Jump to content
Dogomania

Juliahis

Members
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Juliahis

 1. Juliahis

  Royal Antidotum

  Cześć! Zamierzam wziąć szczeniaka cocker spaniel z hodowli "Royal Antidotum" Coś wiecie na jej temat?
 2. Cześć! Od dawna poszukuję jakiejś dobrej, domowej hodowli cockerów, w której szczenięta bywają sporadycznie, a psów jest maksymalnie 5-6. I w ten oto sposób natrafiłam na hodowlę Izomer w Wieliczce. Napisałam dość długi list do tej hodowli, w którym sprecyzowałam swoje plany i oczekiwania. Może ktoś ma pieska z tej hodowli? Ktoś umiałby powiedzieć jaki stosunek ma hodowczyni do swoich podopiecznych? Czy warto w ogóle interesować się tą hodowlą czy szukać innej? Proszę o pomoc ;)
 3. Juliahis

  Hodowle bull

  Z jakich hodowli braliście swoje bullteriery? Macie dobre wspomnienia o hodowcach i samych hodowlach? Pozdrawiam!
 4. Juliahis

  Jazda na rowerze z BC

  70 oczywiście w obie strony, ale ... Jeździmy w Niemczech więc nie ma porównania z naszymi drogami. Albo po szutrze albo po asfalcie. W górach raczej na na prawdę wysokich wysokościach jest 25 stopni. A poza tym zaplanowałam dokładnie całe oprzyrządowanie.
 5. Juliahis

  Hodowle

  Proszę o pomoc! Czy macie jakieś informacje na temat hodowli Złota Grota i Eluda?
 6. Juliahis

  Bull terrier a Yorkshire terrier

  To po prostu niedorzeczne! Po co brało się takie psy? Zwracam uwagę na podkreślenie słowa takie. To psy wrażliwe i emocjonalne, a klatka na pewno nie jest wyjściem...to rodzi agresję, a psy stają się dzikie. A York + bulla to niedobre połączenie...mały, kruchy pies i zwalisty zwierz :p ( oczywiście w porównaniu ), jakoś nie wyobrażam sobie trzymania Nei ( bulla ) z yorkiem. Pozdrawiamy Jula i Nea ( 9 lat )
 7. Są zdrowe i piękne. Dokładnie nie wiadomo kiedy kotka się okociła, ale kocięta są już w pełni rozwinięte i żywe. Mogą być trochę dzikie, ponieważ żyją na wolności w garażu na przeciwko mojego domu. Kocięta są rude tak samo jak ich mama. Wyglądają na zdrowe i radosne pomimo sprzeciwień losu. Kocięta przebywają w Józefowie pod Warszawą. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt ze mną na forum.
 8. Juliahis

  Hodowla

  Dobra, a nawet najlepsza hodowla Shih tzu!
 9. Juliahis

  Karma dla Shih Tzu

  Ma niespełna 4 miesiące, więc jest jeszcze malutka no i oczywiście karmię ją karmą dla szczeniaczków, poleconą przez hodowcę...
×