Jump to content
Dogomania

Elzor

New members
 • Posts

  2
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Elzor

 1. Mamy Springer Spaniela Walijskiego od 2 lat - odtąd jestem w nich zakochana na zabój za mądrość, rozsądek, empatię, elegancję, szacunek do innych ludzi i zwierząt i za ten niedościgniony urok. Uwielbiam bardzo i szczerze polecam dogomaniakom.

 2. Dnia 6/27/2013 o 18:28, Aislinn napisał:

  Planujemy wraz z mężem zakup dawno wymarzonego psa. Tak się akurat złożyło, że to walijczyk skradł nam serce. Martwi mnie tylko jedno - ani ja, ani mąż nie mieliśmy nigdy psa (nawet jako dzieci) - czy jest to pies odpowiedni dla osób bez doświadczenia w wychowywaniu psa? Czy może jednak wybrać jakąś rasę "łatwiejszą w obsłudze"?

  My też nie mieliśmy doświadczenia. Kto nie ryzykuje - ten nie zyskuje. My wzięliśmy Walijczyka 2 lata temu i  zyskaliśmy na 1000%  - prześliczną cudowną i oddaną całą sobą - nam i dzieciom przyjaciółkę walijkę, kocha nas bezgranicznie - a my ją. W ułamku sekundy potrafi zmienić żale i smutki w wybuch śmiechu i radości. Przytula się nieziemsko i tryska promieniami szczęścia ze swojej ślicznej buzi bez ograniczeń. To tak bardzo pozytywny pies, że nie spotkałam jeszcze nigdy dotąd - ani u znajomych ani u rodziny. Rasa niesamowita, bardzo mądra i posłuszna, łatwa w wychowaniu. Na spotkaniach na psich wybiegach budzi zachwyt wszystkich innych właścicieli psów, zgadza się i pięknie się bawi ze wszystkimi pieskami. Po tym psie widać, że myśli. Psa mamy z domowej hodowli marzenie leaandy, a o samej rasie, charakterze, usposobieniu można bardzo wiele poczytać na ich stronie www (chyba nie wolno podawać adresów). 

  Ciekawa jestem czy Państwo zdecydowaliście się na tę właśnie rasę?

  Screen Shot 2017-05-06 at 12.40.51.png

  Screen Shot 2017-05-06 at 12.41.47.png

×
×
 • Create New...