Jump to content
Dogomania

infers

Members
 • Content Count

  2,830
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About infers

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 04/03/1995

Contact Methods

 • AIM
  3350839
 • Skype
  infers1995

Converted

 • Biography
  Uczniem z krwi i kości.
 • Location
  Giżycko
 • Interests
  psy, komputery, nowoczesna technologia:)
 1. infers

  Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)

  [quote name='Unbelievable'] od kilku dni ma żądanie wobec mnie :mdleje: DAJ MI JEŚĆ :mdleje: nie dostanie jeść do miski to łazi i jęczy, i prosi, daj mi jedzenia :mdleje: ciekawe kiedy jej minie[/QUOTE] Dziwne, pies chce jeść;) Ja już się przestałem łudzić, że Lenie przejdzie :p [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7142/dsc0160vjz.jpg[/IMG] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/4563/dsc0162ss.jpg[/IMG] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/6028/dsc0166da.jpg[/IMG] [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/8436/dsc0163yy.jpg[/IMG]
 2. infers

  Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)

  Zawstydzacie mnie:diabloti:
 3. Bardzo proszę o zajrzenie na wątek Demi: http://www.dogomania.pl/threads/219632

  Sunia została w trakcie cieczki wyrzucona na ulicę, zabraliśmy ją w ostatniej chwili - następnego dnia miał ją odłowić hycel o bardzo złej sławie... Sunia dzięki sponsorowi trafiła do hotelu, niestety teraz sponsor się wycofuje, Demi zostaje bez grosza Nie będzie mogła zostać hotelu, jeśli nie znajdą się deklaracje, nie ma gdzie się podziać...

 4. infers

  Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)

  do skasowania
 5. infers

  Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)

  [quote name='Unbelievable'] nie ja robiłam więc są brzydkie :shake: noo afrykański, ale ma małą matrycę, i obiektyw zły, i w ogóle do kitu :roll: nie mam TZta więc mi nie pożyczy :placz: a kiedy u was będą fotaski? jak będą to napisz i przyjdę, dobrze? [/QUOTE] Sama jesteś brzydka :loveu: A co to afrykański aparat ?
 6. infers

  Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)

  [quote name='Unbelievable']Labradorka ma swoją galerię na dogo nawet :diabloti: właściciel jak będzie chciał to się odezwie ;) ozik raczej został już wykluczony : P border też, tak na 60%, ale on każdej rasie dorówna :evil_lol:[/QUOTE] Słowo się rzekło, kobyłka u płotu.:diabloti: [czy jakoś tak :>]
 7. Tak zabalowała, że jeszcze nie może odpisać:diabloti:
 8. infers

  Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)

  [quote name='Unbelievable'] takie oto pokemony dzień w dzień męczą mnie w domu, wszystkie trzy :diabloti:[/QUOTE] Jakaś Ty biedna i wymęczona:-(:shake: :diabloti::diabloti:
 9. infers

  Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)

  [quote name='Unbelievable'] to samo powiedziała moja mama :evil_lol: musze nagrać jak on chodzi po tym śniegu bo to komedia[/QUOTE] Dla Ciebie komedia, dla niego dramat:shake::diabloti:
 10. infers

  Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)

  Radziecka gimnastyczka z Gramcia:diabloti:
 11. [url]http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/07122009-113.jpg[/url] Jeszcze kto uwierzy, że ona taka grzeczna:diabloti:
 12. infers

  Galeria Leny:) Zapraszamy!

  [quote name='Russellka']No, facet, ale się tu zapuściłeś :evil_lol: żeby zdjęcia dawać rzadziej niż ja? Toć to nie słychane :evil_lol: [URL]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/aa-2.jpg[/URL] jabłuszkooo :loveu::diabloti:[/QUOTE] 5 zdjęć wstawione, jeszcze jakiś problem:diabloti: [quote name='Feigned'][URL]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/aaaaa-2.jpg[/URL] jak to zrobiłeś? ;o na drzewo się wdrapałeś czy co? :lol:[/QUOTE] kazałem psu warować i stałem wyprostowany, ot co cała filozofia:cool3:
 13. infers

  Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)

  Za 1600 uda się już kupić body d80 plus karta pamięci,a jeśli za drogo to polecam d70 lub d70s.Godny polecenia sprzęt;)
×