Jump to content
Dogomania

Poker

Members
 • Content Count

  57,630
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  51

Poker last won the day on April 14

Poker had the most liked content!

About Poker

 • Rank
  WROCLOVE

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Wroclove

Recent Profile Visitors

15,629 profile views
 1. A pies? A pies Ci mordę lizał :) . Na święta będzie czysta :)
 2. Też sądzę ,że rozstanie z psami , nie tyle z Emi, było dla Kamy niekorzystne. Pożyjemy , zobaczymy. Jakoś nie jestem zanadto zmartwiona myślą ,że może się naleźć u nas.
 3. Trzymajcie. Ważą się jej losy. Przedwczoraj długo rozmawiałam z panią., która ma poczucie ,że się nie sprawdziła jako właścicielka psa,że się nie nadaje na nią. Bardzo mi dziękowała za wizytę w sobotę, bo przestała chodzić z Kamą na spacery o 4 nad ranem i się ogólnie uspokoiła. Sunia chodzi za pańcią , innym domownikom nie da się dotknąć. Większość czasu spędza na posłaniu albo pod stołem.Poszatkowała smycz, którą zawiozłam i 2 party szelek. Pani zakupiła obróżkę z feromonami i jakiś uspokajający lek typu Stres out. Moim zdaniem jest ciut lepiej , bo zaczęła się załatwiać na spacerach, je dobrze. Do kotów jest uległa, natomiast one czasem fukają na nią . Pani pytała mnie wielokrotnie ile czasu potrzebuje Kama , by wyjść z lęków. Powiedziałam ,że nikt tego nie przewidzi i że potrzebny jest dr Czas. Pani dała czas Kamie do okresu poświątecznego. Mówi ,że nie chce krzywdzić Kamy , która jej zdaniem jest nieszczęśliwa w ich domu. Biorę pod uwagę ,że sunia znajdzie się u nas. Byłby to pierwszy zwrot w moim tymczasowaniu. Kiedyś musi się to stać.
 4. Szczeniorki słodkie i biedna zarazem. Może panie by je przetrzymały za karmę? Roześmiałam się na głos na widok uszyska Loli.Urocza. Szczególnie się cieszę z widoku Morela na skórzanej kanapie. Pani na wizycie PA mówiła ,że będzie mógł się na niej wylegiwać i dotrzymała słowa.
 5. Biedna suńka , los jej nie oszczędza , a przy niej i Was. Czy potrzebny jest materacyk, prześcieradła czy ręczniki ? Jutro muszę wiedzieć .
 6. Nasz Pokerek ze starości rozjeżdżał się i leżał jak żaba. Pomagaliśmy mu wstawać i wtedy chodził. Tak było przez dobre 2 lata do śmierci. Dostawał przeciw bólowe. Teraz zaczęło się to samo u Dolarka.
 7. Spróbuj spakować moje zakupy w gabaryt M czyli w list. To jest koperta A4 o grubości do 2 cm.
 8. Co prawda po północy ,ale mam nadzieję ,że jeszcze sprzedasz mi dla mojego mena wszystkie sztuki. 4. Power Hydro Cream Mam 28 szt. po 1,50 - całość za 30zł
×