Jump to content
Dogomania

Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)


suślik

Recommended Posts

  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No dobra żyję. Nie znalazłam psa ale dostałam zaproszenie na piwo i chcieli mnie poczęstować papierosem.
O dziwo nocą chodzi się szybciej :evil_lol: jakoś tak nogi same zmuszają do szybkiego marszu.
Byłam obok ratusza, zwiedziłam uliczki rynkowe, zajechałam pod lidla i kaufland. NIC!
przepadł chłopak. jutro z samego rana wyjeżdżam i poszukiwań ciąg dalszy.
I nie złoście się Cioteczki na mnie, że ja taka narwana i biegam go szukam. Gdybyście go zobaczyły przytuliły ten słodki pysk i oberwały radosną łapą to też byście latały i szukały Alexa.
No nic mam nadzieję, że nic mu nie jest. zaszył się w zacienionym miejscu i chce przeczekać upały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']No to mogę wreszcie iść spać, bo to juz dawno moja pora;)
Do usłyszenia lepszych wieści jutro.[/QUOTE]
ja też już mogę legnąć bo wstaję o 3,30" ;musiałam jednak doczekać na powrót ryzykantki;papierosy jak papierosy-błeee-ale piwo trza było se strzelić na nerwy dla zdrowotności...
dobranoc wszystkim ciotkom...

Link to comment
Share on other sites

Suślik litości...prawie o zawał mnie przyprawiłaś aż musiałam te skołatane nerwy uspokoić tym piwem , którego Ty nie wypiłaś :cool1: Dobrze, że już jesteś , przynajmniej nocnej akcji poszukiwawczej nie trza organizować :lol:
A szwędak się znajdzie.....jestem pewna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suślik']No dobra żyję. Nie znalazłam psa ale dostałam zaproszenie na piwo i chcieli mnie poczęstować papierosem.
[/QUOTE]

No to całe szczęście :lol::lol::lol:
Oby jutrzejszy dzień lepiej się zaczął niż ten się kończy.
Oj Alex, Alex żebyś Ty wiedział piesku, co ciotka suślik dla Ciebie wyprawia, to byś zaraz się zmaterializował:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki jutro z samego rana wyruszam na poszukiwania Alexa. Jeśli tylko się znajdzie to chłopak najpierw trafia do weta później jedziemy do Białegostoku do Agnieszki. Z Agnieszką jedzie do Asi :)
Plan ogólny tak wygląda. Mam nadzieję, że jutro Alex się znajdzie i bez większych przygód się obejdzie.
Ale biorę też pod uwagę fakt, że jutro w rana nie znajdę go. [B]Więc tu ogromna prośba do Bielszczanek. [/B]Rozglądajcie się, uważnie przyglądajcie się psom. Jeśli zobaczycie Alexa to proszę Was przygarnijcie go do siebie na kilka godzin. Ja jutro jestem w Białymstoku ale wracam po południu więc po powrocie mogę spokojnie go do Agi dowieźć. Tylko tu potrzebuję pomocy z Waszej strony. w innym przypadku on znowu przepadnie. A cała akcja, w którą włączyło się tak wiele osób po prostu nie wypali.

Dobranoc cioteczki, dobranoc przystojniaczku. Obyś jutro czekał na mnie tam gdzie zawsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Nastawiam budzik na rano, wstaję, robię kawę i zaczynam trzymać kciuki:lol:
Alex, chłopie wyjdź rano z ukrycia. Ciotki bardzo proszą :modla:[/QUOTE]

DONka dobra kobieto to obudź mnie z rana :) powinnam już dawno spać ale jeszcze mam tyle spraw do obgadania, tyle rzeczy do ustalenia a noc taka krótka. :motz: nie narzekałabym gdyby była odrobinę dłuższa. Już się do spania układałam ale czekałam cały dzień na ważne PW. i jeszcze sprawdzę, tylko na chwilę wejdę. a skoro już jestem na mailu to wejdę na dogo. a skoro na dogo to zajrzę do Alexa. no i jest jak widać.

Link to comment
Share on other sites

No niestety DT u Asencji nie wypaliło na chwilę obecną. Z przyczyn zupełnie nie zależnych od niej sytuacja wygląda tak : [B]Alex zostaje bez DT[/B] ( wysłałam prośbę do Buniaagi o zostanie DT płatnym dla Alexa na okres max 2 tygodni w tym czasie powinnam już zorganizować coś konkretnego na dłużej dla Alexa ) ale może któraś z Cioteczek [B]zgodzi się zostać DT płatnym[/B] jeśli Buniaaga nie zdecyduje się?
Ciotki doskonale wiemy jaka jest stawka i doskonale wiemy, że jeśli nie będziemy działać w grupie to nic nie zyskamy. Musimy wspólnie zacząć kombinować już na bardzo poważnie.
[B]Alex potrzebuje DT na wczoraj![/B]

Ja dziś wyjeżdzam do Białegostoku jeśli któraś z Ciotek coś wymyśli, wpadnie na jakiś pomysł dzwońcie [B]791778763 [/B]
Sytuacja jest jaka jest. Do Asencji absolutnie żadnych pretensji nikt mieć nie powinien. Więc proszę Was nie roztrząsajmy tej sprawy na wątku, skupmy się na pomocy którą Alex potrzebuje!

Link to comment
Share on other sites

weszłam na chwilę aby choć parę słów napisać...strasznie mi przykro,że tak wyszło ale sytuacja na chwilę obecną nie jest ciekawa...powiem wprost-walczę o życie jednej ze swoich suczek dlatego bardzo was proszę o wyrozumiałość i kciuki za malutką...
Chcę zapewnić,że nie zostawię Alexa bez pomocy;jeśli macie możliwości i czas dowiadujcie się o miejsce w [B]sprawdzonych hotelikach!!![/B] ode mnie będzie na tę chwilę 100zł. dla psiaka..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mojko309']I co z Alexem ? Znalazł się . Chciałabym jakoś pomóc ale nie wiem czy pies się odnalazł ?[/QUOTE]
Znalezienie psa to kwestia czasu ( ja dziś nie mogę go szukać bo wyjeżdzam do sąsiedniego miasta. ) teraz najpilniej poszukiwany jest DT, jeśli będzie DT dla Alexa to i pies się znajdzie. O ile ktoś z Bielska dziś poświeci trochę czasu na poszukiwania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suślik']Znalezienie psa to kwestia czasu ( ja dziś nie mogę go szukać bo wyjeżdzam do sąsiedniego miasta. ) teraz najpilniej poszukiwany jest DT, jeśli będzie DT dla Alexa to i pies się znajdzie. O ile ktoś z Bielska dziś poświeci trochę czasu na poszukiwania[/QUOTE]

ja niestety do poludnia nie mam jak wyjsc z domu:(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...