Jump to content
Dogomania

L2HGA u staffikow


ola i zoe

Recommended Posts

Logicznie rozumujac z tego co napisala blaira i z tego co tu w watku jest napisane, rozumiem ze chodzi o cos w stylu Klubu terriera badz staffika.
Jak sie nie myle to chodzi pewnie o to [url]http://www.staffbullclub.cz[/url] .


P.S.
Szybka jestes. Woli formalnosci by stalo sie za dosc...z tego co rozumiem z tego co napisalas Frodo nie ma papierow :evil_lol: (zart)

Sadze ze spokojnie przy jakies okazji walniesz mu tego championa.

P.S. do P.S.
Woli formalnosci nie pisze sie posta pod postem, lecz edytuje poprzedni.
Mod bedzie zly i pokaze ci kly :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 655
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pancelot']
P.S. do P.S.
Woli formalnosci nie pisze sie posta pod postem, lecz edytuje poprzedni.
Mod bedzie zly i pokaze ci kly :evil_lol:[/quote]
dobrze, ze sie nie nazywa [I]pancelot[/I] :cool3:
mimo Twoich szczerych checi "wyjscia z twarza" blairy ... - musze Cie zmartwic - ten Klub , ktory wskazales NIE WYKLUCZYL Pani Simony!!! wiec nie ten trop - niestety...
czekamy dalej ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]mimo Twoich szczerych checi "wyjscia z twarza" blairy ... - musze Cie zmartwic - ten Klub , ktory wskazales NIE WYKLUCZYL Pani Simony!!! wiec nie ten trop - niestety...
czekamy dalej ;)[/QUOTE]

To może ja zaproponuję Salomonowe rozwiązanie ;)
Z tego co ja pamiętam to ten właśnie klub wykluczył/zawiesił w prawach członka Simonę kilka lat temu, wiem bo byłem chyba w 2005 roku na zebraniu Klubu na którym odbywało się głosowanie nad przywróceniem jej praw członka. Może więc obie macie po części rację...

PS. Jeśli mówimy o zupełnie różnych sytuacjach to bardzo przepraszam za moją dygresję ;)

Link to comment
Share on other sites

jak to mówią, uderz w stół a nożyce się odezwą

zaraz wyedytuje post i usunę słowo [B]wzięty[/B], nie chce miec problemów z właścicielami dwóch repów (Polish joke) :lol:

Teaz lece do sklepu, kupie coś do jedzenia, wysle wam na święta, będziecie mieć pożywkę, bo widzę że zaraz skonczymy na pytaniach Czy hodowca X umył nogi przed kryciem suki i dlaczego nie :evil_lol: a także spodziewam się desantu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wera99']z rozpedu - powiem szczerze, ze nie liczylam czasu (jak zawsze) - dla Twojej informacji - pomimo , iz Frodo ma uprawnienia do rep - papierow nie ma i miec raczej nie bedzie (chyba, ze cos mi sie odmieni) ...nie mam czasu) , itd itp - a powaznie, zmylilo mnie to, ze wlasciciel konkurenta prosil, abym na nast wystawach brala udzial w kl ch. - oczywiscie zaraz tytul ten usune , bo faktycznie zagapilam,..... [/quote]

O wybacz Wera :) ja też nie patrzyłam na daty bo Cartman jest nieco starszy... i popatrz przez nas (w zupełnie nie odpowiednim temacie) dostało Ci się ;) Przepraszamy
Tło - konkurencja :lol: :evil_lol:

[SIZE=1][COLOR=Gray]ps. mówisz Staff-ko, że nie ważne czy jedna suka czy kilka, to chyba lepiej nic nie mieć, nawet nie jeżdzić na wystawy bo jeszcze poszczują za te wygrane, nawet jak suki nie pokryjesz :evil_lol:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asztir']O wybacz Wera :) ja też nie patrzyłam na daty bo Cartman jest nieco starszy... i popatrz przez nas (w zupełnie nie odpowiednim temacie) dostało Ci się ;) Przepraszamy
Tło - konkurencja :lol: :evil_lol:

[SIZE=1][COLOR=gray]ps. mówisz Staff-ko, że nie ważne czy jedna suka czy kilka, to chyba lepiej nic nie mieć, nawet nie jeżdzić na wystawy bo jeszcze poszczują za te wygrane, nawet jak suki nie pokryjesz :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote]
jakie tlo, jakie tlo!!!! konkurencja najgrozniejsza!!!!
Dzieki - bynajmniej jestem dalej wiarygodna :)
Pozdrowki i do milego (niestety w kl.otw ;) )
K

Link to comment
Share on other sites

A czemu ..wczesniej dziewczyny - nie pomyślałyście,aby sie ustawiać w innych klasach.. jeden pośrednia,drugi otwarta .. kwestia dogadania się :eviltong:
[QUOTE]
[SIZE=1][COLOR=Gray]ps. mówisz Staff-ko, że nie ważne czy jedna suka czy kilka[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

- Oczywiście [B]Asztir[/B] .... nie ma reguły :p .. ja miałam przez 7 lat tylko jedną suczkę ;)
[SIZE=1][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

i znowu drugi :mad: :evil_lol:
"[SIZE=-1]Całe życie ciągle drugi k*a, nawet jak gdzieś pierwszy byłem, czułem się jak drugi.[/SIZE]" (Pazura)
Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia ;)

już się nie mieścimy w pośredniej :D ale to nie o to chodzi ;) mnie tam nie zależy ;) o złote majtki nie walczymy ;) (a szkoda)

Link to comment
Share on other sites

Juz jestem juz jestem, spokojnie nie kazdy ma tyle czasu by siedziec caly czas wpatrzony w forum i odpisywac odrazu :lol:

Ja nie musze jak to nazwalas " wychodzic z twarza" z owego zdarzenia, bo ja osobiscie nie mam nic do ukrycia ...

No ale zeby nie bylo ze wyssalam sobie informacje z palca...
Zebranie odbylo sie w ostatnia sobote gdzie dyskutowano na temat owej hodowli pare godzin. Czlownkiwie owego klubu jednomyslnie zaglosowali za tym by usunac p.Simone z klubu.
Poza tym nie mi do tego co owa hodowczyni zrobila, wiem ze jest duzo osob z ktorymi sie przyjazni, ale jest tez spora grupa która jej poprostu " nie trawi". Wiem ze konkurencja nie spi i duzo osob sie ucieszylo z tak potoczonych spraw.... ale mi nic do tego, bo ja ani hodowca ani dobry znajomy.

Tak dla wyjasnienia, moja wypowiedz byla typowo informacyjna, a nie jak ktos napisal ze rozsiewam plotki i propagande...bo nie mialabym zadnego celu w tym.:no-no-no::no-no-no::no-no-no:

Zycze dobrej nocy
pozdr.:hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Zebranie odbylo sie w ostatnia sobote gdzie dyskutowano na temat owej hodowli pare godzin. Czlownkiwie owego klubu jednomyslnie zaglosowali za tym by usunac p.Simone z klubu.
[/quote]
a ta wypowiedz zupelnie zmienia postac rzeczy - [B]glosowanie [/B], a [B]czlonkostwo[/B] to [B]dwie rozne sprawy[/B] - oznajmiam wszem i wobec - [B]Pani Simona wciaz [SIZE=4][COLOR=red]jest[/COLOR][/SIZE] czlonkiem Klubu !!! [/B]

[QUOTE]bo nie mialabym zadnego celu w tym[/QUOTE]
procz siania propagandy ;) - zadnego!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wera99']a ta wypowiedz zupelnie zmienia postac rzeczy - [B]glosowanie [/B], a [B]czlonkostwo[/B] to [B]dwie rozne sprawy[/B] - oznajmiam wszem i wobec - [B]Pani Simona wciaz [SIZE=4][COLOR=red]jest[/COLOR][/SIZE] czlonkiem Klubu !!! [/B]


procz siania propagandy ;) - zadnego![/quote]

Nie mam potrzeby siac propagandy bo jak juz pisalam, nie mi oceniac owa sytuacje, chociaz dla wszystkich jest zaskakujaca i do tego chyba nikt nie ma watpliwosci.

P.S.
Troche off topicowo...Obu Paniom zycze ukonczenia Ch. i milej konkurencji na ringu. Podstawa to dobra zabawa, wkoncu raz sie wygrywa raz przegrywa...nic w tym strasznego ;)

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='porterin']Gratuluję dojrzałej postawy Blairo w kwestii wygrywania i przegrywania

Oby więcej takich młodych ludzi[/quote]
Dziekuje :oops: Pisze to dlatego poniewaz poszla opinia po Poznaniu ze teraz to ja musze byc wkur... ze Cest byl 4 na 4 psy... nie tak naprawde nie jest i ze to ponoc moja zyciowa porazka- ja tak tego jednak nie traktuje. Wszystko trzeba przezyc :cool3: Wiec Asztir glowa do gory i na was przyjdzie czas ;)

pozdr.
P.s. to tak znow off topicowo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Dziekuje :oops: Pisze to dlatego poniewaz poszla opinia po Poznaniu ze teraz to ja musze byc wkur... ze Cest byl 4 na 4 psy... nie tak naprawde nie jest i ze to ponoc moja zyciowa porazka- ja tak tego jednak nie traktuje. Wszystko trzeba przezyc :cool3: Wiec Asztir glowa do gory i na was przyjdzie czas ;)

pozdr.
P.s. to tak znow off topicowo :evil_lol:[/quote]

tak to jest jak się słucha plotek vel opinii. Nie polecam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']poszla opinia po Poznaniu ze teraz to ja musze byc wkur... ze Cest byl 4 na 4 psy... nie tak naprawde nie jest i ze to ponoc moja zyciowa porazka- [/quote]
ojj, moja droga, ja to bym chciala zeby moje zyciowe porazki konczyly sie na tym, ze Linda jest ostatnia
to by bylo pieknie w zyciu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira'] Wszystko trzeba przezyc :cool3: Wiec Asztir glowa do gory i na was przyjdzie czas ;)
[/quote]

hahaha :D Blaira ja naprawde nie robie z drugich czy trzecich czy jakichkolwiek innych miejsc (jak np. wylotka na światówce) żanego problemu :D dla mnie to tylko spotkania towarzyskie! Dla mnie moje psy to przekochane potffforki i nic tego nie zmieni :D ja jak już mam o coś pretensje to zazwyczaj do siebie zwłaszcza jeżeli chodzi o posłuszeństwo - bo wiem, że tu jest to moja praca i to można oceniać i na tym polu się staram. Na polu piękności - owszem jeżeli chodzi o prezentacje to chciałabym aby to choć troszke prosesjonalnie wyglądało ;) ale jeżeli chodzi o wygląd to się zupełnie nie przejmuje. I jeżeli gratuluję mojej konkurencji wygranej to dokładnie tak myślę i do nikogo o nic nie mam pretensji, a życzenia składam szczere! Jeżeli zaś chodzi o żarty w kierunku Kasi i Leonarda to zawsze są to żarty! Nigdy z podtekstem i prosze tak tego nie brać, choć wiem, że mój mąż ma dziwne poczucie humoru ;)
Najważniejsze jest to, że wracamy z wystawy pełni dobrych emocji i dokładnie o to nam chodzi :D

Przepraszam za tego offtopa, ale chciałam aby to było jasne.

Co do P. Simony to ja też nie jestem jakąś wielką jej przejaciółką, ale ją poznałam, byłam u niej i po prostu moja głupia wiara w ludzi nakazuje mi przy baraku dowodów jednak jej tymczasowo ufać. Ponadto wiara również w ludzki umysł czyli i w to, że każdy wie, że kłamstwo ma krótkie nogi również podtrzymuje mnie w tym , że nikt nie bylby chyba tak mało rozsądny aby oszukiwać wyniki badań.
A to, że konkurencja się cieszy jest poniżej krytyki! Nie wiem jak można się cieszyć, przecież na tym ucierpiały i psy i ludzie!!!
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='strumyk']ojj, moja droga, ja to bym chciala zeby moje zyciowe porazki konczyly sie na tym, ze Linda jest ostatnia
to by bylo pieknie w zyciu :)[/quote]

no łasnie o czym tu gadac ,, jak kazdy z nas by sie przejmował takimi opiniami , to bysmyw Tworkach wylądowali:diabloti:

w takim razieja też jestem wkur....:evil_lol::evil_lol::evil_lol: na Matke heheeh jaja :eviltong:normalnie :) a poza tym to nie jest teat wystaw i opini i naszych odczuc tyl;ko L2Hga :)

Link to comment
Share on other sites

Tak a propo wczorajszej dyskusji zeby nie bylo ze sieje propagande :lol:

"Mrs Francouzova-Strizova was expulsed according to the point 3,8 c) of
the SBCT CZ Articles of Association of our club"

Koncze na ten temat rozmowe, bo naprawde nic mi do tego jak potoczyly sie sprawy owej hodowczyni. Moze mi byc jedynie przykro i jest, ze to wszystko dotyczy staffikow, a dokladniej mowiac na ich niekorzysc i reputacji innych hodowcow.

Pozdrawiam wszystkich, nawet tych z porazkami zyciowymi :evil_lol:

P.S. Asztir tak samo staram sie traktowac wystawy jak Ty i bardzo mi z tym dobrze...wiec w takim bad zrazie do zobaczenia w 2008 :cool3:

Jeszcze raz pozdr.

Link to comment
Share on other sites

A skąd ten cytat? (Pytanie retoryczne - proszę nie odpowiadać)

Widzę, że czytanie ze zrozumieniem leży, napiszę więc tak:

Proponuję spróbować powstrzymać niepotrzebne dyskusje w tym temacie, bo to nie jest kwestia jak się komuś może wydawać - wykluczona - niewykluczona - dowalili - niedowalili - bedziemy miec radochę - nie będziemy mieć radochy, ale kwestia sporej ilości psów, [SIZE=5][B]a CHYBA TU WSZYSTKIM PRZEDE WSZYSTKIM NA PSACH ZALEŻY??????[/B][/SIZE]

Niepotrzebny szum medialny może zaszkodzić sprawie, więc po prostu [B]poczekajmy jeszcze[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...