Jump to content
Dogomania

Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy


aPerfectDrug

Recommended Posts

No teraz to normalnie tę Gruszkę zbić na kwaśne jabłko:mad:;). Rzuciła hasło i poszła...:cool3:. Ciotki czekają na wieści o Misiu, a ta pisze,że pod fachową opieką i tyle...Gruszka chyba czasu nie miała, aby więcej info napisać, bo chyba nie jest sadystką:diabloti:...

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.brzesko.pl/bim/bim12012.pdf[/URL] - str. 12

i jeszcze w pdf, gdzieś tak 2/3 dokumentu - artykuł <Psi los przy "czwórce">

[URL]http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=temi pies z e40&source=web&cd=5&cad=rja&ved=0CEQQFjAE&url=http%3A%2F%2Ftemi.home.pl%2Farchiwum%2Frok-2012%2Ffiles-download%2F184_717f9ff401dc96069a0938e5c2a3fc0e&ei=bfTcULLJKYKQtAbL7oCwDQ&usg=AFQjCNHHxzOtc4N9vjTAEWjUc6usxLfb1w&bvm=bv.1355534169,d.Yms[/URL]


Tylko to jest do znalezienia, ale to stare.

Edited by mondralala
Link to comment
Share on other sites

Chwilę cierpliwości, to zeskanuję artykuł.
Pomijam fakt, że strasznie grafomański. Uważam, że autor powinien porządnie wszystkie fakty sprawdzić, a tu nawet jest zła nazwa naszej organizacji :angryy:

[URL]http://imageshack.us/photo/my-images/248/scan2xs.jpg/[/URL]

Edited by figamaga
dodanie skanu
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam,ze wiele nic nie napisalam,ale tego sama nie rozumiem.Jest to troche dziwny artykul i myslalam ze aga.k sie sama
wypowie bo jest wyszczegolnoiona w tym artykule.Ja sie bardzo ucieszylam ,ze z Micholkiem wszystko w porzadku,ale bardzo dziwny
jest ten artykul i naprawde nie mi sie wypowiadac na jego temat .Bardzo cie prosze fgamaga zeskanuj ten artykul bo mi komputer
chyba cos szwankuje.

Link to comment
Share on other sites

Niewiem co sie dzieje ,napisalam odpowiedz i znowu mi znikla.Moze teraz mi sie uda.Przepraszam,ze nie dalam wyczerpujacej
odpowiedzi,ale myslalam ,ze aga.k napisze cos wiecej bo jest wyszczegolniona w tym artykule.Cyt,art,Dostal imie Misiek i tym.dom,w ktorym obecnie przebywa.Prosze cie figamaga zeskanuj ten art,no bo mi cos odpowiedzi znikaja.

Link to comment
Share on other sites

Wrzuciłam linka. W domu poprawię, aby był obrazek :)

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/248/scan2xs.jpg/"][COLOR=#4444ff]http://imageshack.us/photo/my-images/248/scan2xs.jpg/[/COLOR][/URL]

Mówię, że dupa, a nie artykuł. Dobrze się wczytajcie, a zobaczycie ile błędów.

Link to comment
Share on other sites

Kto pisze prośbę o sprostowanie? Ja czy Ty? :)

Poza tym zauważcie, że nagle referat z Brzeska z nami się porozumiał. Aż mam ochotę napisać, jak to się gminy prześcigały w debilnych wyjaśnieniach, że Misiek nie jest na terenie ich gmin, byleby się tylko problemu pozbyć.

Jeżeli tak wygląda rzetelność dziennikarska - to ja dziękuję. Nawet nazwy organizacji się nie sprawdza :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga.k']Ja mam już dość mediów. Ja coś powiem to przekręcą a jak nic nie chcę mówić to i tak sami sobie dopiszą.[/QUOTE]
Czasem w tych mediach piszą bzdury ,tak tez było z Klajem ,jedna redaktor napisała jaki tam jest raj ,nawet zdjęcia pokoju weterynaryjnego wkleiła ,którego tam nigdy nie było i jak zadzwoniłam do redakcji ,ze tam same nie sprawdzone wiadomości z jednej ręki i ja mogę dostarczyć jej info to nigdy sie zemną już nie skontaktowała ale długo nie trzeba było czekać żeby wszyscy zobaczyli jaki tam psy maja raj.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Czasem w tych mediach piszą bzdury ,tak tez było z Klajem ,jedna redaktor napisała jaki tam jest raj ,nawet zdjęcia pokoju weterynaryjnego wkleiła ,którego tam nigdy nie było i jak zadzwoniłam do redakcji ,ze tam same nie sprawdzone wiadomości z jednej ręki i ja mogę dostarczyć jej info to nigdy sie zemną już nie skontaktowała ale długo nie trzeba było czekać żeby wszyscy zobaczyli jaki tam psy maja raj.:shake:[/QUOTE]

Tak masz rację foksiu, czasami w mediach piszą bzdury które np. ty im podałaś z twojej ręki, a także twoi wspólpracownicy z KTOZ. Zabolał was artykuł, że wreszcie się udało otworzyć schronisko dla zwierząt spoza Krakowa, o czym ktoz "rozmawia" kilkanaście lat, bez specjalnyvh efektów praktycznych - więc trzeba było wykazać, że jest tam źle, tym bardziej, że jak mi udowodniono, kiedy pojechałem do Kłaja, w grę wchodził prywatny odwet na pani A wzięty przez twoją znajomą, która niestety ma znajomych i w ktoz i w telewizji oraz prasie. Jeśli czytałabyś artykuł o schronisku w Kłaju bezstronnie to doczytałabyś się, że zdjęcie jest zrobione psu w gabinecie lekarskim ( wcale nie pisano, że ten gabinet jest w schronisku. Schronisko w Kłaju, oprócz własnego gabinetu - oczywiście znacznie biedniej wyposażonego, bo to był początek działalności , leczyło psy w pięciu gabinetach weterynaryjnych w Krakowie. I to zdjęcie było zrobione w jednym z nich, a inforacja zawierała tylko stwierdzenie, że psy dostarczonemu do schroniska udzielono pomocy weterynaryjnej.Ale ty wiedzina życzliwością, ruszyłaś natychmiast do ataku. Dobrze , że to napisałaś, bo potwierdza to wersję, że zniszczenie schroniska w Kłaju było planowane dużo wcześniej niż miała miejsce "przypadkowa" pseudokontrola ktoz, na którą to kontrolę, ot tak od razu przybyła telewizja. każdy, kto wie jak trudno jest redaktorowi dostać kamerę, swietnie wie, że takie "spontaniczne kontrole w asyscie telewizji' muszą być wcześniej dograne. Cudownie foksiu, że potwierdziłaś swoją reakcję na pozytywny artykuł o schronisku w Kłaju w którym nigdy nie byłaś.To dowód, że zniszczenie schroniska w Kłaju było znacznie wcześniej planowane.I schronisko byłoby zniszczone a wynik "seudokontroli" z zamówiona telewizją - pewny z góry, bo każdą rzecz można sfotografować tak, żeby było źle, zwłaszcza jak się włamuje na teren bez obezcności właściciela. A komentarz do tego samego zdjęcia może dyć różny. jeśli dasz zdjęcie chudego pasa, będącego w leczeniu - z informacją, że jest leczony bo jest chory to ma inna wymowę, a jeśli zdjęcie tego samego psa dasz z informację, że oto biedny zagłodzony pies - tak jak zrobiliście z ktoz w Kłaju - to wymowa jest inna, taka jak była wam potrzebna, żeby wprowadzić w błąd opinię społeczną. Na szczęście sprawy się wyjaśniają.
A ciekawa sprawa, ze w kazdym swoim poście wracasz do Kłaja:cool3:
A to jest wątek Misia.
Co do którego losu siałaś podejrzenia, starałaś się zrobić sztuczna afere. Tak jak zrobiliście w Kłaju. Tylko, że tu ci się nie udało.

biedna foksia

Edited by Maksy
Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniatam']A może od autorki artykułu można się dowiedzieć gdzie teraz przebywa Misiek?[/QUOTE]
Wierzysz w to? Skoro autorka tekstu tyle błędów zrobiła - zmiana organizacji, nazwiska...prostych rzeczy nie potrafiła napisać, to wątpię, że wie co stało się z Misiem.

Link to comment
Share on other sites

Maksy,przejadłeś się przez te święta i na mózg ci się rzuciło, czy jak?
Przestań pisać te kłamstwa o Kłaju.Jakby był tam raj, to nikt by go nie zamknął,żeby nie wiem co Foksia wymyśliła i żeby nie wiem ilu dziennikarzy przyjechało, z nie wiem iloma kamerami.Zioniesz do Foksi nienawiścią, ale tutaj nie jest miejsce na rozwiązywanie twoich problemów.
Trolujesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']Maksy,przejadłeś się przez te święta i na mózg ci się rzuciło, czy jak?
Przestań pisać te kłamstwa o Kłaju.Jakby był tam raj, to nikt by go nie zamknął,żeby nie wiem co Foksia wymyśliła i żeby nie wiem ilu dziennikarzy przyjechało, z nie wiem iloma kamerami.Zioniesz do Foksi nienawiścią, ale tutaj nie jest miejsce na rozwiązywanie twoich problemów.
Trolujesz.[/QUOTE]



To foksia ciagle wraca do schroniska w Kłaju. Ona tym Kłajem ciągle troluje
a ty felko z bagien kiedy tam byłaś ?

Ktoz - pokazało zdjęcia psów - będących w leczeniu, bez informacji, że są w leczeniu ( można pokazać psy ze szpitalika na rybnej z komentarzem o ich okropnym stanie - nie podajac, że są w leczeniu )
ktoz pokazało chłodnie na zwłoki - która jest wymaganym wyposażeniem każdego schroniska - tylko ja otwarto do zrobienia zdjęć ( na Rybnej tez są chłodnie i w nich czasem nawet zagryzione psy - tylko nikt tego nie filmuje )

KTOZ podał, że psy miały nosówkę - testwykonany przez lekarza ktoz potwiedził nosówkę - u jednego szczeniaka, który był z matką w izolatce. U drigiego psa- stwierdzono jedynie testem kontakt z jakims wirusem ( słaby wynik testu ) Testy wykluczyły parwowirozę.

ktoz podało, że psy były nieszczepione - a wszystkie były szczepione


itd.
A propos : udało sie "odkarmić" na Rybnej Frodo / czy dalej taki chudy?
napewno juz tłuścioszek jest.
Udało się wyadoptować" łagodnego, cudownego Gryzaka" którego pracownik ktoz zsocjalizował w pare dni - a złośliwcy z Kłaja twierdzili, że pies jest izolowany i specjalnie socjalizowany - bo gryzie i taki do schroniska trafił.Niewątpliwie ktoz juz sobie z tematem poradził.
No ale teraz juz tylko o Misiu. jeśli foksia nie bedzie Kłaja ciagle cytować, ja też nie bedę - bo przyznam już mnie te sprawa Kłaja trochę nudzi

Edited by Maksy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...