Jump to content
Dogomania

Marudzia

Members
 • Content Count

  18,774
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Marudzia last won the day on September 24 2015

Marudzia had the most liked content!

Community Reputation

270 Excellent

About Marudzia

 • Rank
  Złotoryja

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  dolnośląskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A dla mnie Ściegi na drutach ( pozycja 7) za 3zł. Na pierwszą wieczorem :)
 2. Nie zareagowała tak na mleko? Większość dorosłych kotów nie za dobrze toleruje mleko. Moje dorosłe niestety nie zaakceptowały maluchów, są u córki, dwie ulice dalej ( ale na moim utrzymaniu ;) ).
 3. Zaglądam z zaproszenia. Maluchy są prześliczne, pewnie szybko znajdą domki :) Przepraszam, nie dam rady teraz wspomóc - do mojej dziewiątki stałych dołączyła ostatnio podobna czwóreczka, 2-3 miesięczne maluchy, niestety jeden ze złamaną łapką :(
 4. Mam smutne wieści, nasz Gapcio odszedł dziś w nocy. Na kanapie, przykryty przez Kasię kołderką, spokojnie zasnął :( Gapciu [*] Kasiu, dziękuję, ze byłaś z nim do końca.
 5. Z Gapciem nie jest dobrze :( - nerki , starość i pewnie lata podłego życia zanim trafił do Kikou :( Ma lepsze i gorsze dni. Kasia codziennie podłącza mu kroplówki, jest płukany, pod kontrolą weterynarza. Nadal kocha cały świat, a Kaśkę najbardziej :) Trzymamy mocne kciuki.
 6. Podniosę wysoko, choć już mało co do podnoszenia zostało :)
 7. Dziękuję za uwzględnienie naszego Miśka :) Szkoda, że z szyciem u mnie kiepsko.
 8. Przepraszam, że znów trochę mnie nie było - ciut przedłużył mi się wyjazd i na dodatek co rusz jakieś kocie nieszczęście się trafia :( - nie dość, że nasze chorują ( Kota i to nowe czarne, które nadal kaszle - jednak nicień płucny i chyba jednak astma:( ), to mamy nowego 2 mies maluszka, następny znaleziony na srodku drogi niestety nie przeżył :( do tego starszawy czarny z wygryzionym przez psa karkiem :(. I to wszystko w ciągu chyba 2-3 tygodni. Czarny starszy znalazł fajny domek, ale koszty w lecznicy zostały. Ale widzę, że Anica czuwa :) Część pieniędzy zebrana u mnie jest już u Danusi. Ostatnie wpłaty do Cancer przed chwilą dopisałam w rozliczeniu.
 9. Przelałam do Danusi 215zł, czyli to co nazbierałam u siebie.
 10. Małą odebrałyśmy - jest na dwóch antybiotykach, w płucach są zmiany zapalne, ale do końca nie wiadomo, czy zachłystowe, czy wywołane przez nicienie ( wynik kału ma byś w poniedziałek). Mała Kota na mnie obrażona -ubrałam ją w rękaw mojej bluzki ;) - mimo że ma sporą nadwagę i dopiero drugi dzień po amputacji, sprytnie ucieka przede mną na trzech. Najgorsze te upały, bo to ani gojeniu, ani problemom płucnym nie służy :(
×
×
 • Create New...