Jump to content
Dogomania

GatoNegro22

Members
 • Posts

  2668
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by GatoNegro22

 1. Dnia 18.03.2022 o 12:21, Jaaga napisał:

  Tola dostała info ze schroniska. Rudy, którego już dawno wypatrzyłam na jej schroniskowych zdjeciach i którym zainteresowała się Aska7 jest jak dotąd schroniskowym rekordzistą - siedzi tam zamknięty od 13 lat!

  Trafił jako roczniak.

  Duży, piękny pies, którego całe życie poszło na marne 😞 To już nie jest smutne, ale dla niego tragiczne. 13 długich mroźnych zim, kiedy ciało przymarzało do betonu,13 upalnych lat, gdy marzył o misce zimnej wody, żeby ugasić pragnienie. Przypomnijcie sobie, co kazdy z Was robił 13 lat temu. U mnie np. córka chodziła do przedszkola, a teraz juz mieszka osobno. To taki szmat czasu, ze nam trudno ogarnać, a dla psa, to wręcz wieczność.

  On już nawet zrezygnował z rywalizacji o miejsce do spania i do miski. Wiem, ze jest trudno, sytuacja niepewna, ale czy ktoś może mu pomóc chocby najmniejszą deklaracją?

  Raczej nie będzie miec innej szansy na poznanie życia, które jest normalnością i codziennością dla większości psów. Jest naprawdę duzy i ma 14 lat. Może do nas przyjechać, ale jedynie jako hotelowy. Dla niego to niepowtarzalna okazja.

  1646317188249.jpg.4860ce511e26bacba9d0e7156580eba6.jpg

  Mogę przenieść z Argo na Rudego moją skromną deklarację 20 zł. I zrobię bazarek jak tylko rozwiążę problem ze zdjęciami.

  • Like 3
 2. Dnia 28.02.2022 o 22:40, Nadziejka napisał:
  Num 24 a ksiega,,Usmiech losu,,
  stan bardzo dobry str 304
  cena kup teraz 5 zl
   
                                     Uśmiech losu                
  ,,  Jessie Benedict, zbuntowana córka wpływowego Vincenta Benedicta, nigdzie nie może zagrzać miejsca - pracowała już w kilkunastu firmach i każdą doprowadziła do bankructwa. W końcu chyba jednak znajduje coś dla siebie - zostaje asystentką… medium.

  Pewnego dnia do firmy przychodzi zrozpaczona matka, błagając o odnalezienie zaginionej córki. Jessie zaczyna poszukiwania. Ale musi prosić o pomoc Sama Hatcharda – mężczyznę, który jeszcze niedawno wydawał jej się ostatnim człowiekiem, jakiego poprosiłaby o cokolwiek...    ,,
   
   
  Num 24 b ksiega,,Jak uspokoic swoje mysli,,
  stan bardzo dobry str 304
  cena kup teraz 5 zl
                                         Jak uspokoić swoje myśli - Knight Sarah

  Dobry wieczór, poproszę książkę "Uśmiech losu" KT num 24a, ale numerek 24 mają też gąbki. 🙂

  • Like 1
×
×
 • Create New...