Jump to content
Dogomania

Monika z Katowic

Members
 • Content Count

  11,170
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Reputation Activity

 1. Like
 2. Like
 3. Like
 4. Like
 5. Like
 6. Like
 7. Like
  Monika z Katowic got a reaction from sharka in Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom!   
  Jestem za wsparciem Fidusia w kwocie 200 zł. 
 8. Like
 9. Like
 10. Like
 11. Like
 12. Like
  Monika z Katowic reacted to Nesiowata in ŻEGNAJ PELIKANKU! Żegnaj kochany, piękny, słodki i ufny psie! Dnia 29 października 2019 o 15.30 nasz Pelikanek odszedł do Nieba.   
  Zaglądam obejrzeć choć zdjęcia. Bo tylko tyle widziałam. Ale pamiętać będę...
 13. Like
 14. Upvote
  Monika z Katowic reacted to Selenga in KAMYK, pies niebanalny. Od trzech lat w pensjonacie u Sylwiaso - zbieramy na utrzymanie i szukamy domu idealnego... niebanalnego ;-)   
  Kamyczek wrócił do domu :)
  Ponieważ pani doktor zaleciła obserwowanie Kamyczka, a i Sylwia stwierdziła, że chce go mieć bardziej na oku, Kamyczek został przeniesiony z terenu hotelowego do osobistego ogrodu Sylwii gdzie może być monitorowany, bo okna  domu wychodzą na ogród. Na razie jest zainteresowany nowym otoczeniem (kolegę już zna), więc sobie drepcze i wącha. Ma do dyspozycji własny drewniany domek, zabezpieczony przed zimnem, z wygodnym materacem, miejscem na miski w środku i daszkiem przed wejściem. Dawniej domek służył dzieciom do zabawy, wiec nie jest to buda. Dzieci wyrosły i teraz domek będzie służył Kamyczkowi. Jeśli da radę wejść po schodkach, to może też wejść na werandę i do domu.
  Pani doktor jest pod wrażeniem jego wieku i kondycji, ale też nie pozostawiła złudzeń - Kamyk jest bardzo stary i jego czas powoli się kończy...  Jak wynika z obliczeń sprzed 2 lat, Kamyk ma już lat 16 co jest chyba rekordem w przypadku dużego psa - w przeliczeniu na ludzkie lata (x 7)  to chyba będzie jakieś 112 lat... Jedyne co możemy zrobić, to zadbać o to żeby ta końcówka życia była maksymalnie komfortowa...
   
 15. Like
  Monika z Katowic got a reaction from Jolanta08 in ŻEGNAJ PELIKANKU! Żegnaj kochany, piękny, słodki i ufny psie! Dnia 29 października 2019 o 15.30 nasz Pelikanek odszedł do Nieba.   
  To już tydzień, mój śliczny, Dżentelmenie jak poszedłeś do Nieba. Tak szybko ten czas pędzi, leci, gna...

   
 16. Like
 17. Like
 18. Like
 19. Like
 20. Like
 21. Like
 22. Like
 23. Like
 24. Like
 25. Like
×
×
 • Create New...