Jump to content
Dogomania

Canid Kraków

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Canid Kraków

 1. Canid Oddział Katowice zaprasza na zajęcia:

  Psie przedszkole (zajęcia dla szczeniąt do 4 miesiąca życia)
  Środy i piątki g. 17:30

  Szkolenie Podstawowe Poziom I- dla Początkujących
  Poniedziałki i czwartki g. 17:30 (uczęszczanie 2 x w tygodniu)
  Piątki g. 18:45 (uczęszczanie 1 x w tygodniu)

  Szkolenie Podstawowe Poziom II - dla średniozaawansowanych
  Poniedziałki g. 18:45

  Szkolenie podstawowe łączone grupowe/indywidualne

  zajęcia indywidualne - czas i miejsce ustalane każdorazowo.

  DLA OSÓB, KTÓRE WYKUPIĄ pakiet 6 lub 9 zajęć w Psim Przedszkolu - 10% zniżki na szkolenie Podstawowe (warunkiem otrzymania zniżki jest płynne przejście z zajęć Psiego Przedszkola na szkolenie P1).

  Celem zajęć w naszej szkole jest jak najlepsze wyszkolenie psa w zakresie oczekiwanych umiejętności, dlatego nie jest limitowane czasem. 
  MOŻESZ ROZPOCZĄĆ SZKOLENIE W KAŻDYM MOMENCIE I PRACOWAĆ DO CZASU, AŻ PIES OPANUJE PODSTAWOWE UMIEJĘTNOŚCI.

  Żeby zgłosić się na szkolenie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na canid.pl w zakładce KATOWICE. Możesz też zgłosić się telefonicznie lub mailowo, podając Imię i nazwisko, imię psa, rasę i wiek oraz dane kontaktowe - telefon i adres email

  Szczegółowe informacje dotyczące oddziału w Katowicach znajdziecie na naszej stronie canid.pl w dziale KATOWICE. 
  Znajdziecie nas również na FB - Centrum Kynologiczne Canid Oddział Katowice

  Zapraszamy!

 2. Centrum Kynologiczne Canid zaprasza do udziału w 13 już edycji KURSU INSTRUKTORSKIEGO STOPIEŃ I - TRENER CANID ! 

  Kurs Instruktorski Canid- stopień I i II jest przeznaczony dla ambitnych osób, które są gotowe na INTENSYWNĄ PRACĘ i NAUKĘ, by zdobyć tytuł Instruktora szkolenia psów Canid. 

  Dajemy Ci rzetelną WIEDZĘ opartą o najnowsze badania z zakresu etologii i psychologii zwierząt. 
  Dajemy Ci możliwość zdobycia DOŚWIADCZENIA dzięki pracy z własnym psem oraz PRAKTYKOM trenerskim. 
  Zdobytą wiedzę wykorzystasz jako realne narzędzie do pracy z psami i ich opiekunami! 

  Pomysłodawcą i główną prowadzącą kursu jest Ewelina Włodarczyk - mgr psychologii, Instruktor szklenia psów, zoopsycholog, behawiorysta - Specjalista Terapii Zaburzeń Zachowania Zwierząt Towarzyszących, z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. 
  Zajęcia prowadzone są również przez wykładowców Zakładu Psychologii Zwierząt, znajdującego się na Wydziale Psychologii UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO. 
  Podczas kursów gościmy też czołowych zawodników obedience i agility, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. 

  Po ukończeniu kursu nie pozostaniesz sam. Tworzymy SPOŁECZNOŚĆ CANID, w której zawsze możesz liczyć na wsparcie i wymianę doświadczeń zawodowych. 

  Zobacz absolwentów naszych Kursów Instruktorskich, którzy dziś spełniają swoje marzenia i prowadzą własne szkoły szkolenia psów, oddziały Centrum Kynologicznego Canid lub pracują w zawodzie instruktora szkolenia psów w innych szkołach! 
  http://www.canid.pl/…/Kursy_i_s…/634-INSTRUKTORZY_CANID.html 

  Startujemy 9 maja 
  Szczegóły i informacje: www.canid.pl tel. 512 318 388

 3. Kurs Instruktorski Stopień I - Trener Canid. Rozpoczęcie 14 lutego 2015! Dla wszystkich, którzy chcą zdobyć rzetelną wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu zachowania psów i pracy szkoleniowej z tymi zwierzętami. 100 godzin pracy na najwyższym poziomie. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie: http://www.canid.pl Tel. 512 318 388 ul. Olszanicka 85 30 - 241 Kraków Zapraszamy!

 4. Centrum Kynologiczne Canid zaprasza wszystkich zainteresowanych szkoleniem i zachowaniem psów na [B]Kurs Instruktorski Stopień I - Trener Canid[/B]. Kurs ten przeznaczony jest dla osób, które chcą połączyć pasję z życiem zawodowym i planują otwarcie własnej szkoły szkolenia jak również dla osób, chcących poszerzyć wiedzę i zdobyć umiejętności pracy z psami. Chcesz spędzić czas w malowniczym miejscu, wśród psów i ludzi pełnych pasji - zapraszamy do nas. [B]Najbliższa edycja rusza 5 maja[/B] w Kotowicach nieopodal Częstochowy.

  Szczegóły:
  [URL="http://www.canid.pl"][B][url]www.canid.pl[/url][/B][/URL]
  tel. 512 318 388

 5. [B]Miło nam poinformować, że 12 kwietnia rozpoczynamy koleją edycję Kompleksowego Program Szkolenia z Zakresu D[B][URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Kursy_i_szkolenia/162-DOGOTERAPIA_-_Kurs_I_i_II.html"]ogoterapii[/URL]. Program [/B]składa się z dwóch kursów, które całościowo przygotowują uczestników do pracy w dogoterapii i wykorzystania psa w pracy terapeutycznej. Program został opracowany tak, aby uczestnicy mogli realizować obydwa kursy jednocześnie lub wybrać jeden w zależności od własnych potrzeb.
  Kurs I - [U][URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Kursy_i_szkolenia/162-DOGOTERAPIA_-_Kurs_I_i_II.html"]Dogoterapia - metoda wspomagająca terapię i rehabilitację dziecka z niepełnosprawnością[/URL][/U]
  Problematyka kursu obejmuje szeroki zakres wiedzy dotyczący dogoterapii ze szczególnym uwzględnieniem wspomagania terapii dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Kurs realizuje obszerne bloki tematyczne z zakresu: podstawowej wiedzy na temat dogoterapii, psychologii dziecka niepełnosprawnego, procesu terapeutycznego, fizjoterapii oraz wiedzy kynologicznej.

  Kurs II - [B][U][URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Kursy_i_szkolenia/162-DOGOTERAPIA_-_Kurs_I_i_II.html"]Szkolenie psa do pracy w dogoterapii[/URL][/U]

  Problematyka kursu obejmuje szeroki aspekt wiedzy z zakresu specjalistycznego szkolenia psa do pracy w dogoterapii ze szczególnym uwzględnianiem wiedzy na temat behawioru psa, właściwego prowadzenia psa pracującego w dogoterapii oraz praktycznych aspektów pracy szkoleniowej. Całość kursu obejmuje 70 godzin dydaktycznych, w tym 30 godzin zajęć teoretycznych i 40 godzin zajęć praktycznych realizowanych w trakcie pięciu weekendowych zjazdów. Na zajęcia praktyczne zapraszamy uczestników z własnymi psami.
  Każdy z uczestników otrzymuje komplet materiałów szkoleniowych oraz certyfikat ukończenia kursu. Więcej informacji na naszej stronie [url]www.canid.pl[/url]


  [I][U]Szczegóły i zapisy[/U]:
  Centrum Kynologiczne CANID
  Ewelina Włodarczyk
  512 318 388

  [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  [FONT=Calibri]http://www.canid.pl[/FONT][/I][/B][/B]

 6. [B]Centrum Kynologiczne Canid[/B] powstało z myślą o wszystkich właścicielach i miłośnikach psów, dla których dobry kontakt z psem to ważna część codziennego życia. Szkolimy metodą klikerową, wykorzystując odpowiednie nagradzanie. Nie stosujemy żadnych form przymusu, siły i karania.
  W ramach oferty szkoleniowej prowadzimy zajęcia:
  - [I][B]psie przedszkole[/B][/I] [I]( w każdy poniedziałek i środę o godz. 17:30)[/I]
  - [I][B]podstawowe posłuszeństwo[/B][/I] [I](w każdy poniedziałek i środę oraz wtorek i czwartek)[/I]
  - [I][B]zajęcia rally-o[/B][/I] [I](w każdą sobotę o godz. 8:00.)[/I]
  - [I][B]kompleksowy program szkoleń z zakresu dogoterapii[/B][/I]
  - [B][I]zajęcia weekendowe[/I][/B] (w każdą sobotę i niedzielę)
  - wykłady, warsztaty, spacery integracyjne,

  - Otwarty Program Szkolenia Instruktorów składający się z dwóch kursów:
  - [B]Kurs Instruktorski stopień I - Trener Canid[/B] [I][B](rozpoczęcie kolejnej edycji – 01.02.14r.)[/B][/I]
  [B]- Kurs Instruktorski stopień II - Instruktor Szkolenia Psów Canid[/B]

  Szczegóły:
  [URL="http://canid.pl"]http://www.canid.pl[/URL]
  [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  tel. 512 318 388
  ul. Olszanicka 85
  30 - 241 Kraków

 7. Wiele osób poszukuje sposobów, aby powiązać swoją pasję kynologiczną z życiem zawodowym. Chcą zostać instruktorami szkolenia psów, samodzielnie prowadzić grupy czy założyć własną szkołę Szkolenia psów i samodzielne prowadzenie szkoły wymaga jednak szerokiej i rzetelnej wiedzy dotyczącej behawioru psa, teorii uczenia się, metod szkoleniowych, psychologii zwierząt. Wymaga również dużych umiejętności praktycznych zarówno w pracy ze zwierzęciem jak i z człowiekiem - właścicielem psa.

  Dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności praktyczne pozwalające na samodzielne prowadzenie szkoły szkolenia psów Centrum Kynologiczne Canid przygotowało Otwarty Program Szkolenia Instruktorów Szkolenia Psów Canid.

  Trener Canid którego ukończenie daje wiedzę i umiejętności wystarczające do realizacji zadań asystenta współpracującego z Instruktorem Szkolenia psów, oraz szkolenia własnych zwierząt.
  Najbliższa edycja kursu – [B]1 luty 2014r.[/B]

  Kurs Instruktorski stopień II - Instruktor Szkolenia Psów Canid, którego ukończenie pozwala na samodzielne prowadzenie grup szkoleniowych oraz szkoły szkolenia psów.

  Szczegóły:
  [URL]http://www.canid.pl[/URL]
  Tel. 512 318 388
  ul. Olszanicka 85
  30 - 241 Kraków

 8. [B]Centrum Kynologiczne Canid[/B] powstało z myślą o wszystkich właścicielach i miłośnikach psów, dla których dobry kontakt z psem to ważna część codziennego życia. Szkolimy metodą klikerową, wykorzystując odpowiednie nagradzanie. Nie stosujemy żadnych form przymusu, siły i karania.
  W ramach oferty szkoleniowej prowadzimy zajęcia:
  - [I][B]psie przedszkole[/B][/I] [I]( w każdy poniedziałek i środę o godz. 17:30)[/I]
  - [I][B]podstawowe posłuszeństwo[/B][/I] [I](w każdy poniedziałek oraz wtorek i czwartek, a także soboty i niedziele)[/I]
  - [I][B]zajęcia rally-o [/B](w każdą środę o godz. 18:45 oraz sobotę o godz. 8:00.)[/I]
  - [I][B]kompleksowy program szkoleń z zakresu dogoterapii [/B][/I]
  - wykłady, warsztaty, spacery integracyjne,
  - Otwarty Program Szkolenia Instruktorów składający się z dwóch kursów:


  Szczegóły:
  [URL="http://canid.pl"]http://www.canid.pl[/URL]
  [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  tel. kom. 517 420 236

 9. [B]Centrum Kynologiczne Canid [/B]powstało z myślą o wszystkich właścicielach i miłośnikach psów, dla których dobry kontakt z psem to ważna część codziennego życia. Szkolimy [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Szkoła_szkolenia_psów/36-O_NASZEJ_SZKOLE.html"]metodą klikerową[/URL], wykorzystując odpowiednie nagradzanie. Nie stosujemy żadnych form przymusu, siły i karania.
  W ramach oferty szkoleniowej prowadzimy zajęcia:
  - [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Szkoła_szkolenia_psów/29-PSIE_PRZEDSZKOLE.html"]psie przedszkole[/URL] ( w każdy poniedziałek i środę o godz. 17:30)
  - [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Szkoła_szkolenia_psów/31-SZKOLENIE_PODSTAWOWE_I_i_II.html"]podstawowe posłuszeństwo[/URL] (w każdy poniedziałek oraz wtorek i czwartek, a także sobotę i niedzielę)
  - [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Szkoła_szkolenia_psów/32-RALLY-O.html"]warsztaty rally-o [/URL] (w każdą środę o godz. 18:45 oraz sobotę o godz. 8:30)
  - kompleksowy program szkoleń z zakresu [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/39-DOGOTERAPIA_-_Kurs_I_i_II.html"]dogoterapii[/URL]; kolejna edycja - [B]07.09.13r.[/B]
  - zajęcia weekendowe (w każda sobotę i niedzielę),
  - wykłady, warsztaty,
  - Otwarty Program Szkolenia Instruktorów składający się z dwóch kursów:
  - [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/87-KURS_TRENERSKI.html"]Kurs Instruktorski stopień I - Trener Canid[/URL] (rozpoczęcie kolejnej edycji - [B]14.09.13r[/B].)

  - [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/89-KURS_INSTRUKTORSKI.html"]Kurs Instruktorski stopień II - Instruktor Szkolenia Psów Canid[/URL]

  Szczegóły:
  [URL]http://www.canid.pl[/URL]
  [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

  tel. kom. 512 318 388

 10. Wiele osób poszukuje sposobów, aby powiązać swoją pasję kynologiczną z życiem zawodowym. Chcą zostać [B]instruktorami szkolenia psów[/B], samodzielnie prowadzić grupy czy założyć własną szkołę. Szkolenie psów i samodzielne prowadzenie szkoły wymaga jednak szerokiej i rzetelnej wiedzy dotyczącej behawioru psa, teorii uczenia się, metod szkoleniowych, psychologii zwierząt. Wymaga również dużych umiejętności praktycznych zarówno w pracy ze zwierzęciem jak i z człowiekiem - właścicielem psa.

  Dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności praktyczne pozwalające na samodzielne prowadzenie szkoły szkolenia psów [URL="http://www.canid.pl/"]Centrum Kynologiczne Canid[/URL] przygotowało Otwarty Program Szkolenia Instruktorów Szkolenia Psów Canid.

  [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/87-KURS_TRENERSKI.html"]Kurs Instruktorski stopień I - [B]Trener Canid[/B][/URL] którego ukończenie daje wiedzę i umiejętności wystarczające do realizacji zadań asystenta współpracującego z Instruktorem Szkolenia psów, oraz szkolenia własnych zwierząt.
  Najbliższa edycja kursu - [I][U]14 wrzesień 2013r.[/U][/I]

  [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/89-KURS_INSTRUKTORSKI.html"]Kurs Instruktorski stopień II - Instruktor Szkolenia Psów Canid[/URL] którego ukończenie pozwala na samodzielne prowadzenie grup szkoleniowych oraz szkoły szkolenia psów.

  Szczegóły:
  [URL]http://canid.pl[/URL]
  [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  tel. kom. 512 318 388

 11. [B][B]7 września[/B]2013r.[/B] zapraszamy na Kompleksowy program szkolenia z zakresu [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/162-DOGOTERAPIA_-_Kurs_I_i_II.html"][B]dogoterapii[/B],[/URL] składający się z dwóch kursów, które całościowo przygotowują uczestników do wykorzystania psa w pracy terapeutycznej i pozwalają na samodzielne wyszkolenie i przygotowanie psa do zadań dogoterapii. Program został opracowany tak, aby uczestnicy mogli realizować obydwa kursy jednocześnie lub wybrać jeden w zależności od własnych potrzeb.
  Kurs I - [B][U][URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/162-DOGOTERAPIA_-_Kurs_I_i_II.html"]Dogoterapia - metoda wspomagająca terapię i rehabilitację dziecka z niepełnosprawnością[/URL][/U][/B]
  Problematyka kursu obejmuje szeroki zakres wiedzy dotyczący dogoterapii ze szczególnym uwzględnieniem wspomagania terapii dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Kurs realizuje obszerne bloki tematyczne z zakresu: podstawowej wiedzy na temat dogoterapii, psychologii dziecka niepełnosprawnego, procesu dogoterapeutycznego, fizjoterapii oraz wiedzy kynologicznej.
  Kurs II - [B][U][URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/162-DOGOTERAPIA_-_Kurs_I_i_II.html"]Szkolenie psa do pracy w dogoterapii[/URL][/U][/B]

  Problematyka kursu obejmuje szeroki aspekt wiedzy z zakresu specjalistycznego szkolenia psa do pracy w dogoterapii ze szczególnym uwzględnianiem wiedzy na temat behawioru psa, właściwego prowadzenia psa pracującego w dogoterapii oraz praktycznych aspektów pracy szkoleniowej. Całość kursu obejmuje 70 godzin dydaktycznych, w tym 30 godzin zajęć teoretycznych i 40 godzin zajęć praktycznych realizowanych w trakcie pięciu weekendowych zjazdów. Na zajęcia praktyczne zapraszamy uczestników z własnymi psami.
  Każdy z uczestników otrzymuje komplet materiałów szkoleniowych oraz certyfikat ukończenia kursu.


  [I][U]Szczegóły i zapisy[/U]:[/I]
  Centrum Kynologiczne CANID
  Ewelina Włodarczyk
  512 318 388

  [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  [FONT=Calibri]http://www.canid.pl[/FONT]

 12. [B][URL="http://www.canid.pl/centrum-kynologiczne/Aktualności/531-PIES_W_WARUNKACH_SCHRONISKA.html"]PIES W WARUNKACH SCHRONISKA[/URL][/B]

  Dwudniowy program szkoleniowy „Pies w warunkach schroniska” przeznaczony jest dla pracowników schronisk dla bezdomnych zwierząt i organizacji zajmujących się pomocą bezdomnym zwierzętom oraz wolontariuszy biorących czynny udział w opiece nad psami schroniskowymi, oraz wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat profesjonalnej opieki nad psami. [CENTER][CENTER]Całość szkolenia obejmuje 12 godzin (dwa dni szkoleniowe)[/CENTER]
  [/CENTER]
  [B]Program merytoryczny szkolenia[/B]
  [B]1. [/B]Funkcjonowanie psa w schronisku.
  2. [B]Szczenięta w warunkach schroniska
  3. Czynniki ryzyka powstania zaburzeń zachowania psów
  4. Psy sprawiające szczególne trudności.
  5. Bezpieczeństwo personelu w trakcie opieki nad psami w schronisku.
  6. Od przyjęcia do adopcji. [/B]

  [B]Miejsce realizacji[/B]: miejsce wskazane przez schronisko lub organizację zlecającą przeprowadzenie szkolenia (cała Polska). Dla mniejszych grup jest możliwość realizacji szkolenia w naszym Centrum w Krakowie (ul. Olszanicka 85)
  [B]Termin realizacji:[/B] do uzgodnienia ze zleceniodawcą. [B]
  Cena szkolenia:[/B] od 200 - 350zł za osobę w zależności od miejsca realizacji i ilości uczestników. [B]
  Szczegółowe informacje:[/B] Ewelina Włodarczyk tel. 512 318 388 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Serdecznie zapraszamy!

 13. Wiele osób poszukuje sposobów, aby powiązać swoją pasję kynologiczną z życiem zawodowym. Chcą zostać [B]instruktorami szkolenia psów[/B], samodzielnie prowadzić grupy czy założyć własną szkołę. Szkolenie psów i samodzielne prowadzenie szkoły wymaga jednak szerokiej i rzetelnej wiedzy dotyczącej behawioru psa, teorii uczenia się, metod szkoleniowych, psychologii zwierząt. Wymaga również dużych umiejętności praktycznych zarówno w pracy ze zwierzęciem jak i z człowiekiem - właścicielem psa.

  Dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności praktyczne pozwalające na samodzielne prowadzenie szkoły szkolenia psów [URL="http://www.canid.pl/"]Centrum Kynologiczne Canid[/URL] przygotowało Otwarty Program Szkolenia Instruktorów Szkolenia Psów Canid.

  [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/87-KURS_TRENERSKI.html"]Kurs Instruktorski stopień I - [B]Trener Canid[/B][/URL] którego ukończenie daje wiedzę i umiejętności wystarczające do realizacji zadań asystenta współpracującego z Instruktorem Szkolenia psów, oraz szkolenia własnych zwierząt.
  Najbliższa edycja kursu - [I][U]14 wrzesień 2013r.[/U][/I]


  [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/89-KURS_INSTRUKTORSKI.html"]Kurs Instruktorski stopień II - Instruktor Szkolenia Psów Canid[/URL] którego ukończenie pozwala na samodzielne prowadzenie grup szkoleniowych oraz szkoły szkolenia psów.

  Szczegóły:
  [URL]http://canid.pl[/URL]
  [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  tel. kom. 512 318 388

 14. [B]Centrum Kynologiczne Canid [/B]powstało z myślą o wszystkich właścicielach i miłośnikach psów, dla których dobry kontakt z psem to ważna część codziennego życia. Szkolimy [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Szkoła_szkolenia_psów/36-O_NASZEJ_SZKOLE.html"]metodą klikerową[/URL], wykorzystując odpowiednie nagradzanie. Nie stosujemy żadnych form przymusu, siły i karania.
  W ramach oferty szkoleniowej prowadzimy zajęcia:
  - [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Szkoła_szkolenia_psów/29-PSIE_PRZEDSZKOLE.html"]psie przedszkole[/URL] ( w każdy poniedziałek i środę o godz. 17:30)
  - [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Szkoła_szkolenia_psów/31-SZKOLENIE_PODSTAWOWE_I_i_II.html"]podstawowe posłuszeństwo[/URL] (w każdy poniedziałek oraz wtorek i czwartek, a także sobotę i niedzielę)
  - [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Szkoła_szkolenia_psów/32-RALLY-O.html"]warsztaty rally-o [/URL] (w każdą środę o godz. 18:45 oraz sobotę o godz. 8:30)
  - kompleksowy program szkoleń z zakresu [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/39-DOGOTERAPIA_-_Kurs_I_i_II.html"]dogoterapii[/URL]
  - zajęcia weekendowe (w każda sobotę i niedzielę),
  - wykłady, warsztaty,
  - Otwarty Program Szkolenia Instruktorów składający się z dwóch kursów:
  - [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/87-KURS_TRENERSKI.html"]Kurs Instruktorski stopień I - Trener Canid[/URL] (rozpoczęcie kolejnej edycji – 14.09.13r.)
  - [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/89-KURS_INSTRUKTORSKI.html"]Kurs Instruktorski stopień II - Instruktor Szkolenia Psów Canid[/URL]

  Szczegóły:
  [URL]http://www.canid.pl[/URL]
  [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  tel. kom. 512 318 388

 15. [CENTER][CENTER][B][COLOR=orange]SZKOLENIE
  [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/189-WYŁAPYWANIE_BEZDOMNYCH_ZWIERZĄT.html"]ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W TRAKCIE WYŁAPYWANIA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT[/URL][/COLOR][/B]
  [/CENTER]
  [/CENTER]
  [CENTER][CENTER]kolejna edycja [B]4 lipca 2013[/B][/CENTER]
  [/CENTER]
  Bezpieczeństwo ludzi i bezdomnych zwierząt w trakcie wyłapywania i transportu zależy od wiedzy i umiejętności osób realizujących to zadanie. Znajomość zachowania psów i kotów, umiejętność rozpoznawania sygnałów związanych ze strachem, stresem czy agresją zdecydowanie ogranicza ryzyko ataków czy pogryzień i daje możliwość sprawnego złapania zwierzęcia bez narażania go na nadmierny strach i stres.
  [B]Adresaci kursu:[/B]
  Pracownicy schronisk dla bezdomnych zwierząt, pracownicy straży miejskiej oraz wszystkie osoby zajmujące się wyłapywaniem bezdomnych zwierząt.
  Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom szerokiej wiedzy na temat zachowania psów i kotów, sposobów wyłapywania zwierząt (w tym omówienie specjalistycznego sprzętu) niezbędnej do profesjonalnej realizacji zadań związanych z wyłapywaniem zwierząt.
  Całość szkolenia obejmuje 8 godzin dydaktycznych i realizowana jest w ciągu jednego dnia
  Szkolenie realizowane jest w formie wykładów i zajęć warsztatowych z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych i filmów. Uczestnicy otrzymują komplet materiałów szkoleniowych oraz [B]certyfikat potwierdzający[/B] udział w szkoleniu.
  [B]Miejsce realizacji: [/B]Centrum Kynologiczne Canid, ul. Olszanicka 85 Kraków*
  /*w przypadku zgłoszenia się większej ilości osób miejsce szkolenia może ulec zmianie.
  Szczegółowe informacje na naszej stronie [URL="http://www.canid.pl"]www.canid.pl[/URL] w zakładce Kursy i Szkolenia/Wyłapywanie bezdomnych zwierząt.
  Ewelina Włodarczyk, 512 318 388

 16. Wiele osób poszukuje sposobów, aby powiązać swoją pasję kynologiczną z życiem zawodowym. Chcą zostać [B]instruktorami szkolenia psów[/B], samodzielnie prowadzić grupy czy założyć własną szkołę. Szkolenie psów i samodzielne prowadzenie szkoły wymaga jednak szerokiej i rzetelnej wiedzy dotyczącej behawioru psa, teorii uczenia się, metod szkoleniowych, psychologii zwierząt. Wymaga również dużych umiejętności praktycznych zarówno w pracy ze zwierzęciem jak i z człowiekiem - właścicielem psa.

  Dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności praktyczne pozwalające na samodzielne prowadzenie szkoły szkolenia psów [URL="http://www.canid.pl/"]Centrum Kynologiczne Canid[/URL] przygotowało Otwarty Program Szkolenia Instruktorów Szkolenia Psów Canid.

  [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/87-KURS_TRENERSKI.html"]Kurs Instruktorski stopień I - [B]Trener Canid[/B][/URL] którego ukończenie daje wiedzę i umiejętności wystarczające do realizacji zadań asystenta współpracującego z Instruktorem Szkolenia psów, oraz szkolenia własnych zwierząt.
  Najbliższa edycja kursu - [I][U]4 maj 2013r.[/U][/I]

  [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/89-KURS_INSTRUKTORSKI.html"]Kurs Instruktorski stopień II - Instruktor Szkolenia Psów Canid[/URL] którego ukończenie pozwala na samodzielne prowadzenie grup szkoleniowych oraz szkoły szkolenia psów.

  Szczegóły:
  [URL]http://canid.pl[/URL]
  [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  tel. kom. 512 318 388

 17. Wiele osób poszukuje sposobów, aby powiązać swoją pasję kynologiczną z życiem zawodowym. Chcą zostać [B]instruktorami szkolenia psów[/B], samodzielnie prowadzić grupy czy założyć własną szkołę. Szkolenie psów i samodzielne prowadzenie szkoły wymaga jednak szerokiej i rzetelnej wiedzy dotyczącej behawioru psa, teorii uczenia się, metod szkoleniowych, psychologii zwierząt. Wymaga również dużych umiejętności praktycznych zarówno w pracy ze zwierzęciem jak i z człowiekiem - właścicielem psa.

  Dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności praktyczne pozwalające na samodzielne prowadzenie szkoły szkolenia psów [URL="http://www.canid.pl/"]Centrum Kynologiczne Canid[/URL] przygotowało Otwarty Program Szkolenia Instruktorów Szkolenia Psów Canid.

  [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/87-KURS_TRENERSKI.html"]Kurs Instruktorski stopień I - [B]Trener Canid[/B][/URL] którego ukończenie daje wiedzę i umiejętności wystarczające do realizacji zadań asystenta współpracującego z Instruktorem Szkolenia psów, oraz szkolenia własnych zwierząt.
  Najbliższa edycja kursu - [I][U]4 maj 2013r.[/U][/I]

  [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/89-KURS_INSTRUKTORSKI.html"]Kurs Instruktorski stopień II - Instruktor Szkolenia Psów Canid[/URL] którego ukończenie pozwala na samodzielne prowadzenie grup szkoleniowych oraz szkoły szkolenia psów.

  Szczegóły:
  [URL]http://canid.pl[/URL]
  [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  tel. 012 622 71 09 (biuro)
  tel. kom. 512 318 388
  ul. Olszanicka 85
  30 - 241 Kraków

 18. [B]13 kwietnia 2013r.[/B] zapraszamy na Kompleksowy program szkolenia z zakresu [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/162-DOGOTERAPIA_-_Kurs_I_i_II.html"][B]dogoterapii[/B],[/URL] składający się z dwóch kursów, które całościowo przygotowują uczestników do wykorzystania psa w pracy terapeutycznej i pozwalają na samodzielne wyszkolenie i przygotowanie psa do zadań dogoterapii. Program został opracowany tak, aby uczestnicy mogli realizować obydwa kursy jednocześnie lub wybrać jeden w zależności od własnych potrzeb.
  Kurs I - [B][U][URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/162-DOGOTERAPIA_-_Kurs_I_i_II.html"]Dogoterapia - metoda wspomagająca terapię i rehabilitację dziecka z niepełnosprawnością[/URL][/U][/B]
  Problematyka kursu obejmuje szeroki zakres wiedzy dotyczący dogoterapii ze szczególnym uwzględnieniem wspomagania terapii dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Kurs realizuje obszerne bloki tematyczne z zakresu: podstawowej wiedzy na temat dogoterapii, psychologii dziecka niepełnosprawnego, procesu dogoterapeutycznego, fizjoterapii oraz wiedzy kynologicznej.
  Kurs II – [B][U][URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/162-DOGOTERAPIA_-_Kurs_I_i_II.html"]Szkolenie psa do pracy w dogoterapii[/URL][/U][/B]
  Problematyka kursu obejmuje szeroki aspekt wiedzy z zakresu specjalistycznego szkolenia psa do pracy w dogoterapii ze szczególnym uwzględnianiem wiedzy na temat behawioru psa, właściwego prowadzenia psa pracującego w dogoterapii oraz praktycznych aspektów pracy szkoleniowej. Całość kursu obejmuje 70 godzin dydaktycznych, w tym 30 godzin zajęć teoretycznych i 40 godzin zajęć praktycznych realizowanych w trakcie pięciu weekendowych zjazdów. Na zajęcia praktyczne zapraszamy uczestników z własnymi psami.
  Każdy z uczestników otrzymuje komplet materiałów szkoleniowych oraz certyfikat ukończenia kursu.
  [I][U]Szczegóły i zapisy[/U]:[/I]
  Centrum Kynologiczne CANID
  Ewelina Włodarczyk
  tel. kom. 0 512 318 388
  [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  [URL]http://www.canid.pl[/URL]
  [I][COLOR=#00B050][FONT=&amp]
  [/FONT][/COLOR][/I]

 19. Wiele osób poszukuje sposobów, aby powiązać swoją pasję kynologiczną z życiem zawodowym. Chcą zostać [B]instruktorami szkolenia psów[/B], samodzielnie prowadzić grupy czy założyć własną szkołę. Szkolenie psów i samodzielne prowadzenie szkoły wymaga jednak szerokiej i rzetelnej wiedzy dotyczącej behawioru psa, teorii uczenia się, metod szkoleniowych, psychologii zwierząt. Wymaga również dużych umiejętności praktycznych zarówno w pracy ze zwierzęciem jak i z człowiekiem - właścicielem psa.

  Dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności praktyczne pozwalające na samodzielne prowadzenie szkoły szkolenia psów [URL="http://www.canid.pl/"]Centrum Kynologiczne Canid[/URL] przygotowało Otwarty Program Szkolenia Instruktorów Szkolenia Psów Canid.

  [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/87-KURS_TRENERSKI.html"]Kurs Instruktorski stopień I - [B]Trener Canid[/B][/URL] którego ukończenie daje wiedzę i umiejętności wystarczające do realizacji zadań asystenta współpracującego z Instruktorem Szkolenia psów, oraz szkolenia własnych zwierząt.
  Najbliższa edycja kursu - [I][U]2 marzec 2013r.[/U][/I]

  [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-psów/Kursy_i_szkolenia/89-KURS_INSTRUKTORSKI.html"]Kurs Instruktorski stopień II - Instruktor Szkolenia Psów Canid[/URL] którego ukończenie pozwala na samodzielne prowadzenie grup szkoleniowych oraz szkoły szkolenia psów.

  Szczegóły:
  [URL]http://canid.pl[/URL]
  [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  tel. 012 622 71 09 (biuro)
  tel. kom. 512 318 388
  ul. Olszanicka 85
  30 - 241 Kraków

 20. [B]15 września 2012r.[/B] zapraszamy na Kompleksowy program szkolenia z zakresu [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Kursy_i_szkolenia/162-DOGOTERAPIA_-_Kurs_I_i_II.html"][B]dogoterapii[/B],[/URL] składający się z dwóch kursów, które całościowo przygotowują uczestników do wykorzystania psa w pracy terapeutycznej i pozwalają na samodzielne wyszkolenie i przygotowanie psa do zadań dogoterapii. Program został opracowany tak, aby uczestnicy mogli realizować obydwa kursy jednocześnie lub wybrać jeden w zależności od własnych potrzeb.
  Kurs I - [B][U][URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Kursy_i_szkolenia/162-DOGOTERAPIA_-_Kurs_I_i_II.html"]Dogoterapia - metoda wspomagająca terapię i rehabilitację dziecka z niepełnosprawnością[/URL][/U][/B]
  Problematyka kursu obejmuje szeroki zakres wiedzy dotyczący dogoterapii ze szczególnym uwzględnieniem wspomagania terapii dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Kurs realizuje obszerne bloki tematyczne z zakresu: podstawowej wiedzy na temat dogoterapii, psychologii dziecka niepełnosprawnego, procesu dogoterapeutycznego, fizjoterapii oraz wiedzy kynologicznej.
  Kurs II – [B][U][URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Kursy_i_szkolenia/162-DOGOTERAPIA_-_Kurs_I_i_II.html"]Szkolenie psa do pracy w dogoterapii[/URL][/U][/B]
  Problematyka kursu obejmuje szeroki aspekt wiedzy z zakresu specjalistycznego szkolenia psa do pracy w dogoterapii ze szczególnym uwzględnianiem wiedzy na temat behawioru psa, właściwego prowadzenia psa pracującego w dogoterapii oraz praktycznych aspektów pracy szkoleniowej. Całość kursu obejmuje 70 godzin dydaktycznych, w tym 30 godzin zajęć teoretycznych i 40 godzin zajęć praktycznych realizowanych w trakcie pięciu weekendowych zjazdów. Na zajęcia praktyczne zapraszamy uczestników z własnymi psami.
  Każdy z uczestników otrzymuje komplet materiałów szkoleniowych oraz certyfikat ukończenia kursu.
  [I][U]Szczegóły i zapisy[/U]:[/I]
  Centrum Kynologiczne CANID
  Ewelina Włodarczyk
  tel. kom. 0 512 318 388
  [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  [URL]http://www.canid.pl[/URL][i][/i]

 21. [B]Centrum Kynologiczne Canid [/B]powstało z myślą o wszystkich właścicielach i miłośnikach psów, dla których dobry kontakt z psem to ważna część codziennego życia. Szkolimy [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Szko%C5%82a_szkolenia_ps%C3%B3w/36-O_NASZEJ_SZKOLE.html"]metodą klikerową[/URL], wykorzystując odpowiednie nagradzanie. Nie stosujemy żadnych form przymusu, siły i karania.
  W ramach oferty szkoleniowej prowadzimy zajęcia:
  - [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Szko%C5%82a_szkolenia_ps%C3%B3w/29-PSIE_PRZEDSZKOLE.html"]psie przedszkole[/URL] ( w każdy poniedziałek i środę o godz. 17:30)
  - [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Szko%C5%82a_szkolenia_ps%C3%B3w/31-SZKOLENIE_PODSTAWOWE_I_i_II.html"]podstawowe posłuszeństwo[/URL] (w każdy wtorek i czwartek)
  - zajęcia obedience (w każdy poniedziałek i środę o godz. 18:45)
  - kompleksowy program szkoleń z zakresu [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Kursy_i_szkolenia/39-DOGOTERAPIA_-_Kurs_I_i_II.html"]dogoterapii[/URL], (najbliższa edycja 15.09.12r.)
  - zajęcia weekendowe [FONT=&amp]([I]w każą sobotę i niedzielę[/I].)[/FONT]
  - wykłady, warsztaty,
  - Otwarty Program Szkolenia Instruktorów składający się z dwóch kursów:
  - [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Kursy_i_szkolenia/87-KURS_TRENERSKI.html"]Kurs Instruktorski stopień I - Trener Canid[/URL] (rozpoczęcie kolejnej edycji 22.09.12r.)
  - [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Kursy_i_szkolenia/89-KURS_INSTRUKTORSKI.html"]Kurs Instruktorski stopień II - Instruktor Szkolenia Psów Canid[/URL]

  Szczegóły:
  [URL]http://www.canid.pl[/URL]
  [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  tel. 012 622 71 09 (biuro)
  tel. kom. 512 318 388
  ul. Olszanicka 85
  30 - 241 Kraków

 22. Wiele osób poszukuje sposobów, aby powiązać swoją pasję kynologiczną z życiem zawodowym. Chcą zostać [B]instruktorami szkolenia psów[/B], samodzielnie prowadzić grupy czy założyć własną szkołę. Szkolenie psów i samodzielne prowadzenie szkoły wymaga jednak szerokiej i rzetelnej wiedzy dotyczącej behawioru psa, teorii uczenia się, metod szkoleniowych, psychologii zwierząt. Wymaga również dużych umiejętności praktycznych zarówno w pracy ze zwierzęciem jak i z człowiekiem - właścicielem psa.

  Dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności praktyczne pozwalające na samodzielne prowadzenie szkoły szkolenia psów [URL="http://www.canid.pl/"]Centrum Kynologiczne Canid[/URL] przygotowało Otwarty Program Szkolenia Instruktorów Szkolenia Psów Canid.

  [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Kursy_i_szkolenia/87-KURS_TRENERSKI.html"]Kurs Instruktorski stopień I - [B]Trener Canid[/B][/URL] którego ukończenie daje wiedzę i umiejętności wystarczające do realizacji zadań asystenta współpracującego z Instruktorem Szkolenia psów, oraz szkolenia własnych zwierząt.
  Najbliższa edycja kursu - [I][U][B]14 lipiec 2012r[/B].[/U][/I]


  [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Kursy_i_szkolenia/89-KURS_INSTRUKTORSKI.html"]Kurs Instruktorski stopień II - Instruktor Szkolenia Psów Canid[/URL] którego ukończenie pozwala na samodzielne prowadzenie grup szkoleniowych oraz szkoły szkolenia psów.

  Szczegóły:
  [URL]http://canid.pl[/URL]
  [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  tel. 012 622 71 09 (biuro)
  tel. kom. 512 318 388
  ul. Olszanicka 85
  30 - 241 Kraków

 23. [B]Centrum Kynologiczne Canid [/B]powstało z myślą o wszystkich właścicielach i miłośnikach psów, dla których dobry kontakt z psem to ważna część codziennego życia. Szkolimy [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Szko%C5%82a_szkolenia_ps%C3%B3w/36-O_NASZEJ_SZKOLE.html"]metodą klikerową[/URL], wykorzystując odpowiednie nagradzanie. Nie stosujemy żadnych form przymusu, siły i karania.
  W ramach oferty szkoleniowej prowadzimy zajęcia:
  - [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Szko%C5%82a_szkolenia_ps%C3%B3w/29-PSIE_PRZEDSZKOLE.html"][B][I]psie przedszkole[/I][/B][/URL] ( w każdy poniedziałek i środę o godz. 17:30)

  - [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Szko%C5%82a_szkolenia_ps%C3%B3w/31-SZKOLENIE_PODSTAWOWE_I_i_II.html"]podstawowe posłuszeństwo[/URL] (najbliższe kursy w czerwcu)

  - zajęcia dla aktywnych (najbliższe kursy w czerwcu)

  - kompleksowy program szkoleń z zakresu [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Kursy_i_szkolenia/39-DOGOTERAPIA_-_Kurs_I_i_II.html"]dogoterapii[/URL], (najbliższa edycja 26.05.12r.)
  - zajęcia weekendowe,
  - wykłady, warsztaty,
  - Otwarty Program Szkolenia Instruktorów składający się z dwóch kursów:
  - [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Kursy_i_szkolenia/87-KURS_TRENERSKI.html"]Kurs Instruktorski stopień I - Trener Canid[/URL] (rozpoczęcie kolejnej edycji 14.07.12r.)
  - [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Kursy_i_szkolenia/89-KURS_INSTRUKTORSKI.html"]Kurs Instruktorski stopień II - Instruktor Szkolenia Psów Canid[/URL]

  Szczegóły:
  [URL]http://www.canid.pl[/URL]
  [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  tel. 012 622 71 09 (biuro)
  tel. kom. 512 318 388
  ul. Olszanicka 85
  30 - 241 Kraków

 24. [B][FONT=&amp][URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Kursy_i_szkolenia/209-HOTEL_DLA_ZWIERZ%C4%84T.html"][B]Hotel dla zwierząt – organizacja i prowadzenie[/B][/URL][/FONT][/B]
  [B][FONT=&amp]Prowadzenie hotelu dla zwierząt wymaga profesjonalnego przygotowania - założenia działalności, całościowej organizacji oraz wiedzy dotyczącej zachowania zwierząt towarzyszących i opieki nad nimi. Kurs „Hotel dla zwierząt - organizacja i prowadzenie” ma na celu przygotowanie uczestników do prowadzenia hotelu dla zwierząt.[/FONT][/B]
  [B][FONT=&amp][I]Adresaci kurs:[/I][/FONT][/B]
  [B][FONT=&amp]Osoby zainteresowane prowadzeniem hotelu dla zwierząt.[/FONT][/B]
  [B][FONT=&amp]Osoby bezrobotne chcące zdobyć przygotowanie do prowadzenia własnej działalności gospodarczej związanej ze zwierzętami.[/FONT][/B]
  [B][FONT=&amp]Właściciele i pracownicy hoteli dla zwierząt.[/FONT][/B]
  [B][FONT=&amp][I]Program merytoryczny kursu obejmuje[/I]:[/FONT][/B]
  [B][FONT=&amp] Blok I Pies w hotelu[/FONT][/B]
  [B][FONT=&amp] Blok II Kot w hotelu[/FONT][/B]
  [B][FONT=&amp] Blok III Zagadnienia formalne i prawne związane z prowadzeniem hotelu[/FONT][/B]

  [B][FONT=&amp]Termin szkolenia: [/FONT][/B]
  [B][FONT=&amp][B]12 - 13 czerwiec 2012[/B][/FONT][/B]

  [B][FONT=&amp]Szczegółowy program kursu i dodatkowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej [URL="http://www.canid.pl"]www.canid.pl[/URL] w dziele Kursy i Szkolenia > Hotel dla zwierząt[/FONT][/B]

 25. [B]26 maja 2012r.[/B] zapraszamy na Kompleksowy program szkolenia z zakresu [URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Kursy_i_szkolenia/162-DOGOTERAPIA_-_Kurs_I_i_II.html"][B]dogoterapii[/B],[/URL] składający się z dwóch kursów, które całościowo przygotowują uczestników do wykorzystania psa w pracy terapeutycznej i pozwalają na samodzielne wyszkolenie i przygotowanie psa do zadań dogoterapii. Program został opracowany tak, aby uczestnicy mogli realizować obydwa kursy jednocześnie lub wybrać jeden w zależności od własnych potrzeb.
  Kurs I - [B][U][URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Kursy_i_szkolenia/162-DOGOTERAPIA_-_Kurs_I_i_II.html"]Dogoterapia - metoda wspomagająca terapię i rehabilitację dziecka z niepełnosprawnością[/URL][/U][/B]
  Problematyka kursu obejmuje szeroki zakres wiedzy dotyczący dogoterapii ze szczególnym uwzględnieniem wspomagania terapii dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Kurs realizuje obszerne bloki tematyczne z zakresu: podstawowej wiedzy na temat dogoterapii, psychologii dziecka niepełnosprawnego, procesu dogoterapeutycznego, fizjoterapii oraz wiedzy kynologicznej.
  Kurs II – [B][U][URL="http://www.canid.pl/szkolenie-ps%C3%B3w/Kursy_i_szkolenia/162-DOGOTERAPIA_-_Kurs_I_i_II.html"]Szkolenie psa do pracy w dogoterapii[/URL][/U][/B]
  Problematyka kursu obejmuje szeroki aspekt wiedzy z zakresu specjalistycznego szkolenia psa do pracy w dogoterapii ze szczególnym uwzględnianiem wiedzy na temat behawioru psa, właściwego prowadzenia psa pracującego w dogoterapii oraz praktycznych aspektów pracy szkoleniowej. Całość kursu obejmuje 70 godzin dydaktycznych, w tym 30 godzin zajęć teoretycznych i 40 godzin zajęć praktycznych realizowanych w trakcie pięciu weekendowych zjazdów. Na zajęcia praktyczne zapraszamy uczestników z własnymi psami.
  Każdy z uczestników otrzymuje komplet materiałów szkoleniowych oraz certyfikat ukończenia kursu.
  [I][U]Szczegóły i zapisy[/U]:[/I]
  Centrum Kynologiczne CANID
  Ewelina Włodarczyk
  tel. kom. 0 512 318 388
  [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  [URL]http://www.canid.pl[/URL]

×
×
 • Create New...