Jump to content
Dogomania

Targu mures-10-11.IX.2011


Quirk

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a borderów jest 10...;/ no trudno,może uda się powalczyć!!!

My już w Targu Mures od wczoraj.I jak się okazało to zeby wejsc do centrum miasta psy musza miec kagańce (zaczepiła nas ichniejsza policja i na szczeście tylko zwróciła uwagę, ale nie kazali zapłacić mandatu) Druga sprawa to taka, że pomimo zabezpieczeń nasze psy złapały pchły...;/ Więc jakj mozecie to zabezpieczcie swoje stwory jakos bardziej....Wiec z wycieczki do Rumuni pewnie sporo przywieziemy....pcheł ;D

Link to comment
Share on other sites

No to już w domku.Długa podróż z przymusowym, godzinnym postojem na Słowacji bo TIRa z rowu wyciągali.Co do Rumuni to nie mam zastrzerzeń.Nie latają chmary dzieciaków wymuszajacych na turystach kase.Drogi maja chyba lepsze niż u nas.Sa duże sklepy typu REAL,KAUFLAND itd.Jest trochę bezdomnych,szwędających sie psów.Ale wystarczy sie nachylić a pies zmyka błyskawicznie.
Co do samej wystawy to impreza wielce przereklamowana.Większa część ringów bardzo malutka i zupełnie nieprzystosowana do biegania (kamienie, dołki i górki).Koło ringów miejscami wystawały jakies druty z ziemi...Stoisk niewiele jak na Duo CACIB.Psów też niewiele bo w sumie raptem coś koło 600szt.(Katalog z 3 dni był grubości katalogu z krajowej I grupy FCI) Ocena w ringu...Z werdyktem sędziego sie nie dyskutuje.Ale...W pierwszy dzień na CACówce nie dowiedziałam się nic.Tzn sędzia coś tam po ichniemu tlumaczył asystentce.Mi po ocenie powiedział "dziękuje".Wiec czekam na jakies porównanie, a on potem "nie,nie, pani ma bdb"Dodam że nie ma żadnego opisu w karcie oceny....Nikt nie ma.Tam po prostu nie ma takiego zwyczaju.Płacąc niemało za te wystawy oczekiwało by sie czegoś wiecej..Zamiast medalików dawali jakieś kawałki wstążeczek.Generalnie czuje lekkie rozczarowanie wystawa....Guni z CACówki wyszedl z bdb (i w sumie nie wiem za co) a z CACIBówek z 2 x doskonała i CAC.Potem trzeba było jeszcze apłacić za dyplom championa i tak Guni został Ch.Ro.

Link to comment
Share on other sites

Dotarłam do domku :) wreszcie :)
Odnośnie wystawy to mam takie samo zdanie jak RUDA - to chyba skopiuję i wkleję hehe . My w sobotę też BDB - a co mamy być lepsi od reszty hihiii :lol: , ale moja RIVA obroniła się w niedz dostając CAC, CACIB I BOB. Takze na CH.RO się załapałysmy i skonczyła INTERA:loveu::loveu::loveu:.
Opisów nie mam zadnych. mam kawałek wstążki i jakis sznurek mały. za bob tez nic nie było. Ogólnie wystawa droga , na BIS tylko 2 miejsca.
Hotel i polska ekipa tam mieszkająca - SSUPER :) Pozdrawiam wszystkich :) :razz:

Link to comment
Share on other sites

Tak z całej wystawy napewno moge polecić i zachwalać hotel :D Villa Chesa wymiata ! :D
Do centrum miasta nie wpusciła nas policja, psy grzecznie szły przy włascicielach ale nie miały kagańców , przeraziła ich chyba ilośc paszcz ;)
Polska ekipa to elita ;) było super dzieki za mile spedzony czas i mam nadzieje do zobaczenia na następnych wyjazdach :D
z naszych ocen
Aka 3x CAC + 2x res CACIB - Ch.Ro.
Nona Bdb + 2x res CAC
Jako zdobycze przywiozłyśmy tylko jeden dyplomik, odpłatnych rozetek niestety brakło, kilka wstążeczek i pełno skaczących lokatorów :]

Link to comment
Share on other sites

I my w domku :) Suka odsypia i z modelki zamienia się w matkę polkę :D
Z naszych wyników:
K-lee: 3 x CAC + 1 x CACIB a w konsekwencji Ch. Ro. Piękne zakończenie sezonu dla nas :)
Ja mimo wszystko jestem zadowolona z wystaw, przyzwyczajona do innych standardów, naszych plus zachodnich byłam nieco zawiedziona, ale cieszę ię, że zobaczyłam to na własne oczy.
Sama Rumunia bardzo fajna, gonią nas gonią w tej Unii i niedługo przegonią, do zwiedzania i spędzenia wakacji świetny kraj, ale bez psów. Raz, że te pchły - u nas wciąż nic, tylko ta jedna w Bran na znak solidaryzacji :D a dwa te bezdomne, dzikie psy. Dosłownie wszędzie oprócz centrum miasta. Mając psa, który nie toleruje wszystkich dookoła tej samej płci, bardzo ciężkie byłyby tam wakacje z psem. Ani na łąki, ani na spacer nad wodę, więc trochę kicha.
Zamek Bran bardzo mi się podobał, mimo, że to komercyjne miejsce, za to świetnie zachowany, warto zwiedzić :)
Brak opisów przemilczę, niby znam wady i zalety swojego psa, ale płacąc tyle kasy chciałabym wiedzieć co udało się ukryć, co sędzia wypatrzył, a co sobie wymyślił :D

Vila Chesa - rewelacyjne miejsce, czyste, z przemiłą anglojęzyczną obsługą, na miejscu darmowa mapa miasta, śniadanka przyzwoite i cena przystępna :)

Do zobaczenia na kolejnych wojażach!!!

Link to comment
Share on other sites

My tez w domku...ale ja dopiero dzis dochodze do siebie. Trudy podrozy ( razem ponad 3 tys km) zrekompensowaly nam wyniki ;). Lijka z 3 wystaw - 3 x cac, 2 x cacib - czyli nasza dziewczynka wrocila z dwoma championatami - Rumunii i Cum Laude. Milo bylo poznac pare przesympatycznych dziewczyn i ich psiaki....a wyczyny i sztuczki Guniego zna juz cala moje rodzinka :). Komenda "modlenia sie" - REWELACJA :))))))).
Do zobaczenia znow gdzies na ringach :)
P.S. Narazie oficjalnych wynikow chyba nigdzie nie ma..a czy w ogole beda to nie mam pojecia. A

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudaPaskuda']a za moje 3,50:) :) Jasne,ze można brac:D[/QUOTE]


W euro liczysz? czy w funtach...a moze jednak w lejach :P...a fotki baaardzo chetnie bym podkradla, zwlaszcza te widokowe przepiekne...ale najpierw musialybyscie udostepnic album:)...bo nie mozna ich podkrasc :/. A

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lokis']My także postanowiliśmy spędzić kilka dni w Rumunii przy okazji zahaczając z naszym ogarem o wystawy w Targu Mures. Na zgłoszenia psa też dostałam maila potwierdzającego... i na razie tyle.
Czy ktoś będzie nocował w pensjonacie Vila Chesa?
Jeśli tak - zapraszamy na "biesiadę" i nocne polaków rozmowy ;)[/QUOTE]

możesz coś bliżej o tym pensjonacie napisać? Możesz na PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ATHENA']Dotarłam do domku :) wreszcie :)
Odnośnie wystawy to mam takie samo zdanie jak RUDA - to chyba skopiuję i wkleję hehe . My w sobotę też BDB - a co mamy być lepsi od reszty hihiii :lol: , ale moja RIVA obroniła się w niedz dostając CAC, CACIB I BOB. Takze na CH.RO się załapałysmy i skonczyła INTERA:loveu::loveu::loveu:.
Opisów nie mam zadnych. mam kawałek wstążki i jakis sznurek mały. za bob tez nic nie było. Ogólnie wystawa droga , na BIS tylko 2 miejsca.
Hotel i polska ekipa tam mieszkająca - SSUPER :) Pozdrawiam wszystkich :) :razz:[/QUOTE]

a kto Rudy i Twojego psa sędziował? Możecie podać nazwiska sędziów?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

w sobotę oceniała nas p. YOLANDA NAGLER MAGAR ( Izrael ) - i dała VG ( BDB) a w niedzielę PETRU MUTEAN ( CAC,CACIB,BOB ). Nie pamieta kto oceniał bordery, ale pewnie dziewczyny napisza, albo potem looknę w katalog.
Hotel fajny - [url]www.vilachesa.ro[/url] na wystawę prosta droga, mozna było z psami, sniadania na dole, na miejscu. a nie jestem wymagająca, byłam juz w wielu miejscach i były rózne warunki. Ten hotel oki, czysto i fajnie . Lazienka w pokoju. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...