Jump to content
Dogomania

Marysia O.

Members
 • Content Count

  10,255
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Marysia O. last won the day on August 22 2018

Marysia O. had the most liked content!

1 Follower

About Marysia O.

 • Rank
  i 16 łapek

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  : okolice Wa-wy

Converted

 • Location
  Okolice Warszawy

Recent Profile Visitors

4,544 profile views
 1. Marysiu - masz 14 psów do aktualizacji :)
  Pozdrawiam

 2. Marysia O.

  LEKI - wątek zbiorczy

  Mam do oddania kilka leków: Furosemidum Polpharma 40mg, 6 tab. (ważny do 11.2020) Metioclopramidum Polpharma 10mg, 20 tab. (ważny do 04.2021) Lotensin 10mg, 21 tab. (ważny do 07.2020) Gdyby komuś były przydatne to proszę o kontakt (najlepiej na pw), wyślę pocztą.
 3. Muszka Muszka, dla Was i dla Musi, a także dla tych którzy zaglądają czasem na wątek, najlepsze życzenia radości i uśmiechu w Nowy Roku i serdecznie uściski :)
 4. Marto chciałam Tobie i Chwaścikowi, ale też wszystkim, którzy zaglądają na wątek chciałam życzyć dużo radości i uśmiechu w Nowym Roku :) Ściskam serdecznie :)
 5. Na profilu psów z Radys pojawiła się informacja, że drugiego stycznia będzie transport psiaków z Radys do Wrocławia. Eliot wydaje się spełniać wszystkie wymagania więc może... 02 STYCZNIA (środa) kierunek Łódź - Katowice - Wrocław. tel. 530830774 (Piotr).
 6. Może Eliot? Ma ok. 2 lata, jest w Radysach, bardzo potrzebuje domu... To daleko od Wrocławia, ale z Radys są organizowane odpłatne transporty w różne miejsca kraju, trzeba się kontaktować z Patrycją (tel. 698-616-250), na pewno możliwa pomoc w przywiezieniu go...
 7. Tak, ogłoszenie można usunąć. Bardzo Ci dziękuję za pomoc przy ogłaszaniu ferajny :) Dziękuję też wszystkim, którzy pomagali wyróżniać ogłoszenia :) Niestety nie wiem gdzie zamieszkała Czina, ten dom nie "przechodził" przeze mnie, znalazła go Sylwia. Z tego co mówiła, to jakaś znajoma osoba, z doświadczeniem z husky :) Więcej szczegółów nie znam. Za to mam niespodziankę z domu Aqsy, która teraz ma na imię Akira :) Podobno rozrabia jak pijany zając, na razie sika tylko w domu ;) ale też szybko się uczy (ostatnie cztery kupy już na dworze ;)) więc miejmy nadzieję, że szybko załapie o co chodzi ;) Ale właścicielka napisała, że jest cudowna :D Zobaczcie:
 8. Mam dobre wieści - oba szczeniaki są już w swoich domach, do których pojechały w weekend (jeden maluch zamieszkał na warszawskim Żoliborzu, drugi w Milanówku), natomiast wczoraj Sylwia zawiozła do DS Czinę - straszą suczkę husky :) Trzymajcie kciuki za aklimatyzację towarzystwa w domach, ale wygląda na to, że misja "husky" zakończona sukcesem :) Nie wiem jak sytuacja z laptopem, bo nie udało nam się wczoraj złapać telefonicznie, Sylwia nagrała mi tylko najważniejsze wieści na sekretarkę.
 9. Marysiu, czy mogłabyś uaktualnić psy, które dodawałaś? Trochę się ich uzbierało...
  Pozdrawiam

 10. Z tego co zrozumiałam nie było do końca wiadomo jaki zakres będzie musiał mieć zabieg, Sylwia powiedziała mi mniej więcej tyle co w opisie, że zęby mleczne z tyłu nie wypadły a stałe rosną pod spodem, u Lenki powodowało to duży ból, nie chciała jeść, lekarz zdecydował, że trzeba to na cito zoperować. Więcej nie wiem, mam nadzieję że Sylwia wejdzie i napisze, z tym, że nie wiem kiedy, bo miała problem z komputerem i wczoraj oddała go do serwisu. Co do szczeniaków, z domem dla Axela Sylwia jest już umówiona (nie jestem pewna na kiedy, dzisiaj albo w weekend), do domu dla Aqsy będzie dzwonić dzisiaj po południu i się konkretnie umawiać. Ja niestety mam trudną sytuację z własnymi psami, wczoraj okazało się, że jedna z moich suczek, operowana na wiosnę ma przerzuty nowotworu do płuc, drugiej, która miesiąc temu miała wyciętą złośliwą zmianę, drastycznie, z dnia na dzień się pogorszyło, guz błyskawicznie odrasta... Jest ciężko, dlatego nie mam w tej chwili głowy do dowiadywania się szczegółów, przepraszam.
 11. Finalizujemy wybór domków, więc już niedługo maluchy będą mogły jechać do swoich rodzin :)) Przy okazji pięknie dziękuję Jo37 za pomoc przy wizycie pa na Mokotowie :)
 12. Ankiet o szczeniaki ostatecznie dostałam sześć, jeden dom raczej nie dla husky (pisałam już wcześniej), jeden też chyba raczej dla psa w spokojniejszym typie (ale tu jeszcze do przeanalizowania), cztery pozostałe do dalszego kontaktu :) Ja jestem w kontakcie z parą w Warszawy, jestem z nimi umówiona na wizytę pa w czwartek po południu. Do trzech domów Sylwia ma dzisiaj dzwonić i jeszcze przejrzeć tą piątą ankietę, gdzie mnie się wydaje, że raczej husky to nie jest najlepszy wybór. Myślę, że uda się wybrać domy dla obu maluchów, mam jeszcze dwie osoby "w zapasie", do których mam się odezwać gdyby jednak nie znalazły domów, na razie zdjęłam ogłoszenie (w razie czego zawsze można je będzie aktywować). Z kolejnych dobrych wieści, do domu będzie się pakowała młodsza husky Greta :) Byłam wczoraj na wizycie pa w Płońsku, jadąc tam miałam kilka wątpliwości, ale wizyta zdecydowanie je rozwiała, to ciepła, "psiarska" rodzina. Greta będzie miała budę na podwórku, ale również swobodny wstęp do domu wtedy kiedy będzie chciała, Państwo mają doświadczenie z psem w typie północniaka więc wiedzą z czym to się wiąże i jakie mogą być problemy. Sylwia będzie dzisiaj po południu dzwonić do Pani, żeby potwierdzić że jesteśmy na tak i się umówić konkretnie na przekazanie :)
 13. W sprawie szczeniaków jest od piątku duży odzew, mam cztery wypełnione ankiety (na 8 wysłanych ;)), trzy naprawdę bardzo fajne, czwarta to też wydaje się dobry dom aczkolwiek zasugerowałam Państwu, że może lepszy byłby dla nich pies mniej aktywny niż husky, na razie nie dostałam informacji zwrotnej. Czekam na opinię Sylwii w sprawie tych ankiet i myślę, że będzie można umawiać wizyty :)
×