Jump to content
Dogomania

pati-c

Members
 • Posts

  1664
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by pati-c

 1. W najbliższy weekend 7-8 marca jadę na trasie W-wa -Trójmiasto -W-wa. Mogę zahaczyć o Toruń, Bydgoszcz ,Elbląg itp.

  Podział kosztów.

   

  Szukuje się także transport W-wa -Lublin -Radom- Poznań -Kostrzyn nad Odrą -powrót do W-wy (dowolną trasą). Mamy jeszcze wolne miejsca. Podział kosztów.

   

  Zainteresowanych bardzo proszę o kontakt telefoniczny 698616250 gdyż bardzo nieregularnie wchodzę na dogo.

  Dziękuję :)

 2. PDT dla mniejszych,łagodnych psiaków (ze względu na naszego starszego już setera preferujemy suczki, aczkolwiek niekonfliktowe samce także mile widziane)

  Psiaki mieszkają z nami i naszymi zwierzakami (wszystkie nasze czterołapki są wysterylizowane/wykastrowane) w domku pod Warszawą. Teren jest solidnie ogrodzony. Wokół piękne łąki, lasy i rzeczka. W ramach socjalizacji jeździmy z tymczasowiczami do miasta, gdzie poznają miejski ruch i nowe zwierzaki - np.na spotkania psiarzy na Polach Mok. ,na łąkach przy Chudoby itp.

  Wystawiamy faktury.

  698616250

 3. Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc!!

  ZAGINĘŁA SABA -leonbergerka którą miałam na tymczasie- sunia pojechała do Leszna i tam uciekła (przestraszyła się petardy). Zostały wywieszone ogłoszenia, sprawdzane są okoliczne schrony..i nic. Poszukiwania zostały już rozszerzone na całą Polskę, bo być może sunia próbuje do mnie wrócić. Proszę ,jeśli będziecie odwiedzać schroniska pytajcie się ,czy nie trafiła tam taka psica.

  a to link do jej wątku na dogo:
  [url]http://www.dogomania.pl/threads/220514-LESZNO-(wlkp)-dn.-26.12.-zagin%C4%99%C5%82a-du%C5%BCa-br%C4%85zowa-suka-leonberger-NAGRODA-[/url]!!!

×
×
 • Create New...