Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
 • Posts

  15021
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Status Replies posted by UlaFeta

 1. Kamila

  odbiore dla Ciebie nagrodę z bazarku filmowego.Gdzie Ci podrzucić?

  Buziaki

  1. UlaFeta

   UlaFeta

   Odbiore jutro(czwartek)W piątek po 13 jestem do dyspozycji.

    

  2. (See 2 other replies to this status update)

 2. Ula weź licytuj tą broszkę ja i tak dam ci ją za 10 zł bo chciałam zmienic cenę ale już nie mogę Elik sie nie zgadza na jakieś zmiany , nawet ceny spudnic sxą poprzestawiane i też zmienic sie nie da ale weź to za 30 a ja ci dam za dychę

 3. Ula weź licytuj tą broszkę ja i tak dam ci ją za 10 zł bo chciałam zmienic cenę ale już nie mogę Elik sie nie zgadza na jakieś zmiany , nawet ceny spudnic sxą poprzestawiane i też zmienic sie nie da ale weź to za 30 a ja ci dam za dychę

  1. UlaFeta

   UlaFeta

   Ja ja mogę kupic PRYWATNIE po zakończeniu bazarku,bezposrednio od Ciebie.(jak się nie sprzeda)

   Nie chce uczestniczyć w zadnych przepychankach.

   Pozd Ula

    

  2. (See 3 other replies to this status update)

 4. Witam serdecznie

   ciociu

   czy bransoleta doleciala?

  Podobny obraz

   

  1. UlaFeta

   UlaFeta

   Ewciu jeszcze nie.Ale spomo doleci:)

 5. Dzień dobry, w związku z twoja dużą aktywnością na tym portalu i na bazarku dla Korabiewic chciałabym się dowiedzieć, z czego wynika ta zajadłość i chęć skompromitowania Korabiewic oraz dziewczyn, które bazarki organizują. Jeśli "podobno" Korabki są ci bliskie czemu to robisz, nie lubisz jak ktoś pomaga bo sama nie pomagasz ? Weź też pod uwagę fakt, że nie jesteś anonimowa mimo twoich skrótów a oszczerstwa są karalne. Marta i Eweliną mam kontakt od dawna i niejedne dary przekazały do schroniska, bazarek to jedna z kilku form ich pomocy dla schroniska wiec proszę raczej pomóż pomagać zamiast trollować bo to niczemu nie służy. Pozdrawiam Jolanta Woźniak.

   

  1. UlaFeta

   UlaFeta

   EOT.

   A bazarki trzeba rozliczac:)I mam nadzieje nie spotkac pani wiecej i pani podobnych na tym portalu.

   I może pani zamiast pisac glupot posprzatala boksy albo wyszła z psami na spacer:)Glowa się przewietrzy:)

   I przypomne

   nikt nie jest anonimowy.

    

    

  2. (See 6 other replies to this status update)

 6. Dzień dobry, w związku z twoja dużą aktywnością na tym portalu i na bazarku dla Korabiewic chciałabym się dowiedzieć, z czego wynika ta zajadłość i chęć skompromitowania Korabiewic oraz dziewczyn, które bazarki organizują. Jeśli "podobno" Korabki są ci bliskie czemu to robisz, nie lubisz jak ktoś pomaga bo sama nie pomagasz ? Weź też pod uwagę fakt, że nie jesteś anonimowa mimo twoich skrótów a oszczerstwa są karalne. Marta i Eweliną mam kontakt od dawna i niejedne dary przekazały do schroniska, bazarek to jedna z kilku form ich pomocy dla schroniska wiec proszę raczej pomóż pomagać zamiast trollować bo to niczemu nie służy. Pozdrawiam Jolanta Woźniak.

   

  1. UlaFeta

   UlaFeta

   EOT.

   A bazarki trzeba rozliczac:)

    

    

    

  2. (See 6 other replies to this status update)

 7. Dzień dobry, w związku z twoja dużą aktywnością na tym portalu i na bazarku dla Korabiewic chciałabym się dowiedzieć, z czego wynika ta zajadłość i chęć skompromitowania Korabiewic oraz dziewczyn, które bazarki organizują. Jeśli "podobno" Korabki są ci bliskie czemu to robisz, nie lubisz jak ktoś pomaga bo sama nie pomagasz ? Weź też pod uwagę fakt, że nie jesteś anonimowa mimo twoich skrótów a oszczerstwa są karalne. Marta i Eweliną mam kontakt od dawna i niejedne dary przekazały do schroniska, bazarek to jedna z kilku form ich pomocy dla schroniska wiec proszę raczej pomóż pomagać zamiast trollować bo to niczemu nie służy. Pozdrawiam Jolanta Woźniak.

   

 8. Dzień dobry, w związku z twoja dużą aktywnością na tym portalu i na bazarku dla Korabiewic chciałabym się dowiedzieć, z czego wynika ta zajadłość i chęć skompromitowania Korabiewic oraz dziewczyn, które bazarki organizują. Jeśli "podobno" Korabki są ci bliskie czemu to robisz, nie lubisz jak ktoś pomaga bo sama nie pomagasz ? Weź też pod uwagę fakt, że nie jesteś anonimowa mimo twoich skrótów a oszczerstwa są karalne. Marta i Eweliną mam kontakt od dawna i niejedne dary przekazały do schroniska, bazarek to jedna z kilku form ich pomocy dla schroniska wiec proszę raczej pomóż pomagać zamiast trollować bo to niczemu nie służy. Pozdrawiam Jolanta Woźniak.

   

  1. UlaFeta

   UlaFeta

   Droga Pani

   Na nikogo nie napadłam i nic nie stlamsilam;

   Bazarki na dogomanii maja regulamin.I każdy zbierający na bezdomne psy ma obowiązek się z tych pieniazkow rozliczyć.

   Proszę o zapoznanie się z regulaminem bazarku.Nie może być tak,ze pani x zbiera na psy,a zebrane pieniazki przepadają w nicość.(Tak się zdarzalo)

   Można robic bazarki na fb.Sprzedawac swoje rzeczy na OLX.A zarobione pieniądze przeznaczyć na psy.

   Tam nie sa wymagane rozliczenia.I zaprwniam pania,ze nikt się nie będzie czepial.

   Na Pani miejscu za nikogo bym sobie reki nie dala obciac.Za nikogo.A to,ze Pani zna jakas pania x czy y to już mnie nie interesuje.

   Interesuje mnie,zeby psy na które sa zbierane pieniazki je dostaly.A ponieważ,jak napisałam los psów z Korabiewic nie jest mi obojętny to będę bardzo pilnowala bazarkow robionych na te psy.

   Do Korabiewic już nie pojade,ale zapraszam Pania do Radys lub Wojtyszek zobaczy Pani jak wygląda schron,bo Korabiewice to teraz senatorium jest.

   A jak będzie Pani wolontariuszem nie 3 ale 13 lat to możemy porozmawiac

   Ula

    

    

    

    

  2. (See 6 other replies to this status update)

 9. Dzień dobry, w związku z twoja dużą aktywnością na tym portalu i na bazarku dla Korabiewic chciałabym się dowiedzieć, z czego wynika ta zajadłość i chęć skompromitowania Korabiewic oraz dziewczyn, które bazarki organizują. Jeśli "podobno" Korabki są ci bliskie czemu to robisz, nie lubisz jak ktoś pomaga bo sama nie pomagasz ? Weź też pod uwagę fakt, że nie jesteś anonimowa mimo twoich skrótów a oszczerstwa są karalne. Marta i Eweliną mam kontakt od dawna i niejedne dary przekazały do schroniska, bazarek to jedna z kilku form ich pomocy dla schroniska wiec proszę raczej pomóż pomagać zamiast trollować bo to niczemu nie służy. Pozdrawiam Jolanta Woźniak.

   

  1. UlaFeta

   UlaFeta

   Droga Pani.

   Nie mam obowiązku się z niczego tlumaczyc ale skoro pani na mnie nie "napadla"to wyjasnie.

   Z Korabiewic mam adoptowana Fete.Bylo to w 2010r,jak Korabiewice były pod wladaniem Magdy S.

   To było bardzo zaniedbane schronisko.Bardzo.

   Psy nie miały co jesc,Bud nie było,a te co były nie nadawaly się do użytku,

   Brud,smrod i ubóstwo.Bez wody,pradu.

   Psy i suki niekastrowane w jednym boksie.Moja Feta po przyjeździe miała sterylke aborcyjna.

   Czy Pani tam była w tamtym okresie? Co Pani wtedy zrobila dla psów z Korabiewic?Mimo przeciwności jezdzilismy tam i kupowana była karma za własne pieniądzeJustyna przywozila karme i karmilysmy psy .To co zostało było zabierane(nie zostawialiśmy).A psów było ponad 500 i kilku opiekunow pijakow,ktorzy sprzedawali karme(od darczyncow)na pobliskim bazarze.

   Nie musze już jezdzic do Korabiewic,bo tyle serca ile wlozylam w poprawe losu tych psów to każdemu zycze..Mam nadzieje,ze psy sa teraz w "dobrych rekach"a moja pomoc  przydaje się gdzie indziej.

   Ula z Feta

   Czy teraz wyjasnilam,dlaczego los psów z Korabiewic jest mi szczególnie bliski.

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

  2. (See 6 other replies to this status update)

×
×
 • Create New...