Jump to content
Dogomania

SERBIA 17-18.09.2011 / cacib i cac/


krzysio

Recommended Posts

Napisałem do organizatorów prośbę o info aktualne. Na razie jeszcze nic nie zamieściłem bo wiem ,że są duże zmiany. Dziś wyjeżdżam do Uzhgorodu jak wrócę i mi odpiszą to szybko zamieszczę. To nie są takie kraje gdzie info o wystawach jest na pół roku wcześniej....a i miesiąc przed wystawą to dla nich chyba jeszcze szmat czasu:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kinoloąko druątvo Bačka Topola organizuje CACIB izložbu na novom terenu na vaąariątu u Bačkoj Topoli.
Sudijska lista :
1. Nebojąa Savičić I FCI grupa, Nemačke doge,Šarplaninci,Kavkaski ovčari i Srednjeayijski ovčari
2. Gere Tibor Rotvajleri,Dobermani, Bokseri i Šnauceri
3. Boąnjak Tibor ostale rase II FCI grupe
4. Nađ Iątvan Terijeri tipa bul, Jazavičarii FCI VI grupa
5. Siniąa Sančanin Ostali terijeri i FCI V grupa
6. Bala Karlo FCI VIII grupa
7. Nenad Davidović FCI VII i X grupa
8. Turi Lajoą FCI IX grupa

To jest cacib . Nie wiem czy jedziesz tez na sobotę na cac i gdzie bo są 3 miasta do wyboru...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wróciliśmy z wystaw z Serbii z dużymi sukcesami:multi:
Myślę ,że jak dziewczyny odpoczną to się pochwalą:multi:
Wystawy dobrze zorganizowane, pieski obdarowane pucharami, miła obsługa w sekretariacie. No i jeszcze nie spotkałem się z wyborem zwycięzców na BIS-ach poprzez głosowanie sędziów wszystkich- którzy tego dnia oceniali. Uważam ,że to dobry pomysł...

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to był wspaniały wyjazd. Po pierwsze, zaskoczyła sama Serbia. Rozmawiałam z ludźmi, którzy byli tam kilka lat temu, kiedy biedę i zniszczenie widać było na kazdym kroku, a życie to była walka o przetrwanie. Obecnie wszędzie się coś buduje, jest czyściutko i ludzie żyją - na pozór przynajmniej - normalnie. Dodatkowo są przyjaźni i pełni optymizmu. Młodzi mówią po angielsku.

Wystawy zorganizowane dobrze, niedociągnięcia drobne, atmosfera przyjazna, piknikowa. Fraser wzbudził duże zainteresowanie, podchodziło do nas sporo hodowców AT, którzy znali całą historię jego u mnie wizyty. :shock: Rozdałam wszystkie wizytówki jakie miałam. Nasz sędzie niesłychanie miły i przyjazny, naprawdę z ogromną przyjemnością się u niego wystawiało. Gdy wybierał Zw. Rasy, kazał nam wszystkim zrobić rundkę honorową i skłonił zebranych dookoła widzów do gromkich oklasków.

No i nasze sukcesy: Ptysia w obydwa dni JCAC i Best Junior, a Fraser, pierwszego dnia CAC i BOB, a drugiego - poszalał, bo poza CACIBem i BOBem wygrał jeszcze grupę i (komisyjnie) był drugi na BISie. Fajne było to, że na finałach mieliśmy już swój lokalny fan klub - ludzie nam klaskali i pokrzykiwali "erdel, erdel" podczas wyboru. :)

W sumie bardzo polecam Serbię. To była chyba najlepsza wycieczka grupowa, na jakiej byłam.

Aniu, bardzo, bardzo dziękuję za wszystko, a szczególnie za pomoc w wystawieniu Ptysiaka-niedobraka. ;)

Może ktos ma jakieś zdjątka? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wycieczkę, rzeczywiście możemy zaliczyć do udanych. Towarzystwo super, bardzo mile spędzony czas a do tego wymierne efekty:
Kapalakoplan Sprite - moja spleśniała szetlandka
- wystawa krajowa, Turija: v1, CAC, BOS, BOB, BOG-1,
- wystawa międzynarodowa, Backa Topola: v1, CAC, CACIB, BOB, BOG-2
[IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k261/anaterasu/Lena/DSC_0199.jpg[/IMG]
Tym samym uzyskała tytuł championa Serbii, a uzyskany CACIB jest równoznaczny ze spełnieniem ostatniego warunku do uzyskania tytułu interchampiona :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Dla mnie to był wspaniały wyjazd. Po pierwsze, zaskoczyła sama Serbia. Rozmawiałam z ludźmi, którzy byli tam kilka lat temu, kiedy biedę i zniszczenie widać było na kazdym kroku, a życie to była walka o przetrwanie. Obecnie wszędzie się coś buduje, jest czyściutko i ludzie żyją - na pozór przynajmniej - normalnie. Dodatkowo są przyjaźni i pełni optymizmu. Młodzi mówią po angielsku.

Wystawy zorganizowane dobrze, niedociągnięcia drobne, atmosfera przyjazna, piknikowa. Fraser wzbudził duże zainteresowanie, podchodziło do nas sporo hodowców AT, którzy znali całą historię jego u mnie wizyty. :shock: Rozdałam wszystkie wizytówki jakie miałam. Nasz sędzie niesłychanie miły i przyjazny, naprawdę z ogromną przyjemnością się u niego wystawiało. Gdy wybierał Zw. Rasy, kazał nam wszystkim zrobić rundkę honorową i skłonił zebranych dookoła widzów do gromkich oklasków.

No i nasze sukcesy: Ptysia w obydwa dni JCAC i Best Junior, a Fraser, pierwszego dnia CAC i BOB, a drugiego - poszalał, bo poza CACIBem i BOBem wygrał jeszcze grupę i (komisyjnie) był drugi na BISie. Fajne było to, że na finałach mieliśmy już swój lokalny fan klub - ludzie nam klaskali i pokrzykiwali "erdel, erdel" podczas wyboru. :)

W sumie bardzo polecam Serbię. To była chyba najlepsza wycieczka grupowa, na jakiej byłam.

Aniu, bardzo, bardzo dziękuję za wszystko, a szczególnie za pomoc w wystawieniu Ptysiaka-niedobraka. ;)

Może ktos ma jakieś zdjątka? :cool3:[/QUOTE]

oj zachęciałaś mnie , w przyszłym roku muszę się skusić .

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za gratulacje. :)

Wstawiam kilka zdjęć uczestników naszej wycieczki, które dostałam od krzysia:

[IMG]http://i184.photobucket.com/albums/x175/Flaire_album/wystawy/serbia2011/maltany.jpg[/IMG]

[IMG]http://i184.photobucket.com/albums/x175/Flaire_album/wystawy/serbia2011/sprite.jpg[/IMG]

[IMG]http://i184.photobucket.com/albums/x175/Flaire_album/wystawy/serbia2011/zwinka2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i184.photobucket.com/albums/x175/Flaire_album/wystawy/serbia2011/DSC_0872.jpg[/IMG]

I na koniec, Fraser i ja na grupie z bardzo miłym Panem Sędzią:

[IMG]http://i184.photobucket.com/albums/x175/Flaire_album/wystawy/serbia2011/fraser-grupa2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']
No i nasze sukcesy: Ptysia w obydwa dni JCAC i Best Junior, a Fraser, pierwszego dnia CAC i BOB, a drugiego - poszalał, bo poza CACIBem i BOBem wygrał jeszcze grupę i (komisyjnie) był drugi na BISie. Fajne było to, że na finałach mieliśmy już swój lokalny fan klub - ludzie nam klaskali i pokrzykiwali "erdel, erdel" podczas wyboru. :)
[/QUOTE]

Bardzo gratulujemy Ptysiakowi i Frejzerkowi zdobytych tytułów!!!

Kejtu trzymała pazurki za siostrzyczkę i dziadziunia!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...