Jump to content
Dogomania

Adibu mix wilczaka - odebrała go nam ciężka choroba :-( [*]


Mysia_

Recommended Posts

Adibulek idzie w tym tygodniu na USG brzuchola , ciekawe co sie wykluje...
Wariuje , szaleje , podobno żywszy jest i bardziej dokazuje..Wreszcie się cieszy podskakując na widok Joli,, pałaszuje już wszystko a nie same puszeczki z royala."Księzniczka" nasza nie chcial jeść , to nawet whiskasa na zapach dostawał..i to jadł z ochotą , potem royala , a teraz zaczął jeść normalnie..Podobno brzuszek mu się pokazuje, tzn.nie jest taki podciągnięty jak był wczesniej...

zobaczymy co dalej,,


STOKROTNIE dziękujemy PANI BOŻENIE Z ZABRZA , KTÓRA zasłuzyła na miano WIRTUALNEGO OPIEKUNA ADIBKOWEGO bowiem wyszła na prowadzenie z datkami adibkowymi i pokłony wielkie składam..

[COLOR=red]OD DZIŚ :[/COLOR]
[COLOR=red][/COLOR]
[COLOR=red]PANI BOŻENA WIRTUALNY OPIEKUN ADIBKOWEGO BRZUSZKA ;-) CMO[/COLOR]KK i całej reszty adibkowego futra!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]DEKLARACJE STAŁE Zadeklarowane:[/B]
10 zł - Bjuta
10 zł - Mama Bjuty
30 zł - Adibmama
50 zł - pani Bożena z Zabrza
10£ (załóżmy, że to będzie 45 zł) - Dorota K. z synkiem
20 zł - Ola i Tomek (rodzinka Striełki)
30 zł - Kamila P. razem z Bono
30 zł - Monika Adamus Warszawa
20 zł - Asikowska
10 zł - Madziak25
50 zł -Serwis Husky Adopcje [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/212692-Adibu-mix-wilczaka-prosi-o-szansę-(-Zbieramy-na-hotelik-i-pomoc-specjalisty/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
200 zł -TOZ
[B]razem:505 zł[/B] już nic nie brakuje - ale zapraszam do deklaracji ;-)))))

[B]zadeklarowane wpłaty jednorazowe:[/B]
Leszek Kwaśny Sosnowiec ?

[B][SIZE=3][COLOR=red][U]WPŁATY DOKONANE[/U][/COLOR][/SIZE][/B]

[B]WPŁATY JEDNORAZOWE:[/B]
100zl -Adibmama
10zł - Danavos
50zł - Kasia od Melindy
30zł - Monika Eliaszuk
50zł - Anna Orlikowska
5zł - Magdalena Borkowska
5zł-Alicja Małgorzata Sławińska
50zł -orzeszki od Bjuty
30zł-orzeszki od Yolanovi
233zł-bazarek od Ani
15zł - orzeszki od Ares-Ka
30zł - orzeszki Kuna
15zł - Vlk orzeszki
200zł-Pani Bożena z Zabrza na diagnostykę-[COLOR=red]DZIĘKUJĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ!!!!!!!!!!cmokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!![/COLOR]
[COLOR=black]50zł- Aleksandra Pieczara
45zł-Elżbieta Górecka [/COLOR]

[B][SIZE=3][COLOR=red][U]DEKLARACJE STAŁE[/U][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=black]WRZESIEŃ [/COLOR][/B]
[COLOR=black]50 zł w sumie 200 zł- p.Bożena z Zabrza(10.11.12-2011 zapłacone z góry)[/COLOR]
30 zł - Adibmama
10 zł - Bjuta
10 zł - Mama Bjuty
20 zł - Asikowska
50 zł -Husky Adopcje
20 zł-Ola i Tomek (rodzinka Striełki)
[B]PAŹDZIERNIK[/B]
10zł[B] -[/B]Bjuta
10zł [B]-[/B] Mama Bjuty
30zł -Adibmama
10zł -Madziak25
20zł - Asikowska
[B]LISTOPAD[/B]
10zł-Bjuta
10zł-Mama Bjuty
10zl-Madziak25
30zł-Adibmama
20zł-Ola i Tomek(rodzina Striełki)
50zł-Husky Adopcje
150zł -Pani Bożena z Zabrza(I,II,III.2012 zapłacone z góry)
20zł-Asikowska
[B]razem[/B]:1638 zł

jeśli coś nie tak , proszę o info..

[B][SIZE=3][COLOR=red][U]WYDATKI[/U][/COLOR][/SIZE][/B]
[B]wrzesień[/B]
-148 zł (transp.robaki.bramki autostr.)
-300 zł wpłata za hotel
[B]październik[/B]
-300 zł wpłata za hotel
[B]listopad[/B]
[B]-[/B]300 zł wpłata za hotel
[B][U]razem na koncie[/U][/B] [B]:590zł [/B]


Ares-ka ma odebrać orzeszki
Madziak25 do wysłania i zapłacenia orzeszki

skleroza i muszę sobie pomagać ;-)

[B][U]KONTO U WETA[/U][/B]:
odrobaczanie:8zł
morfologia:110zł
badanie trzustki niemieckie:160zł
[B]razem[/B]:[B]278zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][U][B]IDĄ ŚWIĘTA TRA LALALA TRALALALA [/B][/U][/COLOR]
[COLOR=red][/COLOR]
[COLOR=red][B]orzeszki SPRZEDAJĘ - KOMU , KOMU BO IDĘ DO DOMU...KOMU , KOMU,,,OSTATNIA CHWILA NA ORZESZKI .....MAM JESZCZE TROSZKĘ , WIĘC KOMU ,, KOMU ,,,,[/B][/COLOR]


Madziak25 juz spakowane--jutro wysyłam orzeszki ;-)))) przepraszam , ze tak długo...

Link to comment
Share on other sites

ADIBO po usg
Niestety niewydolność wątroby ,,,widać zmiany w tkance dość rozległe co jest powodem złej pracy organu..
dostał tabletki i po miesiącu znów badanie krwi i usg czy jest tak żle , czy wątroba zaczyna pracować..Do tego dostał na badanie kału w kierunku robali albo czegos innego...czekamy...
Pan kochany Doktor Rafał ARWET WIELICZKA zrobił nam usg DARMOWO!!!!

pamiętajcie: [B]ARWET WIELICZKA LECZY SERCEM[/B] ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adibmama']ADIBO po usg
Niestety niewydolność wątroby ,,,widać zmiany w tkance dość rozległe co jest powodem złej pracy organu..
dostał tabletki i po miesiącu znów badanie krwi i usg czy jest tak żle , czy wątroba zaczyna pracować..Do tego dostał na badanie kału w kierunku robali albo czegos innego...czekamy...
Pan kochany Doktor Rafał ERWET WIELICZKA zrobił nam usg DARMOWO!!!!

pamiętajcie: [B]ERWET WIELICZKA LECZY SERCEM[/B] ...[/QUOTE]


Bardzo dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

Przekręciłam nazwę , a w zamian za darmowe usługi obiecałam , że zaistnieje jego nazwa lecznicy...

Więc proszę pamiętać:


[COLOR=red][B]ARWET lecznica weterynaryjna[/B] [COLOR=black] leczy sercem.[/COLOR]..[/COLOR][COLOR=black]ul. Sienkiewicza 25 [/COLOR][COLOR=black]32-020 Wieliczka

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

a co jemu jest z tą trzustką, bo mi się zapomniało.
Koka - wilczakowata sunia ma zewnątrzwydzielniczą niewydolność trzustki i ciężko walczy o zdrowie i życie. Może jak któremuś psiakowi coś pomoże, to można spróbować poradzić temu drugiemu?

Link to comment
Share on other sites

trzustkowe badania pojechały do Niemiec i specjalistycznym badaniem wykluczyło nam "awarię" trzustki..ale wyszła niewydolnosc wątroby..a jak miał problemy z trzustką to kreon zajadał...tylko nie jestem teraz pewna czy faktycznie i na jakiej podstawie mial problemy z trzustką , na podstawie jakich badań...byc moze wcale nie mial trzustki tylko tą watrobe chorą..dlatego kreon nie przynosił efektów.teraz się nie dowiemy..Adibulek ma marskość watroby..dostał tabletki i za miesiąc kontrola..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adibmama']bo jest jak z totolotkiem,,,leczą tylko objawowo..objawy wskazują na trzustkę to dawaj leki trzustkowe , a bez specjalistycznych analiz to można tyllko gdybać,,,[/QUOTE]

Adibmama , a kto leczył objawowo? Adibu w Klinice miał robione badania i na ich podstawie rozpoczęto leczenie, a to nie jest leczenie objawowe... Leczenie objawowe było by wtedy kiedy wet zobaczyłby, że Adibu jest chudy, ma sraczkę... i stwierdził o pewnie ma chorą trzustkę.
W Wieliczce chyba też robili mu badania i nadal dostawał Kreon tylko większą dawkę, dobrze pamiętam czy coś pomieszałam?

Link to comment
Share on other sites

Mysia ja nie pisałam o Adibulku , tylko ogólnie o pracy wetów.

Adibulek nie miał wczesniej robionych badań , dopiero teraz jak kreon nic nie pomagał i widziałam go na zdjęciach Jola poszła do weta...

w kwesti Adibulka nie mam zastrzeżeń do pracy weta , ani opieki schroniska-spokojnie Mysiu..

Link to comment
Share on other sites

Ciotki z leczeniem zwierząt troszkę podobnie jest jak z leczeniem ludzi. Nie zawsze leczy się w dobrym kierunku. Mój Rambo w tej chwili też jest leczony i pierwszy antybiotyk nie zadziałał. Ale stwierdzenie, że weterynarze leczą objawowo z tym się zgodzić nie mogę. Doktorzy Młynarscy i Doktor Kulesza to jedni z najlepszych specjalistów na Śląsku, a konkretnie w Zabrzu.

Link to comment
Share on other sites

tak tłumaczyła mi moja wetka od domowych psiaków , i pan Rafał także , że dopóki nie zrobi się specjalistycznych badan wnikliwych to leczą objawowo,,jak wymioty to p/wymiotne ,wzdęcie/bóle przeciw objawom,,,i reszta tak samo,,dopoki nie są wykonane wnikliwe badania krwi,moczu,kału,wymazy itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziak25']Ciotki z leczeniem zwierząt troszkę podobnie jest jak z leczeniem ludzi. .[/QUOTE]
Trudniej, człowiek 3/4 powie w wywiadzie. Pies - zostawia inwencję wetowi.
Dlatego twierdzę, że nieludzki doktór ma pod górkę. I do dziś nie mogę przeboleć, że vet moich burków nie dopisał mnie do listy swoich pacjentów :angryy:

A hotelik i hotelikowego veta znam i mam pełne zaufanie. Zrobią wszystko co mogą.


A jutro wybieram się tam w odwiedziny :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lupak']
A jutro wybieram się tam w odwiedziny :lol:[/QUOTE]


DO ADIBULKA??? bo nie bardzo zakumałam o jakiego weta i hotelik chodzi...
Jak do Adibulka to plisiu plisiu o zdjątko obecnego Adibka ////plisssssssssssssssss


ja także nie mam wątpliwości..jeśli chodzi o p.Rafała..

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][B]DEKLARACJE STAŁE Zadeklarowane:[/B]
10 zł - Bjuta
10 zł - Mama Bjuty
30 zł - Adibmama
50 zł - pani Bożena z Zabrza
10£ (załóżmy, że to będzie 45 zł) - Dorota K. z synkiem
20 zł - Ola i Tomek (rodzinka Striełki)
30 zł - Kamila P. razem z Bono
30 zł - Monika Adamus Warszawa
20 zł - Asikowska
10 zł - Madziak25
50 zł -Serwis Husky Adopcje [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/212692-Adibu-mix-wilczaka-prosi-o-szansę-(-Zbieramy-na-hotelik-i-pomoc-specjalisty/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
200 zł -TOZ
[B]razem:505 zł[/B] już nic nie brakuje - ale zapraszam do deklaracji [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/212692-Adibu-mix-wilczaka-już-w-hotelu-u-specjalisty.-Wciąż-potrzebne-wsparcie-finansowe!/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]))))

[B]zadeklarowane wpłaty jednorazowe:[/B]
Leszek Kwaśny Sosnowiec ?

[B][SIZE=3][COLOR=red][U]WPŁATY DOKONANE[/U][/COLOR][/SIZE][/B]

[B]WPŁATY JEDNORAZOWE:[/B]
100zl -Adibmama
10zł - Danavos
50zł - Kasia od Melindy
30zł - Monika Eliaszuk
50zł - Anna Orlikowska
5zł - Magdalena Borkowska
5zł-Alicja Małgorzata Sławińska
50zł -orzeszki od Bjuty
30zł-orzeszki od Yolanovi
233zł-bazarek od Ani
15zł - orzeszki od Ares-Ka
30zł - orzeszki Kuna
15zł - Vlk orzeszki
200zł-Pani Bożena z Zabrza na diagnostykę-[COLOR=red]DZIĘKUJĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ ĘĘĘĘĘ!!!!!!!!!!cmokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk k!!!!!!!![/COLOR]
[COLOR=black]50zł- Aleksandra Pieczara [/COLOR]
[COLOR=black]45zł-Elżbieta Górecka [/COLOR]

[B][SIZE=3][COLOR=red][U]DEKLARACJE STAŁE[/U][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=black]WRZESIEŃ [/COLOR][/B]
[COLOR=black]50 zł w sumie 200 zł- p.Bożena z Zabrza(10.11.12-2011 zapłacone z góry)[/COLOR]
30 zł - Adibmama
10 zł - Bjuta
10 zł - Mama Bjuty
20 zł - Asikowska
50 zł -Husky Adopcje
20 zł-Ola i Tomek (rodzinka Striełki)
[B]PAŹDZIERNIK[/B]
10zł[B] -[/B]Bjuta
10zł [B]-[/B] Mama Bjuty
30zł -Adibmama
10zł -Madziak25
20zł - Asikowska
[B]LISTOPAD[/B]
10zł-Bjuta
10zł-Mama Bjuty
10zl-Madziak25
30zł-Adibmama
20zł-Ola i Tomek(rodzina Striełki)
50zł-Husky Adopcje
150zł -Pani Bożena z Zabrza(I,II,III.2012 zapłacone z góry)
20zł-Asikowska
[B]GRUDZIEŃ[/B]
10zł-Madziak25
10zł-Mama Bjuty
10zl-Bjuta
30zł-orzeszki od madziak25
30zł0Adibmama

[B]razem[/B]:1728 zł

jeśli coś nie tak , proszę o info..

[B][SIZE=3][COLOR=red][U]WYDATKI[/U][/COLOR][/SIZE][/B]
[B]wrzesień[/B]
-148 zł (transp.robaki.bramki autostr.)
-300 zł wpłata za hotel
[B]październik[/B]
-300 zł wpłata za hotel
[B]listopad[/B]
[B]-[/B]300 zł wpłata za hotel
-278 zł wpłata weterynarz
[B][U]razem na koncie[/U][/B] [B]:402zł [/B]


Ares-ka ma odebrać orzeszki
skleroza i muszę sobie pomagać [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/212692-Adibu-mix-wilczaka-już-w-hotelu-u-specjalisty.-Wciąż-potrzebne-wsparcie-finansowe!/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]

[B][U]KONTO U WETA[/U][/B]:
odrobaczanie:8zł
morfologia:110zł
badanie trzustki niemieckie:160zł
[B]razem[/B]:[B]278zł[/B]


[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

dzis na husky adopcje (sponsorują Adibka 50 miesięcznie) zapytano mnie kto się zajmuje adopcją Adibka..

W sumie to sama nie wiem czyj on teraz jest.A nie pod Husky adopcje , tylko tak się nim zajmowali..ani nie jest mój , ani nie jest chronskowy obecnie..glupia jestem i nie wiem czyj on jest..może ktos mnie oswieci...
w sumie chyba nikt nie jest teraz jego wlascicielem..no chyba , ze TOZ I Psitulmnie..
jest u Joli , był w schronie , HA się nim zajmowało a teraz jest jakby niczyj,,schroniskowy w hoteliku..
Wczoraj miałam telefon od Pani z Gdańska , zaproponowała , że wezmą go pod fundację .Maja stado wilczaków , są fundacją , hotelem i szkolą..
Rozmawiałam ostatnio z Jolą i kazała szukać powoli domu dla niego , że powoli mozna wyadoptowywać go.
Jola mówiła mi dziś ze już Lepiej wygląda , że jest wesoły , szaleje itp..
W sumie nie wiem co robić .
zycie mi sie dziś popiepszyło , muszę przeremontowac swoje zycie i zaczynac od nowa, nowe mieszkanie , nowa praca , nowe przedszkole i całe zycie nowe samej z córką ,,nie wiem jak to bedzie ,,nie wiem czy bede miec dostep do kompa , do netu..Tam gdzie będe się przeprowadzac narazie nie mam nic,,,mieszkanie do kompletnego remontu po zalaniu ,,wiec jeszcze troszkę to potrwajak tu będe chyba mieszkać ..ale nie wiem ile i jak to będzie..
Pani zaproponowała jako Fundacja , ze wezmą go do siebie , przeszkolą i będą chcieli wyadoptowac,,,
Nie wiem co mam robic i kto ma podjąc decyzje...Mam taki kanał teraz w zyciu i całe zycie do przeremontowania i ułozenia na nowo , że nie wiem czy podołam dalej zajmowac się Adibkiem ,,bez netu itp..
Jakis horror...
Nie wiem nawet z kim mam o tym rozmawiac , czyj jest Adibo i kto ma podjąć decyzje..

Zajmują się wilczakami , Pani znalazła mnie na wolfdogu , bo ktoś przekleił ogłoszenie moje z Tabica//Szkoda ze wczesniej nie zareagowali na samym poczatku jak pisalam do wszystkich moderatorow w wolfdoga aby mi polecili szkoleniowca . hotel(przed jolą jak szukallismy)Jakby zareagowali wczesniej to moze juz by mial odpowiedzialny domek...ehhh..

Co robic,,kto ma podjac decyzję , kto ma go tam przekazac jako własciciel.

Mysia oświecisz mnie?

kontakt do Pani:

[URL="http://www.wakacjepupila.pl"]www.wakacjepupila.pl[/URL]
tel:602 694 489
Wilczaki czechosłowackie

Link to comment
Share on other sites

O rany nie wiele rozumiem z tego postu, ale jako, że mnie tutaj zawołano to jestem...
Adibmamo, to oczywiste, że Adibu jest schroniskowy, aż do momentu podpisania umowy adopcyjnej z przyszłym właścicielem.
A czy zdrowie Adibu pozwala już na adopcję? Co mówią o tym weci?
Jeśli chodzi o tą fundację to nie miałam nigdy z nimi kontakt, ale jeśli są zainteresowani Adibu i chcą mu pomóc to super, jeśli to możliwe niech skontaktują się ze mną 692-581-343...

Link to comment
Share on other sites

Adibu potrzebwał 1,5 mca na to aby się zaaklimatyzowac u Joli i otworzyć z wlasnymi lekami ,,dopiero niedawno zebrał się w sobie, zaczął się bawić być wesołym, i być normalnym psem...dopiero teraz zebrał się w sobie i zajada wszystko , nie ma wariacji brzuszkowych,,,dopiero teraz pokazują się lęki jego przed facetami itp,,teraz dopiero rozpoczęła sie praca nad nim,,bo wczoraj zaczał wykazywać strachy przed facetami i obcymi,,ale już sie nie frustruje , nie łapie tylko ostrzega,,,nie nakręca się itp,,dopiero teraz zaczął lepiej wyglądac,nadal jest bardzo chudy , ale wygląda lepiej i zajada,,,i jest bardzo wesoły , bawi się z psami..wielkie kroki poczynił , ale jeszcze dużo przed nim...Adibo sama wiesz jak reaguje na zmiany , bardzo jest wrażliwy i musiało minac 1,5 mca na to aby się tam otworzył i xnów pójdzie na marne..Jola mówi , że jeszcze tak z 2 mce aby stres nie dokładał do jego watroby choroby , tylko aby go podleczyc na tyle aby poradził sobie ze stresem zmiany miejsca i pana znowu..reaguje stresowo na zmiany i to odbija się na jego watrobie i leczeniu ..powiedziałą aby się wstrzymac i kazda zmiana miejsca i pana spowoduje znów powrót do choroby i znow czas na aklimatyzacje , znów czas na zebranie się w sobie...Jola mówi , aby poczakac, ta babka z fundacji także mówiła że to bez sensu , że jest w dobrych rękach i że ona moze nam pomoc w wyadoptowaniu go w kręgach wilczaków,,,tutaj musi być jasno powiedziane , adibo nie ma nic wsplnego z wilczakiem tylko z belgiem,,charakter ma typowego belga - stwierdziła Jola ,,,więc nie wiem czy się nie rozczaruje ta Pani od wilczaków bo był przeklejony z mojej tablicy.pl na wolfdogu..

Jola odradza teraz , dopiero gdzies za 2 mce aby dopracowac jego lęki i zachowanie i aby go podleczyc i nie narażać na stres...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...