Jump to content
Dogomania

anik12

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About anik12

 • Rank
  Newbie
 1. Co za dobry żart[url=http://princi.pl/],[/url] odchudzanie psa tabletkami[url=http://wiecznaplaneta.pl/]?[/url] Bardzo ryzykowne[url=http://jar-medic.pl/],[/url] można zatruć psa.
 2. anik12

  przed cieczką

  Taki problem czasem jest przez to[url=http://princi.pl/],[/url] że psiaki jedzą trawę[url=http://wiecznaplaneta.pl/].[/url] Trawa ma właściwości oczyszczające dlatego często też pieski wymiotują[url=http://jar-medic.pl/].[/url]
 3. Mój pies jest bardzo gruby ale to niestety wina hormonów. Nie dopuściliśmy jej do "ciąży" i miałam zabieg, który ją tego pozbawił. to był bląd. Teraz wiemy, że suczka chociaż raz powinna miec małe, żeby być zdrową. Co do odchudzania, nie staramy się jej ganiać po lasach żeby schudła, nie ma tez dużego wybiegu na podwórku, za to ograniczamy jej porcję obiadu.
 4. Podróże w psem to fraja dla wszystkich. Pies jest szczęśliwy bo zobaczyć inny świat niż własne podwórko - nowe zapachy, nowe smaki, inny klimat. Dla nas to też spokojne wakacje bez mysli co z naszym pupilkiem dzieje sie w domu. Nie potrzeba żadnych dokumentów, ale myślę, że książeczke ze szczepiniem można zabrać, pies to pies, nich kogoś ugryzie to od razu masz papier przy sobie. 
 5. To bardzo niepokojące co napisałaś. Rzeczywiście takie objawy mogą prowadzić to początkowej fazy padaczki ale może to być tez zbieg okoliczności więc nie panikuj. Uważam, że osoby piszące o tym, że mógł wyczuć innego psa miały rację. Często się tak zdarza z psami, które poczują sunię z cieczką. 
 6. Ja także mogę polecić szampon z firmy Gottlieb. Jest dość gęsty, pieni się i nie powoduje alergii u psiaczków. 
×
×
 • Create New...