Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Dominika373

Members
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

 1. Pies szarpie mnie i próbuje kopulować

  Mój 3 letni pies (niesterylizowany) od jakiegoś czasu zaczął mnie szarpać za ubrania, gryźć smycz i wykonywać komendy tylko widząć smaczka. Kiedy próbuje go odepchnąć i krzyczę zostaw (nauczony jest tej komendy) wpada w jeszcze większy szał. Skacze na mnie, szarpie i próbuje kopulować. Przeczytałam gdzieś, że może być to spowodowane przez zbyt małą aktywnoś fizyczną, ale on potrafi po wyczerpującym spacerze szarpać i oskakiwać mnie. Pomocy! Nie mogę normalnie z nim spacerować!
 2. Psy się gryzą

  Dzsiaj przybłąkał się do mnie pies w typie husky. Jest bardzo łagodny i pozytywnie nastwiony. Mam cztery psy - dwie małe suczki po 5 i 12 lat oraz dwa duże psy (niewykastrowanie, ale młodszy zna swoje miejsce i dobrze się dogadują) w wieku 9 i 2 lata. Suczki ,,zaakceptowały" przybłęde, jednak psy ciągle warczą i szczekają. Spuściłam starszego na chwilę. Biegały razem, ale gdy tylko podeszły bliżej siebie zastygały w bezruchu i warczały na siebie. W końcu rzuciły się na siebie i zaczęły dusić i gryźć. Husky będzie musiał zostać jeszcze kilka dni póki nie znajdę mu domu, a ciągłego szczekania nie mogę już znieść. Co zrobić aby psy się zaakceptowały, bo jeśli nikt się nie zgłosi chcę go zostawic?
 3. Jaka to miaszanka ras?

  Witam, mam psiaka od dwóch lat. Jest to oczywiście znajdek, ale od jakiegoś czasu (wlaściwie to od zawsze) zaczęłam się zastanawiać jakiej jest rasy, albo jakich ras jest mieszanką. Pomoże ktoś?
×