Jump to content
Dogomania

danka488

Members
 • Content Count

  893
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

danka488 last won the day on October 19 2018

danka488 had the most liked content!

1 Follower

About danka488

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Location
  lubelskie

Converted

 • Location
  Lubelskie

Recent Profile Visitors

989 profile views
 1. Maciej podaj konto:) bardzo dziękujemy w imieniu Pandusi za pamięć:)
 2. witajcie kochani:) życzę wszystkim z Nowym Rokiem wszystkiego najlepszego a przede wszystkim zdrowia, którego mi ostatnio brakuje:( Maciej , dobrze, że kupiłeś karmę, z paragonem daj sobie spokój, czasem tak bywa!
 3. i takie życie powinno być od początku:), ale cioteczki zadbały o chłopaka i dzielnie walczyły właśnie o taki byt :):) !!!! brawo, spisuj się, bo gdzie Ci będzie lepiej KAPSELKU:)
 4. Ale wspaniały prezent mikołajkowy:) dla wszystkich :) Kapselku powodzenia, jesteś szczęściarzem! a przy tym uszczęśliwiłeś wszystkich obecnych na Twoim wątku. Czapka z głowy dla dziewczyn walczących o Ciebie:) Was powinna duma rozpierać :) cudowne podsumowanie kończącego się roku kalendarzowego:) Uwielbiam takie zakończenia :):)
 5. melduję, że moja wpłata jest w drodze:) a ciapciuszki już na nogach:) bardzo dziękuję są super !!!
 6. też się cieszę,:) Boziu , ile czasu trwało to leczenie:( , dobrze, że wszystko idzie w dobrą stronę:) odetchnę, jak Nutka będzie zaszczepiona i ponownie odrobaczona :) Mam jeszcze dwa zdjęcia NUTKI, ale nie mogę wstawić :(
 7. kopiuję wiadomość z domu NUTKI :) Pani Danusiu, ja z meldunkiem. :) Można powiedzieć, że leczenie Nutki się zakończyło. W ostatni czwartek byłam u weterynarza, bo kotka skończyła brać przypisane jej antybiotyki w tabletkach. Pani weterynarz obejrzała ją dokładnie i stwierdziła, że rana jest wygojona, można zdjąć kołnierz i skończyć faszerowanie lekami. Za dwa tygodnie idziemy na odrobaczanie i szczepienie, wtedy jeszcze raz ją skontrolujemy, na wszelki wypadek. Brzuszek wygląda bardzo ładnie, została niewielka blizna, która zaraz zginie pod odrastającą sierścią. Kotka biega, skacze, wyleguje się na parapecie nad grzejnikiem, w nocy sypia z nami w łóżku, korzysta z kuwety, chętnie je, ogląda w telewizji filmy z ptakami i wiewiórkami. :) Poza tym, jest milutka i cierpliwa, daje mi się przytulać i całować (muszę się z tym hamować, bo bym ją zadusiła:), bawi się i wariuje codziennie od czwartej do szóstej nad ranem. :) Wszystko zmierza ku dobremu. :) Pozdrawiamy, Ela
 8. one wszystkie bardzo dziękują wszystkim dogomaniakom za wsparcie :) to są nasze dzieciaczki:)
 9. Halooo !!! do 29.11.br. działamy !!! zapraszam do pomocy :)
 10. do godz. 20.00 czynne jeszcze, więc zapraszamy:)
×