Jump to content
Dogomania

KWPR Miastko, 1.10.2011


Casablanca

Recommended Posts

[LEFT][SIZE=3][B]Proponowana obsada sędziowska
grupa I[/B] Jerzy Olszewski
Piotr Bachurzewski[/SIZE]
[SIZE=3][B]grupa II[/B] Maria Bruska
Piotr Bachurzewski[/SIZE]
[SIZE=3][B]grupa III[/B] Andrzej Pławiński[/SIZE]
[SIZE=3][B]grupa IV[/B] Małgorzata Lorenc [/SIZE]
[SIZE=3][B]grupa V[/B] Małgorzata Lorenc
Piotr Bachurzewski[/SIZE]
[SIZE=3][B]grupa VI[/B] Maria Bruska
Ewa Szeliga-Szeremeta[/SIZE]
[SIZE=3][B]grupa VII[/B] Ewa Szeliga-Szeremeta[/SIZE]
[SIZE=3][B]grupa VIII[/B] Krzysztof Czechowski
Ewa Szeliga-Szeremetra[/SIZE]
[SIZE=3][B]grupa IX[/B] Zofia Konderla
Jerzy Olszewski[/SIZE]
[SIZE=3][B]grupa X[/B] Małgorzata Lorenc[/SIZE]
[SIZE=3][B]Młody Prezenter
[/B]• Zbigniew Gilarski
[COLOR=#ff0000][B]Uwaga! Obsada sędziowska może ulec zmianie.[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B]Opłaty za psy wystawców – zarejestrowane w ZKwP wnoszone do dnia 13.09.2011. wynoszą:
• pierwszy pies (z katalogiem) 80 zł
• drugi i następne psy (bez katalogu) 75 zł
• klasa szczeniąt baby(bez katalogu) 35 zł
[/B]
[B]Psy zgłoszone do klasy weteranów, psy z tytułem Interchampiona oraz psy wszystkich ras polskich zwolnione są z opłat (bez katalogu), pod warunkiem wystawienia. [/B]
[/LEFT]
[B]Konkurencja „Młody Prezenter” 30 zł
• konkurencja „Najlepsza Para Hodowlana” 30 zł
(ujęte w katalogu)
• konkurencja „Najlepsza Grupa Hodowlana” 30 zł
(ujęte w katalogu)[/B]
[LEFT]
Kto się wybiera? Przy okazji zaproszę wszystkich---> [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212688-Rasowcy-kundelkom!-Handler-na-KWPR-Miastko[/URL][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Na Długiej Pokoje gościnne Monte Christo wg mapy google to ok. 1,6 km od wystawy [url]http://www.ujulii.afr.pl/index.htm[/url]
Na Kazimierza Wielkiego Zajazd u Julii wg mapy google to ok. 2,6 km :) [url]http://www.montechristo.miastko.com.pl/polska.htm[/url]
W obu przypadkach akceptują zwierzęta.
To tyle co znalazłam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yourii']Super wspominam zeszłoroczną wystawę w Miastku :) aż chciałoby się powtórzyć :) ale niestety nie powtarzamy... jednak za wszystkich będziemy trzymać kciuki :P[/QUOTE]
Również dobrze wspominam tą wystawę (dobra atmosfera i dobra organizacja). Z tego co doczytałam w tym roku będzie w innej lokalizacji. Mam nadzieję, iż będzie porównywalna do roku porzedniego

Link to comment
Share on other sites

My zgłoszone ;)
Nie spodobało mi się to, że z początku było na stronce napisane "Uwaga! Termin ostateczny 13.09.2011 nie będzie przedłużony", a teraz jest "Termin przedłużony do 20.09.2011" :roll:

Wystawa w zeszłym roku mi też się bardzo spodobała :) Było to coś w rodzaju pikniku na świeżym powietrzu, a nie jakiejś wielkiej rywalizacji :lol: No i pogoda dopisała, oby w tym roku również.

Link to comment
Share on other sites

:) To chwalę się ,ze nasz CHART POLSKI - OGNIK Sopocka Aura - CWC, ZWYCIĘZCA , ZWYCIĘZCA RASY :) I BIS RAS POLSKICH I III BOG X :)))))))))))))))))))))))))

A odnośnie wystawy - zero medali , na BIS baaardzo skromniutkie pucharki, na III miejscu na grupie pucharek i torebka smakołyków. na I pudle był worek z karmą, chyba 3 kg. do tego zero dekoracji na BIS i innych takich.
Pogoda piękna, caly dzień słonce :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...