Jump to content
Dogomania

Zagrzeb, 25-26.11.2006


aniak21

Recommended Posts

Kurcze słuchajcie mam problem, jutro rano jadę do Zagrzebia, a nie dostałam potwierdzenia, że moj pies jest przyjęty, choc , po wykonaniu telef wiem, że jest, ale zgapiłam się i nie zapytała sie gdzie jest ta wystawa, nie znam adresu.

Na ich stronie nie znajduje info o adresie, czy ktoś wie, gdzie ona tam jest organizowana.

Czy to możliwe, że w tym samym miejscu co Europejska 2007?

Link to comment
Share on other sites

Ha Ha , wróciłam , trafiłam, i zdobyłam ,mamy z naszą czarną terierka Basmą Performans 2x Cacib i tyt Zw. Zagrzebia, nowy tytuł wproadzony w Chorwackiej kynologii, nasze polskie buldozki tez sie b, ładnie pokały
Etna Cacib i CAC, Sharm Cacib BOB i CAC i tyt Zw Zagrzebia, jesteśmy po podróży zmęczeni ale szczęsliwi :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Dla nas najwazniejsze - ukończenie intera i na deser BOB ze Zwyc.Swiata tegorocznym -chorwackim psem:evil_lol: Prowadzonym rowniez przez profesjonaliste. Myslimy na Cruftsem, wkoncu mamy kwalifikacje...:razz: Fajna wystawka, zwlaszcza pomysl z knajpami wokol ringow zreszta jak co roku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Argus Electra']Ha Ha , wróciłam , trafiłam, i zdobyłam ,mamy z naszą czarną terierka Basmą Performans 2x Cacib i tyt Zw. Zagrzebia, nowy tytuł wproadzony w Chorwackiej kynologii, nasze polskie buldozki tez sie b, ładnie pokały
Etna Cacib i CAC, Sharm Cacib BOB i CAC i tyt Zw Zagrzebia, jesteśmy po podróży zmęczeni ale szczęsliwi :multi: :multi:[/QUOTE]

gratulacje!!!! :))

jestem ciekawa czy zgłoszone były jakiekolwiek akity??

Link to comment
Share on other sites

Wyzel weimarski krotkowlosy, Ch.Elba Dobry Teren, (ktorej wlascicielka Zyta jest obecna na forum i mam nadzieje,ze potwierdzi moja informacje:)) ukonczyla INTERCHAMPIONAT, zdobywajac takze BOB'a w Zagrzebiu. Ten fakt jest o tyle bardzo wazny, iz polskie weimary, z tytulami interchampionow, mozna policzyc na palcach jednej lub, co najwyzej, obu rak, dlatego WIELKIE WIELKIE WIELKIE GRATULACJE dla Elby i jej wlascicieli:multi: :multi: :multi: Co wiecej - Elba to nie tylko pies wystawowy, ale przede wszystkim - rewelacyjna suka uzytkowa:)!

Ania

Link to comment
Share on other sites

Wielkie podziekowania dla Kasi za przywiezienie malej Ferminy z Zagrzebia ( sznaucer olbrzym p/s) Pozdrawiam Ania
ps. zdjecie Ferminy po przyjezdzie do Szczecina ( po kąpieli i malej poprawce)
[IMG]http://republika.pl/sznaucer_bouvier/images/ferm7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja sie pochwalę psiakiem z mojej hodowli -[B]IDRYS AZUROWA AMHARA FCI[/B] ukończył w sobotę w Zagrzebiu [B]Mł.Ch.Chorwacji[/B] i Best Junior
Na finałach wygrał [B]BIS JUNIOR[/B] :lol: :lol:
i Zakwalifikował sie na Crufta 2007 :evil_lol: :evil_lol:
Tym sposobem jest to pierwszy w historii rasy pies urodzony w polskiej hodowli z ta nominacją.:evil_lol:
W niedzielę IDRYS ponownie wygrywa młodzież, Best Junior i ponownie wygrywa [B]BIS JUNIOR[/B]:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniak21']Wielkie podziekowania dla Kasi za przywiezienie malej Ferminy z Zagrzebia ( sznaucer olbrzym p/s) Pozdrawiam Ania
ps. zdjecie Ferminy po przyjezdzie do Szczecina ( po kąpieli i malej poprawce)
[IMG]http://republika.pl/sznaucer_bouvier/images/ferm7.jpg[/IMG][/quote]

Super, mam nadzieje, że Ferminka szybko zaaklimatyzuje sie na dobre;) I do zobaczenia na wystawach!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisa&fritz']Wyzel weimarski krotkowlosy, Ch.Elba Dobry Teren, (ktorej wlascicielka Zyta jest obecna na forum i mam nadzieje,ze potwierdzi moja informacje:)) ukonczyla INTERCHAMPIONAT, zdobywajac takze BOB'a w Zagrzebiu. Ten fakt jest o tyle bardzo wazny, iz polskie weimary, z tytulami interchampionow, mozna policzyc na palcach jednej lub, co najwyzej, obu rak, dlatego WIELKIE WIELKIE WIELKIE GRATULACJE dla Elby i jej wlascicieli:multi: :multi: :multi: Co wiecej - Elba to nie tylko pies wystawowy, ale przede wszystkim - rewelacyjna suka uzytkowa:)!

Ania[/quote]

I mam nadzieje, ze Elba bedzie dalej podbijać europejskie ringi. To naprawde piękny weimar, a pracuje sie z nią na ringu rewelacyjnie. Inter w PEŁNI zasłużony!!!

Ewik,
widziałam Idrysa na żywo - robi wrażenie. Zapewne dopiero rozkręca sie w "pudłach".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EwikB']Ja sie pochwalę psiakiem z mojej hodowli -[B]IDRYS AZUROWA AMHARA FCI[/B] ukończył w sobotę w Zagrzebiu [B]Mł.Ch.Chorwacji[/B] i Best Junior
Na finałach wygrał [B]BIS JUNIOR[/B] :lol: :lol:
i Zakwalifikował sie na Crufta 2007 :evil_lol: :evil_lol:
Tym sposobem jest to pierwszy w historii rasy pies urodzony w polskiej hodowli z ta nominacją.:evil_lol:
W niedzielę IDRYS ponownie wygrywa młodzież, Best Junior i ponownie wygrywa [B]BIS JUNIOR[/B]:lol: :lol:[/quote]
Gratulacje. Czy jest to ten psiak co wiozlam do Slowenii w styczniu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pearl']I mam nadzieje, ze Elba bedzie dalej podbijać europejskie ringi. To naprawde piękny weimar, a pracuje sie z nią na ringu rewelacyjnie. Inter w PEŁNI zasłużony!!!

[/quote]


a ja mam nadzieje, co wiecej, jestem o tym przekonana, ze tak jak mowi Ewa, Elba bedzie podbijac teraz....europejskie, ale konkursy:lol: To jest prawdziwe miejsce dla wyzla:loveu: Wystawy sa fajne, ale to przeciez dodatek :D

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie wystawy to praca z weekendu na weekend, wiec dla mnie osobiście postrzegane nieco inaczej. Jednakże zgadzam się w 100%, że konkursy to prawdziwe miejsce dla wyżła, a Elba z tego co wiem ma talent. Wiec oby jak najwicej sukcesow ZARÓWNO na wystawach jak i konkursach. Jedno z drugim sie przeciez nie wyklucza, nie to mialam na mysli. Rzadko można spotkac psa o duzych walorach użytkowych jak i ze swietnym eksterierem, wiec smiem twierdzic ze Elba jest naprawde wyjatkowa:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...