]
[B]pozdrowionka:loveu:[/B]

[URL="http://www.harpagon.com.pl"][B]www.harpagon.com.pl[/B][/URL][/CENTER]



Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sebastian Książk']... H2o i C2H5OH;) i naprawdę do siebie pasują:multi::evil_lol:
[/quote]

hee hee :evil_lol: zgadzam sie, ale H2O w formie stałej + jałowiec i tonic, tylko niestety zbyt złożone te ostatnie materie, aby pasowały do naszego symbolicznego slangu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Właśnie dostałam maile następującej treści:

1. [I]Dear Sir/Madam, [/I]

[I]The result for your DNA test is: [/I]

[I]DZUMA Stawka Wieksza niz Zycie -[/I] [SIZE=5][B]This dog is CLEAR of Hereditary Cataract. [/B][/SIZE]
[I]The dog has 2 copies of the normal gene and will neither develop Hereditary Cataract, nor pass an Hereditary Cataract gene to its offspring. [/I]

[I]Certificate will follow shortly.[/I]

2. [I]Dear Sir/Madam, [/I]

[I]The result for your DNA test is: [/I]

[I]DZUMA Stawka Wieksza niz Zycie - [/I][B][SIZE=5]This dog is CLEAR of L-2-HGA[/SIZE] [/B]

[I]The dog has 2 copies of the normal gene and will neither develop L-2-HGA, nor pass an L-2-HGA gene to its offspring. [/I]
[I]Certificate will follow shortly. [/I]

[IMG]http://republika.pl/staffik/images/dzuma16.jpg[/IMG]

Jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi :multi::multi::multi: bo spodziewaliśmy się nawet najgorszego :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Właśnie dostałam maile następującej treści:

[I]DZUMA Stawka Wieksza niz Zycie -[/I] [SIZE=5][B]This dog is CLEAR of Hereditary Cataract. [/B][/SIZE]
[I]DZUMA Stawka Wieksza niz Zycie - [/I][B][SIZE=5]This dog is CLEAR of L-2-HGA[/SIZE] [/B]
Jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi :multi::multi::multi: bo spodziewaliśmy się nawet najgorszego :cool3:[/quote]
Gratulacje! Ojjjj, naprawde szczescie. Jeszcze raz gratki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niestety Mysza, pomimo teoretycznie większego prawdopodobieństwa, miała mniej szczęścia od Dżumy. :lookarou::-(
Dzisiaj ostatecznie dostaliśmy jej wyniki badań: L-2-HGA carrier & HC clear. :icon_roc:

Już wtedy gdy otrzymałam wyniki Dżumy i nie było wyników Myszy (próbki wysłałam razem), to wiedziałam, że tak będzie, bo w przypadku wyniku carrier laboratorium powtarza testy, aby być zupełnie pewnym.

Tragedii nie ma. :nono: Tyle tylko, że pula ewentualnych kawalerów zawęża nam się do przebadanych z wynikiem clear.:candle:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...