Jump to content
Dogomania

katik

Members
 • Content Count

  5761
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by katik

 1. Ostatnio przy okazji robienia większych zakupów w zooligiku, chciałam poszukać jakiejś uniwersalnej szczotki. Sprzedawczyni dała mi do wypróbowania Quickshed. Bardzo mi się to spodobało, fajnie usuwa dłuższy twardy włos jak i podszerstek. Magia nie stresuje się tak jak przy tradycyjnym trymowaniu. Koty i Atos też skorzystają. Zastanawiam się tylko czy to nie tnie włosów. 

 2. Dnia 15.12.2016 o 20:43, Katerinas napisał:

  Nasza Lexi to śmieję się, że jest jak Spongebob Kanciastoporty (jeśli znasz) :))

  Legenda jest nieco spokojniejsza. Czasami patrzy na Lexi i zdaje się pytać: "co Ty świruska wyprawiasz?" ... po czym sama zaczyna świrować ;))

  Nie znam :)

  Znam te szaleństwa. Magia mając rok była w psim hotelu (domowym) i tam mieszkała z foksterierem. On niewiele starszy nie nadążał za rozbrykaną Magią. :) Moje koty czasem nie wiedzą, gdzie mają się chować, żeby Magia ich nie dopadła, bo nawet na stołach i meblach nie są bezpieczne. A przecież Magia to już starsza pani. 

 3. Dnia 11.12.2016 o 22:49, Katerinas napisał:

  O już wiem, że też masz cairna :))

  Do mojego kompletu brakuje jeszcze takiej maści cairna. ;))

  Mnie kiedyś podobały sie takie ciemne. W miocie były 2 suczki - Magia i pszeniczna, więc nie miałam nad czym się zastanawiać. Były jeszcze 2 pieski jasno prębowane, ale mnie marzył się ciemny diabełek. :) Teraz coraz bardziej podobają mi się pszeniczne, więc gdybym miała kupić 2 cairna byłby większy problem z wyborem. 

×
×
 • Create New...