Jump to content
Dogomania

ipw74

Members
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Days Won

  1

ipw74 last won the day on November 1 2020

ipw74 had the most liked content!

Community Reputation

137 Excellent

About ipw74

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przepraszam, pytam dla formalności: dlaczego na innych portalach istnieje możliwość usunięcia konta (na litość Odina, można skasować przecież konto Gmail, a Google ma chyba trochę, bez obrazy, wyższą rangę niż Dogomania w świecie technologicznym, nie w świecie pomagania i ratowania zwierząt)? Oczywiście, można użyć Blocksite (istnieje i dla Firefox, i dla Chrome), ale przecież PT Administratorzy tutaj znają nasze IP -- chyba, żeby zacząć wchodzić przez VPN, a nie o to chodzi -- i czasem niestety "wymskną się" dane osobowe, które jednak są chronione przez RODO, dlaczego taki szlaban??? Nie wiem
 2. Przepraszam, ale ataki ad hominem świadczą o braku rzetelnych argumentów. Napisał Pan, cytuję "Co dziwne nie zachowuje się jakby coś było nie tak, normalnie je, śpi, chodzi i nie piszczy," nie "przemieszcza się". Może po prostu dobrze byłoby zapytać weterynarza, chyba, że Pański Tato lub Pan są weterynarzami.
 3. Nadzejko, to jeszcze poproszę maseczki (a) i (b) 24 sztuki za cenę wywoławczą (w sumie 4 zł).
 4. Razem z moim zwierzętami przeszliśmy w życiu tyle, że można napisać książkę.., Dziękuję za komplement. Podobno jestem "Iron Lady" :), bez uczuć w kontaktach bezpośrednich.
 5. Nadziejko, czy zostały Ci jeszcze maseczki, żeby można było dokupić? A jeśli nie w tym miesiącu, to "zapisuję się" na marzec, czywiście, jeśli będziesz robiła bazarek :) Pieniążki wysłałam w piątek, ale oczywiście weekend, więc jutro powinnaś mieć zaksięgowane. Pozdrawiamy serdecznie
 6. Wiem. Straciłam w swoim życiu 7 Psich Serc i 4 Kocie, plus chomiki, które też jako dziecko bardzo kochałam, plus trzy papużki faliste. Każdy gatunek inny, ale każdy wypełnia serce miłością. I gdy odchodzą, tracimy rzeczywiście część siebie. Jeszcze raz (((Przytulam))) Dziękuję za lajka. Trzymaj się. ipw74
 7. @elik Gdy umarła Całeczka, w 2008 roku, moja serdeczna znajoma powiedziała (też miłośniczka Wszystkich Stworzeń): "Nie płacz, że się skończyło. Ciesz się, że się wydarzyło." Może to powiedzenie tak "na świeżo" boleć, ale powoli, powoli, powoli, ból odchodzi, a zostają dobre wspomnienia. Pozwól sobie na żałobę -- przepraszam, że tak bezpośrednio. W ostatnich dwóch latach straciłam dwójkę, jedno z Psich Serc, drugie z Kocich. Nadal trzymam ich zabawki... Jesteśmy dla Ciebie :serce:
 8. Dobrze, to wyślę na razie tylko za książkę, a jeszcze przejrzę bazarki. Znów się spóźniam z opłatą??? Przepraszam najserdeczniej!
 9. Zgadzam się Bou: o wiele łatwiej jest dokonywać jakąkolwiek zbiórkę, gdy umieści się zdjęcia/screenshoty/etc. wyników badań, wizyt lekarskich, a nawet faktur. Znajomy zbiera pieniądze na zrzutka.pl -- tam wymagano od niego prawie, że pełnej dokumentacji medycznej (ludzkiej, bo zbiera na leczenie siebie) i mimo to wcale zbieranie nie idzie łatwo, ale jakoś idzie. Przejrzystość jest najważniejsza. Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam DeGie75, ale takie są realia crowdfundingu.
 10. Ojej, jeśli zależało Ci na tej książce, to chyba mogę wycofać swoją ofertę, @Nadziejko jak to możemy rozwiązać? Ja też nie wiedziałam o opcji Kup Teraz ani od jakiej sumy się ona zaczyna.
 11. Bardzo dziękuję Nadziejce, że napisała w naszym imieniu na Forum. Od jakiegoś czasu, gdy próbuję się zalogować, jestem "wyrzucana" -- mam nadzieję, że ten post dotrze. Na wszelki wypadek zmieniłam hasło. Klarcia bardzo, ale to bardzo lub chodzić na długie spacery - oczywiście, wczoraj i dziś jest tak zimno, że schodzimy na króciótkie spacerki dla załatwienia potrzeb. Dziś tutaj jest jeszcze gorzej niż wczoraj, wczoraj był tylko mróz, dziś zawieja, uliczki między blokami nie są niczym posypane, jest bardzo niebezpiecznie. Klara ma starszą od siebie, prawie 17-letnią koleżankę,
×
×
 • Create New...