Jump to content
Dogomania

Wystraszony, mały, szczeniakowaty DROPS. Potrzeba DT!!!


Amarylis

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='adamo1974'][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/14990fd6fc61f9ae.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1042/14990fd6fc61f9aegen.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Drops na tej focie z profilu to istna Mimi :D tylko nie te kolory i nie ten ogonek ;)

rozmawiałam i wiem, że ktoś ma przyjechać obejrzeć Dropsa w weekend :) może się chłopakowi poszczęści, gdy się przekona do człowieka na pewno stanie się cudownym i wiernym przyjacielem :) jak widać do Grzegorza już się przekonał :)

Link to comment
Share on other sites

no niestety Dropsik nadal w schronie :-(
Wczoraj przyjechała Pani ponoć bardzo fajna, ale nie wzięła Dropsa, bo nie sądziła, że on jest aż tak wycofany.... :(
dziś przyjechała kolejna Pani którą Drops urzekł bardzo na ogłoszeniach w necie, ale niestety i dla niej Drops jest za dużym wyzwaniem :(

ech tak mi szkoda tego psiaka, serce się kraje!
on jest taki maleńki i śliczny, ale boi się ludzi i potrzebuje po prostu czasu, żeby ponownie zaufać człowiekowi. potrzebuje cierpliwego domku w którym odzyska wiarę w ludzi, gdzie ktoś poświęci mu czas, popracuje nad jego zaufaniem, bo Dropsik już zaufał Grzesiowi i zaufa i swoim nowym właścicielom, ale na pewno będzie potrzebował na to czasu.

tak czy inaczej Drops mieszka sobie nadal w kąciku pod biurkiem. tam się chowa gdy w schronie zaczyna się ruch, gdy pojawiają się ludzie. gdy robi się spokój Drops wychodzi (!) :) usiadłam dziś na podwórku pod biurem, razem z Grzegorzem, Grześ zawołał Dropsa i Drops wyszedł! :) wylazł z biura na podwórko, zaczął merdać nieśmiało swoim krótkim ogonkiem ( a raczej tym co zostało z ogonka, bo to wygląda jakby ktoś mu kiedyś ogonek po prostu uciął!!! :angryy: ) podbiegał radośnie - na zasadzie chcę się miziać, ale jeszcze troszkę się boję :) bawi się z innymi małymi psiakami, no jest przesłodki :)
wzięty na ręce siedzi grzecznie, daje się potulić i wygłaskać, wskakuje Grzegorzowi na kolana :)
po prostu pies dla cierpliwego odpowiedzialnego domku, który będzie chciał z nim popracować zyskując w ten sposób z pewnością cudownego przyjaciela.

Link to comment
Share on other sites

agniecha82x mnie tu przygoniła, mimo ,ze mam jak byk podpis.
Słodki maluszek i jak zwykle serce pęka ,że nie wszystkim da się pomóc. Szkoda ,że ludzie nie chcą pomóc biedakowi tylko gotowego psa dostać. Dzieci też się wychowuje zanim dorosną.

Link to comment
Share on other sites

Poker przepraszam, słałam "hurtowo", nie spojrzałam na Twój podpis :(

no właśnie to jest to, że ludzie by chcieli od razu dostać psa idealnego, ułożonego, bezproblemowego, takiego jakiego oni właśnie sobie wymarzyli. no i przyjechali ludzi zachwyceni zapewne Dropsa urodą, ale jak się okazało, że to piesek z którym trzeba by popracować to już nikt nie chciał :(

serce mi się kraje, tak mi ten maluszek na sumieniu siedzi, że nie wiem co robić :( szkoda żeby siedział tam w tym schronie latami, a niestety w schronisku brakuje czasu, żeby nad nim pracować, chociaż Grzegorz jak tylko ma chwilkę oswaja go.

tak bardzo chciałabym znaleźć mu dobry kochający i cierpliwy dom, żeby zobaczył wreszcie lepszy świat i przestał się bać :(
ale nie wiem gdzie szukać, jak szukać, ech :(

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że ludzie tak szybko rezygnują, wystarczy trochę cierpliwości... Dropsik przypomina mi "moją" Ineskę, też z Krotoszyna, która również była takim strachulcem, a od roku grzeje pupkę w cudownym domku :)

Banerek dla chłopczyka

[url=http://www.dogomania.pl/threads/212395][IMG]http://oi56.tinypic.com/ax1auf.jpg[/IMG][/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...