Jump to content
Dogomania

raq102

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Stad też spróbuję w sposób możliwie prosty opisać pewne zaburzenia w rozrodzie, które można w ograniczonym zakresie leczyć lub niwelować stosując preparaty hormonalne naturalne lub syntetyczne. Postaram się przybliżyć skuteczność takiego działania. A na koniec poświęcę nieco czasu antykoncepcji.
 2. zatrucie ciążowe, któremu towarzyszą drgawki i utrata świadomości moja sunia niestety tak miała
 3. Psy szczekają w większości przypadków dlatego, że są znudzone. Przyzwyczajone do tego, że ktoś ciągle poświęca im uwagę nie wiedzą jak się zachować w samotności. W większości przypadków zauważamy to sami i chcąc, aby nasz pies był szczęśliwy rozpieszczamy go na różne sposoby. Dajemy psom przysmaki i głaszczemy je kiedy tylko mają na to ochotę. Normalne jest zarówno nasze zachowanie jak i zachowanie psa - to, że skarży się, gdy czuje się zaniedbany. Przede wszystkim, twój pies musi nauczyć się, że szczekaniem nie zwróci na siebie twojej uwagi. Jeśli pies zaczyna szczekać a my od razu idziemy sprawdzić o co mu chodzi, wówczas pies uczy się, że szczekanie daje zamierzone rezultaty. Niektórych właścicieli szczekanie denerwuje i zaczynają krzyczeć na psa - krzyczenie jest dla psa lepsze niż nic. "Nudzi mi się. Może uda mi się zmusić mojego pana, aby na mnie pokrzyczał". Pomimo tego, że krzyczenie nie działa, to negatywne wzmocnienie może być przydatne. Przykładowo, jeśli pies ciągle szczeka a samo słowo "spokój" nie działa, możesz je wzmocnić np. poprzez ochlapanie psa zimą wodą. Pies z czasem zapamięta, że słowo "spokój" związane jest z nieprzyjemnym uczuciem ochlapania wodą i przestanie szczekać.
 4. Znaczny wpływ na prze*bieg prac miały nie*ko*rzystne warunki atmos*fe*ryczne. – [I]Powierzch*nia wybu*do*wa*nego wybiegu wynosi ok. 1000 m2, nato*miast w pierw*szej wer*sji miała wynieść ok. 400m2 [/I]- prze*ka*zał [B]Adrian Gaweł[/B] ze schro*ni*ska w Sosnowcu-Milowicach. Koszt inwe*sty*cji to 6000 zł.
 5. Zgadzam sie z moja poprzedniczka, tylko z ta różnica, że parzenie mięsa to konieczność w karmieniu tak małego szczeniaczka. Marchewka także bardzo dobra tylko na razie w małych ilosciach i koniecznie bardzo dobrze rozgnieciona na miarge widelcem. Karma sucha oczywiscie tylko zawsze rozmoczona i raczej dobrej firmy bo mały potrzebuje teraz karmy dobrze zbilansowanej ze wzgledu na swój mlody wiek. Powróce do miesa... najbardziej jednak wskazane wołowe i drób, mieso wieprzowe w ostatecznosci. Pozdrawiam Ciebie i Twojego pieska.
×
×
 • Create New...