Jump to content
Dogomania

Karolina1717

New members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Karolina1717

 • Rank
  Newbie
 1. Gdy musisz wyjechać, zostaw swojego pupila pod opieką miłośnika zwierząt. Twój piesek nie musi wiedzieć co to jest kennel, psi hotel w www.Pethomer.com to drugi dom dla Twojego czworonoga, zostanie tam otoczony opieką, a w razie smutku, będzie podrapany za uszkiem i po brzuszku. Zafunduj zwierzakowi przytulne wakacje w domu opiekuna na czas Twojej nieobecności. Bardzo polecam! Przyjazna alternatywa dla klatek w hotelach dla zwierząt.
 2. Portal www.pethomer.com ma w Trójmieście wolontariuszy, którzy nieodpłatnie wyprowadzają psiaki osób przebywających na kwarantannie na 30minutowy spacer. Już kilka się takich odbyło i są same pozytywne opinie! Bardzo fajna opcja dla osób z Trójmiasta! :)
 3. Myślę, że może pomóc portal Pethomer! Gdy musisz wyjechać, zostaw swojego pupila pod opieką miłośnika zwierząt. Twój piesek nie musi wiedzieć co to jest kennel, a psi hotel w Pethomerze to drugi dom dla Twojego czworonoga, zostanie tam otoczony opieką, w razie smutku, będzie podrapany za uszkiem i po brzuszku. Bardzo polecam! Przyjazna alternatywa dla klatek w hotelach dla zwierząt to po prostu nocleg u opiekuna w domu :)
×
×
 • Create New...