Jump to content
Dogomania

Aslana

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Aslana

 • Rank
  Newbie
 1. Fajnych karm dla psów w dobrych cenach na pewno u nas nie brakuje. Moim zdaniem ciekawą opcją mogą okazać się bez wątpienia produkty Petvita, dostępne chociażby w https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html . Znajdziemy tam fajne suche i mokre karmy dla psiaków różnych ras, nawet cierpiących na alergie pokarmowe, a ich ceny nie są jakieś kosmiczne.
 2. Tutaj jednak się muszę się zgodzić z przedmówcą. Bądź co bądź sama pewnie na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad barfem. Moje psy dopiero na takim pożywieniu przestały miewać problemy trawienne. Do tego oczywiście nie byle jaka woda dla psa, chociażby z https://www.krakvet.pl/woda-dla-psa-c-810.html , ważna szczególnie, gdy wyjeżdżamy, a nie do końca mamy możliwość sprawdzenia stanu H2O chociażby w miejscu wypoczynku, suplementy i na pewno psiak będzie cieszył się świetnym zdrowiem.
 3. Aslana

  .

  Może bieganie? Z tego co wiem organizowanych jest wiele zawodów, w których można wystartować ze swoim pupilem. Tak na dobrą sprawę wiele inspiracji w zakresie sportu w ogóle można znaleźć na stronie http://aktywnienaplus.pl/ i myślę sobie, że znajdziesz tam coś dla siebie. Ja nie wyobrażam sobie dnia bez biegania z moim psiakiem:)
×
×
 • Create New...