Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
 • Content Count

  14,538
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Reputation Activity

 1. Upvote
  Bogusik reacted to Tola in Zamojskie psiaki szukają domów i miłości   
  Do dobrego domu i wspanialej rodziny ilość kilometrów nigdy nie straszna;)
  Do wymienionych przez Ciebie szczęśliwców dochodzą te wszystkie zamojskie psiaki, które zabierają do hoteliku do Nowej Soli Anula i Bogusik, Poker też ma spory udział w pomocy zamojskim bezdomniakom - to wszystko kierunek Wrocław i dalej;).
  Wszystkie psy trafiają do rewelacyjnych domów:)
    A i ja i Alaskan tez powiększamy statystykę;).
  Neli zyczę zdrówka, Rodzince spokoju - będzie dobrze.
 2. Upvote
  Bogusik reacted to Tola in Zamojskie psiaki szukają domów i miłości   
  Dex ze swoją kochaną pańcią Kamilą:)


 3. Upvote
  Bogusik reacted to Alaskan malamutte in Zamojskie psiaki szukają domów i miłości   
  Malutka Gremi w domku tymczasowym. Z suczką Deisy

 4. Upvote
 5. Upvote
  Bogusik got a reaction from Nesiowata in Aleks/Frędzel/ ma szansę na opuszczenie Radys. Pomożecie?Aleks od 29.12.18 w DS w Zabrzu.   
  Jak były upały,to Pani Agata zakupiła dla Olesia matę chłodzącą,która spełniała doskonale swoją rolę :)  I jak zawsze akrobatyczno - kosmiczne pozycje spaniowe....:)

 6. Upvote
  Bogusik reacted to b-b in Tofik-bardzo zaniedbany pekinek-psie nieszczęście.Tofik od 29.04.19 już w swoim DS-15km od Nowej Soli.   
  Szczęście to jedyna rzecz, którą powinny zaznawać psiaki po adopcjach.
 7. Upvote
  Bogusik reacted to Havanka in Tofik-bardzo zaniedbany pekinek-psie nieszczęście.Tofik od 29.04.19 już w swoim DS-15km od Nowej Soli.   
  Tak, to prawda ! Ja też z radością czytam wieści z domów stałych, zwłaszcza, kiedy są tak dobre, jak te. Fajnie jest wiedzieć, jak sie im żyje w nowych miejscach, czy są zdrowe i szczęśliwe. A kiedy jeszcze są fotki to już tylko można popłakać z radości !
  Nasza Bogusia to PEREŁKA ! Ma "nosa" do dobrych domków ! Razem tworzycie Anulko idealny duet.
 8. Upvote
  Bogusik reacted to Tola in Tofik-bardzo zaniedbany pekinek-psie nieszczęście.Tofik od 29.04.19 już w swoim DS-15km od Nowej Soli.   
  Dziękuję bardzo za te zdjęcia, widać, ze maluszek jest szczęśliwy, zaraz pokażę TZowi, niech tez nacieszy oczy i serce, bo to on znalazł piesia.
 9. Like
  Bogusik got a reaction from Elisabeta in ZAKOŃCZONY-ROZLICZONY! MIX DOMOWYCH RÓŻNOŚCI DO 02.07.19   
  Bardzo dziękuję Elu za potwierdzenie odbioru i cieszę się,że kaczuchy się podobają :)
 10. Upvote
  Bogusik reacted to Poker in Kessi,Cziko,Bezik.Odmieńmy wspólnie ich los.Bezik-09.07.19 w DS.   
  super,  moje mowy przynoszą dobre efekty.
 11. Upvote
  Bogusik reacted to Anula in Kessi,Cziko,Bezik.Odmieńmy wspólnie ich los.Bezik-09.07.19 w DS.   
  Dziś nadeszła niespodzianka.P.Patrycja od Bezika/Leszy przesłała dla naszych psiaków 200,00zł.Ślicznie dziękujemy za wspaniałe serduszko.
 12. Like
  Bogusik got a reaction from Tola in Sara i Maja - dwie pudlowate sunie w Schronisku.08.12.18 w hoteliku.Już od 03.02.19 w swoim domku w Stargardzie Szczecińskim.   
  Sara i Maja zaliczyły Spa  aby łatwiej było wykonywać zabiegi pielęgnacyjne.Dobrze dziewczyny mają bo p.Mirek wraz z żoną bardzo o nie dbają :)

  Sara:

  Maja:

 13. Like
  Bogusik got a reaction from Tola in Sara i Maja - dwie pudlowate sunie w Schronisku.08.12.18 w hoteliku.Już od 03.02.19 w swoim domku w Stargardzie Szczecińskim.   
  Sara i Maja zaliczyły Spa  aby łatwiej było wykonywać zabiegi pielęgnacyjne.Dobrze dziewczyny mają bo p.Mirek wraz z żoną bardzo o nie dbają :)

  Sara:

  Maja:

 14. Like
  Bogusik got a reaction from Elisabeta in ZAKOŃCZONY-ROZLICZONY! MIX DOMOWYCH RÓŻNOŚCI DO 02.07.19   
  KOCHANI,BARDZO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W BAZARKU,ZAKUPY NADPŁATY I PODNOSZENIE :)
  DZIĘKI WAM UZBIERAŁA SIĘ DLA NASZYCH PSIACZKÓW KWOTA 464,50ZŁ + NADPŁATY 35,00ZŁ= 499,50ZŁ
  JESZCZE RAZ PIĘKNIE DZIĘKUJĘ :)
                                                    
 15. Like
 16. Like
  Bogusik got a reaction from uxmal in Brak akceptacji i miłości boli bardziej niż brak jedzenia - roczna Ula ma dom, dostała wszystko co najlepsze:)   
  Wspaniała adopcja i oby takie domki trafiały się dla wszystkich psiaków :)
   
   
 17. Like
 18. Like
  Bogusik got a reaction from uxmal in Brak akceptacji i miłości boli bardziej niż brak jedzenia - roczna Ula ma dom, dostała wszystko co najlepsze:)   
  Wspaniała adopcja i oby takie domki trafiały się dla wszystkich psiaków :)
   
   
 19. Upvote
  Bogusik reacted to Tola in Brak akceptacji i miłości boli bardziej niż brak jedzenia - roczna Ula ma dom, dostała wszystko co najlepsze:)   
  27.07 mija rok od adopcji Uli vel Mia
  Wiadomości  z DS:
  Mia jest  coraz  bardziej ufna.  Jak ktoś jest u nas daje się dotknąć. Usiądzie ,ale tak, żeby mieć drogę ucieczki. Nie pozwalamy dotykać jej w legowisku i wie ze tam jest bezpieczna. Ale  za  to jak znajdzie  Jelenia do rzucania zabawki,  to przynosi pod nogi  i taki wiatrak ze szczęścia z ogona robi,  że prawie odfruwa.  Nie niszczy już tak ...a może my nie zauważamy . Jest kochana,  zdrowa i przytula  się  . Nadal boi się poza domem, ale może i dobrze .  Widzimy, ze strasznie chce do kogoś podejść i próbuje ale ....strach góruje.  Weterynarz  mówi, że taka będzie. Bardzo drepta przy Boksi jak ja  stawy bolą i nie jest chętna do latania. Przynosi wtedy zabawki do legowiska i pruje z rozpaczy.
   
 20. Upvote
  Bogusik reacted to Anula in Tofik-bardzo zaniedbany pekinek-psie nieszczęście.Tofik od 29.04.19 już w swoim DS-15km od Nowej Soli.   
  Psiaki zadbane,czyściutkie i zapewne bardzo kochane.Cudnie jest czytać wiadomości,śledzić dalsze dzieje i oglądać przepiękne zdjęcia.
  Bogusik chyba wszystkie domki uwielbiają bo co chwile są o psiakach wiadomości.Ma dar Kochana Bogusik do nawiązywania kontaktu.
 21. Like
  Bogusik got a reaction from Nesiowata in Kessi,Cziko,Bezik.Odmieńmy wspólnie ich los.Bezik-09.07.19 w DS.   
  Są,są...:) Wiadomości i zdjęcia przesłane dzisiaj przez p. Patrycję :)
  U weta nasiedzielismy się długo ze względu na ilość pacjentów... Lekarz obejrzał go "z grubsza", założyliśmy kartę. Kupiliśmy foresto i dostał probiotyk na ładniejsza kupkę. Czip zarejestrowałam sama. Ponoć weterynarze już tego nie robią...
   Bezik zmienił imię na Leszy. Już reaguje. Zwłaszcza na ton.
  Bardzo boi się ulicy z autami. Podejrzewam jakaś traumę. Unikamy ulic. Kiedy trzeba przenosimy go na rękach.Waży 13kg
   Obok naszego domu i tak ich nie ma.
  Już się u nas bardzo zadomowił. Dom jest broniony a Bezik w nocy robi obchód po mieszkaniu czy wszystko na miejscu :)
   I chrapie tak słodko...
   Bardzo go kochamy :):)

 22. Upvote
  Bogusik reacted to Havanka in Atila,Lucky,Timi od O4.05.19 w Hoteliku.Atila-20.05.19;Timi-29.05.19 i Lucky-20.06.19 w DS.   
  Atilka otrzymała cudowny domek i panią, która widać i słychać na filmiku, że kocha ją bardzo i o nią dba. Ja też myślę, ze wszystko będzie dobrze, bo przecież nie po to SZCZĘŚLIWY LOS zesłał jej ten baśniowy dom, żeby teraz coś miało być nie tak...
  Kciuki jednak trzymam za udaną operację i szybki powrót do sił ! Trzymaj sie dzielna Atilko !
 23. Upvote
  Bogusik got a reaction from Figunia in Schroniskowa codzienność jest taka smutna, chcemy zabrać Morelkę i Gratkę do lepszego świata. Pomożesz nam?   
  W poniedziałek byłyśmy z Anulą w hoteliku i poznałyśmy Morelkę i Gratkę.Obie sunie bardzo fajne ale Morelka na widok obcych trzymała się trochę z dystansem,a dopiero przekonała się do nas podejść,jak dostała smaczka.Bez problemu dawała się głaskać i łapkami opierała się o moje kolana.Jest  bardzo łapczywa i najchętniej wciągnęłaby wszystko co ze sobą miałyśmy i trzeba Państwo o tym poinformować aby z kolei nie przesadzili w pierwszych dniach z podsuwaniem jej co chwilę czegoś do jedzenia.Może to się skończyć żołądkowo jelitowymi problemami.Również muszą pilnować co zostawiają na stole czy kuchennym blacie,ponieważ spryciula ma zapędy złodziejskie.Jest bardzo,bardzo żywiołowa i wszędzie jest jej pełno :)
  Gratka podeszła do nas bez problemu i zaraz dawała się głaskać.Jest jednak bardziej stateczną sunią niż Morelka i chętnie przysiadała koło mnie w oczekiwaniu na głaski :) Obie zostały przez nas wymiziane :)
  Zdjęć nie robiłyśmy bo niestety i pogoda nie sprzyjała,a i psiaki były w ciągłym ruchu,więc nic by z tego nie wyszło.
  Psiaki otrzymały od nas sporo smaczków i szarpaki.

 24. Like
  Bogusik got a reaction from Tola in MONA OD 28.04.18 W DS. W RYBNIKU I CAPRI OD 01.05.18 W DS WE WROCŁAWIU -POMÓŻMY ZMIENIĆ ICH LOS...   
  Pan Jakub wraz z Capri serdecznie pozdrawiają :)
  Dwa zdjęcia z podpisem:  Nasza modelka :)


 25. Like
  Bogusik got a reaction from Tola in Nutka- cudna pekineczka potrzebuje naszej pomocy.Nutka/Joy-11.10.18 w DS w Holandii u polskiej rodziny.   
  Nasze cudeńka...:)


  I jak zawsze zabawom nie ma końca...:)
   
   
×