Jump to content
Dogomania

Mrągowia Tym

Members
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Mrągowia Tym

 1. Witam , dziękuje . Kształt, wielkość, kolorystyka,ilość do indywidualnej wyceny. Jeśli jest Pan na fb to proszę o kontakt Agnieszka Wyszkowska, lub telefonicznie 691-922-059.

 2. Czyli to samo co i u nas, podajemy dodatkowo Hormeel SN,jest to lek homeopatyczny który można podawać z innymi lekami, na pewno nie zaszkodzi a może przynieść wiele dobrego, cena jego też nie jest wysoka ( płaciłam około 25 zł ) więc zdecydowaliśmy się go podawać.

 3. [quote name='asiuleczka7907']Moja pani wet . sama ma hodowle i to wieloletnią i myślę że dobrze mnie kieruje ale pogadam z nią . Dziękuję za radę[/QUOTE]

  Jeśli mogę spytać co proponuje Twój wet ?

 4. [quote name='asiuleczka7907']A u nas klapa moja niunia wchłonęła wszystkie szczeniaczki a do tego złapała jakąś infekcje i skończyło się antybiotykami i zastrzykami
  Będziemy próbować jeszcze raz na następną cieczkę[/QUOTE]

  Moja sunia też straciła ciąże, w porozumieniu z moim wetem jakieś 2-3 miesiące przed cieczką podajemy ludzki lek homeopatyczny Hormeel SN, potem zrobimy wymazu suki i psa i jeśli się uda to będziemy sprawdzać poziom progesteronu w czasie ciąży.
  [B]asiuleczka790 [/B]porozmawiaj ze swoim wetem co sądzi o takim leczeniu.

 5. Zamieszczone przez [B]asiuleczka7907[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=20337591#post20337591"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] A u nas klapa moja niunia wchłonęła wszystkie szczeniaczki a do tego złapała jakąś infekcje i skończyło się antybiotykami i zastrzykami
  Będziemy próbować jeszcze raz na następną cieczkę  Moja sunia też straciła ciąże, w porozumieniu z moim wetem jakieś 2-3 miesiące przed cieczką podajemy ludzki lek homeopatyczny Hormeel SN, potem zrobimy wymazu suki i psa i jeśli się uda to będziemy sprawdzać poziom progesteronu w czasie ciąży.
  [B]asiuleczka790 [/B]porozmawiaj ze swoim wetem co sądzi o takim leczeniu.

 6. Moja sunia też straciła ciąże, w porozumieniu z moim wetem jakieś 2-3 miesiące przed cieczką podamy ludzki lek homeopatyczny Hormeel SN, potem zrobimy wymaz u suki i psa i jeśli się uda to będziemy sprawdzać poziom progesteronu w czasie ciąży. Kurcze tylko żeby się udało. Co o tym myślicie ??

 7. Dzięki Saba mam gdzieś jego namiary,powiedz mi jeśli jest wykładowcą to osoba raczej starsza, gdzie miał kiedyś lecznicę.Cieszę się że kogoś z mojego okręgu mogę spotkać.:lol:

 8. Dzięki Alojzyna Każda podpowiedz się przyda w tym tygodni będę u naszej wet. to porozmawiamy. Trochę poczytałam o jego działaniu u ludzi myślę ze się zdecyduje na podawanie, powinnam już chyba zacząć jej podawać.Zobaczymy co z tego wyjdzie. Impresja&Simarilion co o tym myślisz?

 9. Mieszkamy w niewielkim miasteczku, jeszcze do niedawna była u nas tylko jedna lecznica, teraz mamy ich kilka. Lekarzami są ludzie młodzi po studiach nabierają doświadczenia. Do takiej lecznicy chodzimy my i nasza pani doktor jest wdzięczna za każdą podpowiedz. Dostałam na prywatną skrzynkę wiadomość, za którą bardzo dziękuje, ze przyczyną mogą być bakterie. Będę w lecznicy po niedzieli to skonsultuję to.Nasza sunia miała już jeden miot i było tylko jedne szczenie. Dodam ze wówczas nie robiliśmy USG. Podejrzewam że przy następnym kryciu trzeba będzie zająć się nią dogłębnie, jeśli może Pani coś podpowiedzieć to ja porozmawiam z naszym wetem i jakąś przyjmiemy taktykę. DZIĘKI za każdą podpowiedź :lol:

 10. Niestety nie badałam progesteronu i pokryliśmy ją w 9 i 11 dniu cieczki, teraz żałuję że poszłam na łatwiznę.
  Pierwsze badanie USG było robione w 20 dniu i widziałam trzy płody, następne w 26 dniu i tu był już jeden, natomiast tydzień przed planowanym porodem-pusto. SZKODA

 11. Dziś byłam u weta i na spokojnie porozmawialiśmy, on uważa ze przyczyna to niski progesteron w czasie ciąży. Przy następnym kryciu zajmie się badaniem progesteronu w czasie ciąży. Co o tym sądzicie ?

 12. Czy ktoś z Was miał taki przypadek.
  Moja sunia była kryta dwa razy. Poszliśmy na Pierwsze USG, widać było trzy szczeniaki. Powtórne USG mieliśmy za tydzień i okazało się ze jest jedno szczenie. Na następne USG umówiłam się na tydzień przed planowanym porodom i tu zaskoczenie niem ma szczeniąt, wczoraj był planowany poród poszłam jeszcze raz i diagnoza powtórzyła się, brak ciąży. Czy ktoś z Was spotkał się z takim przypadkiem ?

 13. Czy ktoś z Was miał taki przypadek.
  Moja sunia była kryta dwa razy. Poszliśmy na Pierwsze USG, widać było trzy szczeniaki. Powtórne USG mieliśmy za tydzień i okazało się ze jest jedno szczenie. Na następne USG umówiłam się na tydzień przed planowanym porodom i tu zaskoczenie niem ma szczeniąt, wczoraj był planowany poród poszłam jeszcze raz i diagnoza powtórzyła się, brak ciąży. Czy ktoś z was spotkał się z takim przypadkiem ?

 14. Wracam do progesteronu
  Jeśli jest badany w ludzkim laboratorium i podawany w 1ng/ml, to nie trzeba przelicza. Natomiast w nmol/l to przeliczamy :1ng/ml=3,18nmol/l :eviltong:

 15. Witam
  Czytam ten wątek z zainteresowaniem, słyszałam ze można wykonać progesteron w laboratorium medycznym, tylko otrzymany wynik trzeba przeliczyć. Czy ktoś coś wie na ten temat, będę wdzięczna.

×
×
 • Create New...