Jump to content
Dogomania

Topi

Members
 • Content Count

  1770
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Status Replies posted by Topi

 1. Topi

  Topi    Anula

  Nie chcę pytać na wątku żeby nie prowokować naganiaczek hotelu w Węgrzcach ale chciałabym pomóc Kai. Wiesz jak mogę to zrobić ? W grę wchodzi głównie pomoc finansowa i udział w bazarkach ?  Od razu napiszę Ci, że nie ufam ewu (nie wierzę w jej możliwości "przerobowe" i jestem pewna, że "coś" się za tym, kryje)  - ale zostawmy ten temat. Jeżeli wiesz coś na temat tej suczki i uznasz, że warto mi odpowiedzieć na tę wiadomość to proszę.

  Pozdrawiam

  ewa duda

  1. Topi

   Topi

   Dzięki Aniu.

   Jeżeli taka grupa ludzi uznaje Cię za "wroga" to ja Ci serdecznie gratuluję i jeszcze serdeczniej pozdrawiam.

   ewa duda

  2. (See 2 other replies to this status update)

 2. anica

  anica    Huan

  Dzień dobry Huanie,

  proszę o pomoc i odpowiedź na pytanie , które chyba w tej chwili zadaje cała dogomania ( mam na myśli wszystkie cioteczki, które pomagają psom, tym biednym chorym ,porzuconym są aktywne zawodowo ale pomagają w każdej wolnej chwili, chcą pomagać realnie a nie tracić czas na walkę z komputerem na dogo a nie chcą z różnych względów przejść na fb)  czy Forum Dogomania już zbliża się do końca swojej działalności!  :(  czy jest tak,jak powiadają niektórzy ,że te wszystkie awarie a później coraz gorsze opcje poruszania się po wątkach ,to wszystko z uwagi na tzw "cięcia budżetowe"  żeby było taniej! a że gorzej? to nikogo nie interesuje(a jest naprawdę źle!) ja np wczoraj nie mogłam dodać odpowiedzi!  na żadnym wątku :(   czy  już nigdy Dogomania nie odzyska swojej dawnej świetności?[ czasy kiedy po dobrze spełnionym obowiązu (realnej pomocy )z przyjemnością dokumentowało się wszystko, na doogo już nie wrócą] czy rację mają te osoby ,które po prostu odeszły??...  czy tak już będzie zawsze ,że nie ma emotek?  że nie ma opcji zapisywania wątku? że nie ma zapisywania cytatów ?  że nie ma ... może nie będę się rozpisywać, bo i tak przecież wiesz o co mi chodzi, prawda?  czy możemy liczyć na szczerą odpowiedź?

  pozdrawiam Serdecznie

  Ania

  1. Topi

   Topi

   Od siebie dodam jeszcze tylko, że na wątkach brak moderatorów i to bardzo źle.

   Powstają wątki - dziwolągi, nie wiadomo czemu służące jak na przykład ten:

   gdzie powiązana układzikami zgrana paczka wściekłych bab załatwia swoje prywatne interesy.

   Pozdrawiam Huanie. Poważnie.

   ewa duda

 3. Topi

  Topi    Huan

  Proszę o zastosowanie regulaminu wobec użytkowników Dogomanii prezentujących obraźliwe, ordynarne gesty i wobec osób, które tym gestom przyznają pozytywne reputacje. 

  Ewa Duda

  1.jpg

  4.jpg

  1. Topi

   Topi

   Permanentnie niewłaściwe zachowanie Użytkownika TaTina

   Ta Tina fakju.png

×
×
 • Create New...