Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

natalia199888

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. weterynaria ? perspektywy

  Witam serdecznie. Jestem w klasie maturalnej i muszę dokonać wyboru studiów. Od dziecka chciałam być weterynarzem, miałam kilka "praktyk" w tym zawodzie i bardzo mi się podobało. Jednak wiele osób radzi mi abym poszła na medycynę, ponieważ jest to pewna praca, dość dobrze płatna. Po studiach weterynaryjnych z tego co słyszałam to ciężko jest z pracą, a jeśli się taką znajdzie to za małe pieniądze. Chciałabym się kierować "powołaniem" ale niestety z samego powołania się nie przeżyje. Dlatego może ktoś z was miał podobne doświadczenia, albo orientuje się jak wyglądają perspektywy pracy po weterynarii a także po medycynie. Pozdrawiam !
 2. Klinika weterynaryjna w Gliwicach – opinie

  Ma własną klinikę bodajże Onkovet :)
 3. Przygarnę lub kupię rudego jamnika

  Tylko, że nam chodzi o szczeniaka :)
 4. Klinika weterynaryjna w Gliwicach – opinie

  Hej, ja leczyłam tam pieska, który miał raka. Klinika jest wg mnie bardzo dobra, super wyposażona, są tam specjaliści, którzy znają się na swoim zawodzie. Mają podejście do zwierząt. Ja chodziłam z pieskiem do dr. Mierzwy ale ona chyba tam już nie pracuje. Reszta załogi też jest świetna. Jak najbardziej polecam tę klinikę :)
 5. Przygarnę lub kupię rudego jamnika

  Pies będzie w dobrych rękach,mieszkamy w domu z ogrodem, na wiosce. Chcemy jamnika,(szczeniaczka) ponieważ mamy bardzo miłe wspomnienia po naszym nie dawno odeszłym psiaku tej rasy. Najlepiej, gdyby był to szczeniak.  Proszę dzwonić pod nr 695 994 706. Pozdrawiam :)
×