Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

DogiNuka

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Przygarnę suczkę chihuahua

  Niestety jak zadzwoniliśmy, żeby się spytać, okazało się, że suczki zostały już sprzedane :( Jak na razie rozglądamy się za innym :) Muszę się z Tobą nie zgodzić. Wbrew pozorom pieski rasy chihuahua są dość odporne na choroby (oczywiście jeśli się o nie dba). Chihuahua szybko marznie dlatego trzeba go ubierać w ubranka, kiedy jest zimno na dworze. Może trudno w to uwierzyć, ale naprawdę się doktoryzuję na temat tejże rasy i myślę, że wiem już dość dużo. Nie chcę się kłócić, ale tutaj nie masz racji :)
 2. Przygarnę suczkę chihuahua

  Kropka:) Tak, chodzi mi o chihuahua, bo rodzice i ja chcemy jak najmniejszego pieska. Już znalazłam suczkę tej rasy na olx.pl i zapewne właśnie ją kupię :)
 3. Witam. Przygarnę suczkę rasy chihuahua. Najlepiej, żeby była krótkowłosa i w ciemnych kolorach, ale przecież to nie jest najważniejsze :) Mieszkam w Krakowie, ale mogę dojechać jeśli piesek jest gdzieś dalej.
 4. Nasze pieski

  Cześć! Ja jestem Ewa. Mam 13 lat ( 14 w listopadzie ). Założyłam ten temat, żebyśmy wspólnie mogli dzielić się tutaj różnymi ciekawostkami odnośnie naszych czworonogów. Ja jeszcze nie mam pieska, ale już z rodzicami patrzymy na różne ogłoszenia, aukcje. Poszukuję szczeniaczka (a dokładniej sunię) chihuahua krótkowłosego, ale jak będzie długowłosy to nic się nie stanie ;). Chcę ją nazwać Nuka (stąd mój nick DogiNuka). Śmiało wypowiadajcie się jakie macie psy, jakie będziecie mieć itd. Możecie np. pisać co w przyszłości (dalekiej lub nie) chcecie zrobić w związku z pieskami. Ja dla przykładu, jak już skończę studia prawnicze, założę hodowlę psów rasowych chihuahua i może jeszcze jakiejś innej rasy, ale nie jestem pewna. Możecie również pisać jak przekonać rodziców na pieska. Ja później napiszę jak ja przekonałam swoich (bardzo opornych) rodziców, ale to później, bo muszę już iść spać (jest 3:36). Dobranoc!
×