Jump to content
Dogomania

Sigourney.Weaver

Members
 • Posts

  452
 • Joined

 • Last visited

Status Updates posted by Sigourney.Weaver

 1. w związku z tym, że w dziale ''wychowanie'' mój ''wątek'' kara & nagroda'' został uznany za reklamę bloga (bo w odp na pytanie wkleiłam wszystko wyjaśniający link i napisałam, że podaję przepis, a nie pytam o zdanie -to tak, żeby oszczędzić czas wszystkim ) uprzejmie poprosiłam adm DGM o usunięcie WSZYSTKICH MOICH TEMATÓW czyli praktycznie CAŁEGO czytelniczego działu doga argentyńskiego na DGM Forum :) . Nie bardzo wierze w to, że DGM to zrobi, w końcu zarabiają na wejściach, ale może, może... Muszą się zdecydować : albo teksty są wartościowe i coś wnoszą -jak twierdzą niektórzy w komentarzach do wątków nt wychowania, albo są gówno warte, jak uznała jakaś urażona panienka.

  Zuzanna Petrykowska

 2. skoro adm DGM uznała , że mój post jest reklamą bloga i generalnie temat jest gówno warty (kara&nagroda w dziale ''wychowanie''), to zwracam się z uprzejmą prośbą do adm o usunięcie WSZYSTKICH ZAŁOŻONYCH PRZEZE MNIE tematów -czyli w sumie prawie CAŁEGO działu poświęconego dogom argentyńskim, oraz pozostałych .

  Zuzanna Petrykowska

 3. zuzpasjaodogoargentino.wordpress.com /www.facebook.com/zuzpasjaodogoargentino

 4. Uprzejmie prosze o nie wysyłanie mi spamu nt ''potrzebujących'' finansowej ''pomocy'' - zapychają mi skrzynkę

 5. proszę o interwencję/kontakt - proszę sprawdzić swoją skrzynkę wiadomości

 6. proszę usnunąć działalność spamiarza w moich tematach w dziale dogo argentino. plis

 7. proszę usunąć spamiarza z moich tematów w dziale dogo argentino

 8. potrzebuję pomocy ze spamiarzem, który spamuje moje tematy

 9. Witam serdecznie użytkowników serwisu Dogomania :)

  Dział Dogo Argentino wydaje się być „martwy”, więc czas go zreanimować :)

  Zapraszam wszystkich zainteresowanych tą wspaniałą rasą → hodowców, właścicieli i fanów → przyszłych właścicieli, do reanimowania działu dogo :)

 10. Szanowny Adminie :)

  Bardzo proszę o zlikwidowanie mojego poprzedniego konta (posługiwałam się nickiem Weaver). Niestety dziś kilkakrotnie nie udało mi się przeprowadzić procedury zmiany hasła do konta, mimo, że stosowałam się do procedury i korzystałam z linku, który został mi przesłany na email, występował błąd, który unimożliwil mi dostanie się do mojego poprzedniego konta i poddałam się :) Załozyłam nowe konto (nick nawiązuje do poprzedniego).

  Czy zanim zacznę w pełni korzystać z serwisu Dogomania, poslugując się niwym nickeim, muszę czekać na potwierdzenie wyłączenia poprzedniego konta ? Czy potwirdzenie dostanę na skrzynke priv, czy w tym miejscu i czy muszę na nie czekać ?

  Pozdrawiam :)

×
×
 • Create New...