Jump to content
Dogomania

LadyS

Members
 • Posts

  15248
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Status Updates posted by LadyS

 1. Odgruzuj skrzynkę ;)

 2. Nie ma sprawy, jak nie zdążę Was złapać na ringu (możecie też mnie szturchnąć, że idziecie :D ), to mogę Wam i specjalnie poza ringiem zrobić, jeśli będziesz chciała ;)

 3. Hej moja panno, odblokuj skrzynkę, bo mam romans do Ciebie :p

 4. Wyczyszczona ;)

 5. Masz zapchaną skrzynkę ;) Osoby, które nie mają deklaracji na Akcji Sterylizacji, dostają 50 czy 75% refundacji?

 6. UWAGA! W nocy z 26 na 27 listopada (z soboty na niedzielę), w okolicach ulicy Nadbystrzyckiej został znaleziony dorosły samiec labradora, zadbany, w kolczatce. Pies błąkał się po ulicy, był bardzo zmęczony, mało co nie padł ofiarą wypadku komunikacyjnego. Poszukujemy właściciela - tymczasowo przebywa u osób, które go znalazły.

 7. UWAGA! W nocy z 26 na 27 listopada (z soboty na niedzielę), w okolicach ulicy Nadbystrzyckiej został znaleziony dorosły samiec labradora, zadbany, w kolczatce. Pies błąkał się po ulicy, był bardzo zmęczony, mało co nie padł ofiarą wypadku komunikacyjnego. Poszukujemy właściciela - tymczasowo przebywa u osób, które go znalazły.

 8. UWAGA! W nocy z 26 na 27 listopada (z soboty na niedzielę), w okolicach ulicy Nadbystrzyckiej został znaleziony dorosły samiec labradora, zadbany, w kolczatce. Pies błąkał się po ulicy, był bardzo zmęczony, mało co nie padł ofiarą wypadku komunikacyjnego. Poszukujemy właściciela - tymczasowo przebywa u osób, które go znalazły.

 9. Cioteczko, odetkaj skrzynkę - nadal nie mamy od Ciebie wpłaty za bazar ani adresu.

 10. Miejsce zrobione ;)

 11. Znów masz pełną skrzynkę, nie mogę wysłać PW z bazarku ;)

 12. Wyczyść sobie skrzynkę ;)

 13. Witaj,

  aktualizuje wątek mikropsów - informacyjny. Czy psy które wstawiałaś i które są na wątku nadal szukają domów?

  http://www.dogomania.pl/threads/177531

  Pzdr

  Paulina

 14. Ciotka wyczyść skrzynkę :evil_lol:

 15. Witaj,

  jak wszyscy wiemy, w świecie psów następują mody na konkretne rasy, a ich wynikiem jest wzrastająca liczba przedstawicieli tej rasy oraz psów w jej typie w schroniskach. Stąd założyłyśmy inicjatywę wątku adopcyjnego dla yorków i psów w typie tej rasy, aby pomóc im w znalezieniu dobrych domów. Na wątek wklejać można psy ze schronisk, albo z DT i od obcych osob, które chcą oddać psa - nie odkupujemy psów od właścicieli. Bardzo proszę, jeśli w schronisku zauważysz psa w typie, daj znać, wejdź na wątek, wklej go zgodnie z szablonem, a postaramy się pomóc. Tutaj wątek: http://www.dogomania.pl/threads/197999

  Pozdrawiam

  Paulina

 16. Hej, masz zatkaną skrzynkę, a chciałam wysłać PW ;) Daj znać, jak odblokujesz :)

 17. Masz zatkaną skrzynkę - na razie nie dzwoń do tej Pani, jest jeszcze ktoś, kto może iść na wizytę.

 18. Witaj,

  potrzebuję kogoś do wizyty przedadopcyjnej w Wołominie, ulica Kobyłkowska - dasz radę zrobić? Jest to dość pilne. Jeśli tak, to podam Ci dokładny adres i nr telefonu, żebyś mogla się z Panią umówić i podam troszkę szczegółów.

  Pzdr

  Paulina

 19. Skrzynka wyczyszczona. Jestem na wyjezdzie do czwartku, wiec prosze o cierpliwosc w sprawach odpowiedzi na pw itd ;)

 20. Cioteczko, wyczyść sobie skrzynkę PW :)

 21. Kasiu, masz zatkaną skrzynkę! :) Chciałam napisać tylko, że kalendarzyki juz do Ciebie poszły i będa do końca tygodnia pewnie, wyslane poleconym :) Pozdrawiam

×
×
 • Create New...