Jump to content
Dogomania

**Villemo**

Members
 • Content Count

  360
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About **Villemo**

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapraszam na nowy bazarek z butami w rozmiarze 36-37:

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...5#post19518945

 2. **Villemo**

  DT-jak zacząć?

  Odpisałam na pv jakis czas temu ale bez odzewu...
 3. Jaanna prawdę pisze:) Grem zapoznał się z moją suką,ale sie ubawili!Suka udawała,że niby nie,niby warczy,niby się jeży a wygoniła sie jak głupia:P Szarpali się linką kawał czasu,biegali...Gremek skacze jak opętany!Takie wyskoki!Proponowałam Marcinowi,żeby zaczął ćwiczyć z nim jakiś high jump czy coś:) Ogólnie-cudnie jest:)
 4. No mięśnie pośladkowe pierwsza klasa:)Tyle,że szczupły,klata dość wąska-moja suka jest o wiele bardziej "napakowana".Ale ona sporo ćwiczy,ciąga,szarpie,skacze więc i mięśnie bardziej rozrośnięte... Kondycję ma dobrą Gremek,nie przeczę.Jest po prostu drobny :)
 5. Witam sie grzecznie i informuję,że widziałam dziś się z Gremkiem na spacerze:) chłopak cudo-co tu duzo mówić:) Łeb mu lata na wszystkie strony,zainteresowany wszystkim dookoła,z dzieciakiem się polubili-ogólnie jest ok.Będę go widywać pewnie często to i napisze coś niecoś o nim.Mieszkamy po sąsiedzku i mam zamiar zakolegować go z moją suką ASTową.Tylko taki suchutki jest;)Ale widocznie taka jego uroda. Pozdrawiam wszystkich
 6. **Villemo**

  DT-jak zacząć?

  Znów podnoszę...
 7. Wiadomo o nim coś więcej?Jak do innych psów,dzieci...
 8. **Villemo**

  DT-jak zacząć?

  Wywiedzieć się chciałam w tym temacie...Z wielką chęcią podarowałabym DT jakiemus ASTowatemu... Ale widzę wiele barier-byc może nie są to bariery nie do przełamania...więc poradźcie. Mieszkam z dwójką dzieci,pracuję-jak każdy.Mam sukę ASTowatą.I to chyba największa bariera.Generalnie nie "skacze" do psów.Ale na spacerze,kiedy jest na smyczy to podskakuje do równych lub większych od siebie.O dziwo bez smyczy najpierw się najeży,ponapina ale później ładnie bawi.Więc nie wiem czy zapoznanie jej z innym,potencjalnym lokatorem w formie zabawy zaowocuje brakiem agresji obopólnej ?Czy nawet jeśli będą się dogadywac można je będzie zostawić samych w domu? Jak wy to widzicie?
 9. **Villemo**

  ASTowata NORA-moje szczęście

  [img]http://img840.imageshack.us/img840/9958/p1080235s.jpg[/img]
 10. **Villemo**

  ASTowata NORA-moje szczęście

  Nie no teraz to wstawiłam :D
 11. **Villemo**

  ASTowata NORA-moje szczęście

  Hehe:) No może troszeczkę dresiarsko wyszło:P
 12. **Villemo**

  ASTowata NORA-moje szczęście

  Witamy się:) Znów długo nas nie było...I wracamy z problemem:( NORA [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/223/s6300764.jpg[/IMG]
 13. **Villemo**

  ASTowata suka-zmieniła się nie do poznania:(

  Witaj puli:) Suka jest posłuszna,dobrze się odwołuje,wykonuje komendy,jak widzę,że coś jej łazi po głowie głupiego to wydaję komendę "nie" i odpuszcza ale te zapędy mnie niepokoją... Jak to wyeliminować?
×