Jump to content
Dogomania

Gubińskie bezdomniaki - wątek informacyjno - plotkarski


tayga

Recommended Posts

Nie pogniewacie się jak wtrącę się tu z zaproszeniem ?
[INDENT][CENTER][B][SIZE=5]Zapraszam, Zapraszam :)[/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=5]Kolorowe, cieszą oko, cieszą ducha [/SIZE][/B]
[B][SIZE=5]fanty dla Adiego i Nuta :)[/SIZE][/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12"][B][SIZE=4]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12[/SIZE][/B][/URL][/CENTER]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Latam Aguś głównie na fb. Tutaj wpadam na jeden wątek.
Nie mam na nic czasu. A przez ostatnich kilka tygodni żyję w wiecznym stresie.
Coś dziwnego dzieje sie w moim mieście, ilość zwierzaków w potrzebie przekracza już wszelkie granice.
Odkąd nastały mrozy interwence odbywają się codziennie.
Ostatnio znaleźliśmy u faceta 7 psów na łańcuchach bez bud. Na dworze -25, a chata chyba za milion, wrrrr...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']Latam Aguś głównie na fb. Tutaj wpadam na jeden wątek.
Nie mam na nic czasu. A przez ostatnich kilka tygodni żyję w wiecznym stresie.
Coś dziwnego dzieje sie w moim mieście, ilość zwierzaków w potrzebie przekracza już wszelkie granice.
Odkąd nastały mrozy interwence odbywają się codziennie.
Ostatnio znaleźliśmy u faceta 7 psów na łańcuchach bez bud. Na dworze -25, a chata chyba za milion, wrrrr...[/QUOTE]

ja pierdziele!!!
u nas tez jest przerabane, w schronie przepełnienie :(

trzymaj sie!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

[quote name='tayga']Latam Aguś głównie na fb. Tutaj wpadam na jeden wątek.
Nie mam na nic czasu. A przez ostatnich kilka tygodni żyję w wiecznym stresie.
Coś dziwnego dzieje sie w moim mieście, ilość zwierzaków w potrzebie przekracza już wszelkie granice.
Odkąd nastały mrozy interwence odbywają się codziennie.
Ostatnio znaleźliśmy u faceta 7 psów na łańcuchach bez bud. Na dworze -25, a chata chyba za milion, wrrrr...[/QUOTE]
czy pieski tej zimy nie beda marzly?czy zabralyscie sie do d...temu pseudo-opiekunowi?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Hej, jestem tu nowa - witam wszystkich :-)

TAYGA - Skąd wiesz że to odmiana tasiemca??? Chodzi mi o zdjęcie kupki Arniego ze str. 4-tej. Ja od kilku dni mam sunię z adopcji, dostała środek odrobaczający i takie właśnie podobne coś było w jej kupach tyle że żywe! Poruszało się nie ruchami wijącymi (jak glisty) tylko takimi "kurczliwymi" (jakby rozciąganie i rozluźnianie gumki) i wtedy tworzyła się na końcu jakby "główka z otworem gębowym". Byłam pewna, że to tęgoryjce, ale teraz się zastanawiam, bo piszesz, że to tasiemiec a na zdjęciu wygląda prawie identycznie jak to u mojej suni. Też było krótkie, tak ok 1 cm. po rozkurczeniu i ok. 0,5 cm. przy skurczeniu. Szczerze mówiąc "wolałabym" żeby z dwojga złego to był tasiemiec, bo tęgoryjec oprócz drogi pokarmowej przenosi się również przez skórę (i to wcale nie uszkodzoną!), więc ja spanikowałam (suczka przebywa z nami w mieszkaniu, z dziećmi i jeszcze jedną suczką) :nerwy:

Edited by Michella74
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Michella74']Hej, jestem tu nowa - witam wszystkich :-)

TAYGA - Skąd wiesz że to odmiana tasiemca??? Chodzi mi o zdjęcie kupki Arniego ze str. 4-tej. Ja od kilku dni mam sunię z adopcji, dostała środek odrobaczający i takie właśnie podobne coś było w jej kupach tyle że żywe! Poruszało się nie ruchami wijącymi (jak glisty) tylko takimi "kurczliwymi" (jakby rozciąganie i rozluźnianie gumki) i wtedy tworzyła się na końcu jakby "główka z otworem gębowym". Byłam pewna, że to tęgoryjce, ale teraz się zastanawiam, bo piszesz, że to tasiemiec a na zdjęciu wygląda prawie identycznie jak to u mojej suni. Też było krótkie, tak ok 1 cm. po rozkurczeniu i ok. 0,5 cm. przy skurczeniu. Szczerze mówiąc "wolałabym" żeby z dwojga złego to był tasiemiec, bo tęgoryjec oprócz drogi pokarmowej przenosi się również przez skórę (i to wcale nie uszkodzoną!), więc ja spanikowałam (suczka przebywa z nami w mieszkaniu, z dziećmi i jeszcze jedną suczką) :nerwy:[/QUOTE]

Witaj :-)
Muszę Ciebie uspokoić. To "łagodny " tasiemiec. Tylko odrobaczyć psinę musisz ze 4 razy, co tydzień.

Link to comment
Share on other sites

Obyś miała rację :-) A znasz może nazwę tego tasiemca? I to co na zdjęciu to są tylko człony?
Boję się że u mojej to były jednak tęgoryjce bo to jej wyszło po tym jak dostała Advocate na kark (a ten lek nie działa na tasiemce, a na tęgoryjce owszem). Advcate dostała 07.03. a od wczoraj bierze aniprazol (ma brać 5 dni i po dwóch tygodniach powtórzyć). Wczoraj w kupie widziałam martwego tasiemca w całości. Myślisz, że powinnam wrócić do lecznicy i zasugerować 4-krotne odrobaczenie co tydzień?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...