Jump to content
Dogomania

ksawery

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About ksawery

 • Rank
  Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.tonery.rdstudio.pl/toner-do-hp-laserjet-pro-p1102-p1102w-m1130-mfp-m1132-mfp-m1210-mfp-m1212nf-m1217nfw-zamiennik-hp-85a-hp-ce285a-2000-str-p-282.html

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. [B]Imię psa: Mona[B][B] [B]Dlaczego pies ma tak na imię? [/B][/B]Bo jest czarny jak noc[B][B][B][B] [B]Czy imię zostało wymyślone wcześniej, zanim miałeś/aś tego zwierzaka? [/B][/B][/B][/B]Nie[B][B][B][B][B][B] [B]Rasa, wiek i płeć psa: [/B][/B][/B][/B][/B][/B]kundelek, ok. 7 lat, suczka [B][B][B][B][B][B][B][B] [B]Jakich form imienia psa używasz Ty i Twoi przyjaciele, rodzina, mówiąc o psie lub do niego? [/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]Mona, Moneczka, Monduśka[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B] [B]Jakich innych wyrazów używasz, mówiąc do psa lub o nim? [/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]j.w.[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B] [B]Gdy jesteś na niego zły/a [/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]Gdy robi coś nieodpowiedniego to po prostu fe pies, a ostrzegawczo: Mona! [B]Jest to pies domowy/podwórkowy domowy[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
 2. Jeśli masz ją od niedawna, to może jest to przejściowa sytuacja, może suczka zachowując się w ten sposób, chce się zaadoptować do nowego środowiska. Nie mniej jednak nie możecie pozwolić, aby była agresywna. Też wydaje mi się, że nie powinnaś dawać jej do "zabawy" szarpaka.
 3. Bardzo podobna do mojego kocura. Przykro mi, że musisz go oddać.
 4. Może ktoś polecić stajnie w woj. Lubuskim? Mogą być też okolice Leszna i Głogowa.
 5. Niestety u mnie i w okolicy często widać rozjechane jeże:/
 6. U mnie dzikich zwierząt od groma: na polach można spotkać sarny, zające. Przy lasku dziki, wiewiórki. W mało zatłoczonych uliczkach fretki i jeże;)
 7. Też uważam, że powinnaś skonsultować się z innym weterynarzem. Jak zrobisz badania i dowiesz się co jej dolega, to prawdopodobnie wyzdrowieje zanim się obejrzysz.
 8. Mam suczkę już od 6 lat i jak ma cieczkę, to po prostu jej wtedy bardziej pilnujemy. Czasem to nie jest takie łatwe, bo zlatują się wszystkie psy w sąsiedztwie i potrafią pod drzwiami jęczeć. Trochę się pomęczymy te 2 razy w roku i jest spokój. Jakoś nie wyobrażam sobie, że mógłbym to zrobić mojej suczce (wysterylizować ją).
 9. ksawery

  Problem

  Wg mnie powinnaś poważnie zastanowić się, czy go przygarnąć. Jeśli mąż nie życzy sobie jego towarzystwa, to chyba lepiej go nie brać. Pies wyczuje niechęć i też nie będzie czuł się dobrze.
 10. Trochę się dziwię Twoim rodzicom. Moi też zawsze powtarzali "żadnego zwierzaka w domu, bo nie ma warunków" (mieszkamy w bloku w 5 osób na niecałe 40m^2). Ale jak pewnego dnia przyniosłem do domu suczkę porzuconą pod śmietnikiem, to stwierdzili, że trzeba ją przygarnąć, bo przecież już ktoś się pozbył problemu. Na szczęście piesek jest mały, więc jeszcze się jakoś "mieścimy". Ale Mona (tak ma na imię) jest dla nas jak członek rodziny.
 11. Hela jest śliczna. Ale nie spodziewałem się, że będzie tak szybko rosnąć.
×
×
 • Create New...